Мотори для човнів потужністю від 20 до 30 к.с.

Мотор для човна 20-30 к. с.: що впливає на його вибір?

Кожен поціновувач активного відпочинку на воді, рибалка, мисливець або точно, що мати в розпорядженні власний надувний човен веслового типу – це дуже добре, проте володіти плавзасобом, укомплектованим двигуном, – значно краще. А все тому, що подібний силовий агрегат істотно покращує ходові можливості судна різних модифікацій. Але тільки за умови правильного вибору його потужних характеристик. А інакше мотор для човна не тільки може стати непотрібним «додатком» для плавального засобу (в разі обмежених «кінських сил»), а й навіть нашкодити його власнику (якщо купити надто потужний силовий агрегат).

Шукаєте відповідний двигун для невеликого надувного човна, який передбачає періодичне його зняття – наприклад, при транспортуванні або на сезонне зберігання? В такому випадку ідеальним варіантом для вас стане мотор для човна, показники потужності якого варіюються в діапазоні від 20 до 30 к. с. А недорого придбати агрегат з такими характеристиками можна в інтернет-магазині «Аква Манія», в каталозі якого вони представлені величезним асортиментом від всесвітньо відомих виробників – Suzuki («Сузукі»), Parsun («Парсун») і Hidea (“Хайді”).

Мотори для човнів від 20 до 30 к. с.: якими вони бувають?

З огляду на те, що інтернет-магазин Aqua Mania пропонує величезний модельний ряд моторів «Сузукі», «Парсун» і «Хайді», в тому числі і потужністю у 20-30 к. с., важливо завчасно вивчити пропонований асортимент, щоб не купити першу ж модель, яка через непридатність, ляже «мертвим вантажем» десь на горищі, в гаражі або в сараї. А почати варто з особливостей їхньої класифікації. Отже, подібні силові агрегати поділяються за такими ознаками:

Роблячи вибір на користь мотора для човна Parsun, Suzuki і Hidea потужністю 20-30 к. с. тієї чи іншої модифікації, враховуйте кожну деталь. Тільки тоді його реальні можливості будуть відповідати вашим очікуванням.

Мотор для човна на 20-30 к. с.: якого виробника обрати – Hidea, «Сузукі» або «Парсун»?

На стадії вибору мотора для човна важливе значення має фірма-виробник. Так, сьогодні левова частка цього ринку належить таким відомим брендам, як Suzuki («Сузукі»), Parsun («Парсун») і Hidea («Хайді»). І це не дивно. Адже кожна з цих компаній подбала про те, щоб запропонувати споживачам силові агрегати, що характеризуються прекрасними експлуатаційними характеристиками і є досконалими в технічно. Але все ж таки, який із цих виробників двигунів вибрати? Щоб отримати однозначну відповідь на це питання, доцільно ознайомитися з сильними сторонами кожного. Отже:

Бажаєте придбати для надувного човна надійний двигун відомого бренду, який допоможе поліпшити його ходові характеристики, відкриваючи перед вами ширші можливості для відпочинку на воді? Якщо так, тоді наш інтернет-магазин до ваших послуг. Ми є офіційним представником компаній «Сузукі», «Парсун» і «Хайді», гарантуємо вам не тільки найширший асортимент моторів для човнів на 20-30 к. с. даних брендів, але і максимально прийнятні ціни на них.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів потужністю від 20 до 30 к.с.
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою