websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Про Компанію

Яким би ви не бачили свій відпочинок на природі – в компанії друзів на березі або на самоті з вудкою посеред озера туманного ранку – він може і повинен стати прекрасним і незабутнім спогадом для вас. Щоб всі очікування, мрії та надії, пов'язані з відпочинком на воді, були втілені в реальність і реалізовані на вищому рівні, створена компанія "Аква Манія".

Рибна ловля сьогодні для багатьох зі способу прожитку перетворилася в захопливий спорт. Але чим би вона не була для вас, без хорошого човна і якісного інвентаря це всього лише марна трата часу і сил. Кожен, хто збирається борознити простори водойм, шукає, щонайперше, хороший човен. Легкість, компактність, мобільність, маневреність і при цьому виняткова надійність і безпека – ось на які характеристики розраховує покупець. Від зручності і безпеки конструкції надувного човна залежить дуже багато чого, щоб можна було знехтувати цим фактором. А актуальний оригінальний дизайн, хіба він не важливий для сучасного рибалки, капітана або туриста? А ціна – помірна, лояльна і виправдана? Всі ці фактори мають велике значення, і саме вони служать орієнтирами для виробника.

Виняткова якість, трендовий дизайн і оптимальна для ринку України вартість – ось три кити, на яких стоїть бездоганна репутація компанії "Акваманія".

КЛЮЧОВІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ "АКВАМАНІЯ"

  • Використання високоякісних матеріалів від провідних світових виробників.
  • Суворий контроль якості на всіх виробничих етапах, що дозволяє впевнено надавати гарантію якості продукції терміном до 5 років!
  • Створення максимально повного і всеосяжного асортименту моделей для задоволення потреб кожного нашого клієнта.
  • Професійне втілення передових ідей і систематичне впровадження інновацій в сфері технологій і матеріалів.
  • Сертифіковане виробництво (відповідність всіх товарів сучасним міжнародним стандартам і нормам).
  • Прямі продажі без посередників, що дозволяє пропонувати споживчій аудиторії України найдемократичніші і найбільш конкурентні ціни.
  • Маючи досвід в побудові надувних човнів понад 16 років і власний конструкторський відділ, наша компанія робить все, щоб запропонувати вам найкращий вибір продукції бездоганної якості з тривалою гарантією, а також найнижчі ціни.

КОМПАНІЯ "АКВАМАНІЯ" – ВАШ НАДІЙНИЙ І ПЕРЕВІРЕНИЙ ДРУГ

Вибір надувних човнів в асортименті компанії "Акваманія" великий і різноманітний. Однак, нашим покупцям не доведеться блукати в нетрях віртуального каталогу. Для максимальної зручності вашого пошуку усі товари розділені за категоріями, а фільтри в інтернет-магазині дозволять здійснювати вибір, орієнтуючись на індивідуальні пріоритети (тип човна, пасажиромісткість, потужність мотора тощо).

Компанія "Акваманія" невпинно вивчає найменші зміни в інтересах споживчої аудиторії і чуйно реагує на них. Інтернет надає достатньо можливостей підтримувати постійний зв'язок з користувачами нашої продукції – покупцями човнів. Ваші питання не залишаться без відповідей, а побажання і рекомендації обов'язково будуть враховані. Для рибалок і спортсменів, мисливців і туристів, для всіх шанувальників активного відпочинку на воді і природі компанія "Акваманія" завжди залишається надійним помічником, пропонуючи повний спектр надувних човнів і величезний асортимент супутніх аксесуарів.

Сервіс в нашому інтернет-магазині теж не розчарує жодного клієнта – до ваших послуг інформаційна підтримка, накопичений досвід і знання наших співробітників, готових допомогти в розв’язанні будь-яких питань, пов'язаних з вибором і купівлею човнів.