ТРАНЦЕВІ КОЛЕСА ДЛЯ ЧОВНІВ

ТРАНЦЕВІ КОЛЕСА – КОРИСНИЙ ДЕВАЙС ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ НАДУВНОГО ЧОВНА

Любите рибалити на самоті або, навпаки, віддаєте перевагу відпочинку біля води з компанією? Ваше дозвілля запам'ятається гарною організацією завдяки простому аксесуару для надувних човнів, який має назву транцеві колеса. Цей девайс робить простішою доставку плавзасобу до водойми, а також його підйом на сушу, навіть самотужки. Гумовий човен з колесами можна спускати в воду прямо з ними. А ось застосовувати їх не за призначенням не можна, це, зокрема, стосується ідеї транспортування судна як причепу до автомобіля. Дозволяється пересування за носові ручки, як це відбувається з візком «кравчучкою».

ТРАНЦЕВІ КОЛЕСА ДЛЯ НАДУВНИХ ЧОВНІВ З ПВХ – ВИБИРАЄМО ВДАЛУ МОДЕЛЬ

Купити транцеві колеса в Києві – не проблема, але важливо розуміти, яка саме модель підходить до вашого гумового човна. Оскільки в нашому каталозі представлені кілька типів такого обладнання:

  1. Знімні транцеві колеса – кріпляться тільки для перевезення. Доставивши човен до місця призначення, їх прибирають, а на транец монтують навісний двигун.
  2. Відкидні – після спуску на воду вони займають зручне положення, не перешкоджають використанню навісного мотора.
  3. Транцеві колеса для човна НДНД – відрізняються особливою будовою. Про це далі.

Вибираючи колеса для човна, рекомендуємо орієнтуватися на кілька параметрів:

  1. Вага спорядження. Стандартний комплект складається з двигуна, особистих речей рибалки і пасажирів – саме таке навантаження човен повинен нормально витримувати. З вагою до 120 кг впорається пневматика. Проколобезпечні вироби з пінополіуретану розраховані на навантаження понад 250 кг. Вони актуальні також там, де на березі є колючки або інші гострі предмети. Та й виглядають транцеві колеса з пінополіуретану більш привабливо.
  2. Габарити. При маневруванні на воді двигун може займати положення від крайнього лівого до крайнього правого. Якщо відстань між його ногою і балоном менша за діаметр транцевих коліс – відкидна модель не є актуальною. Вона буде заважати двигуну.
  3. Зручність користування. Колеса для човна ПВХ покликані забезпечувати комфорт. Тому надмірна економія може ускладнити монтаж і транспортування судна. Радимо дивитися не стільки на ціну транцевих коліс, скільки на характеристики і зручність монтажу. Якщо човен важкий (важить понад 90 кг), потрібно використовувати кронштейни на 3 або 4 болти. У них більша площа прилягання до поверхні транця. Це ж, до речі, зменшує ймовірність його пошкодження під час перевезення човна.

Вибираючи колеса на гумовий човен, звертайте увагу на ширину стаціонарного транця. Особливо актуальна це вимога для тих, хто планує купівлю даних виробів з запірною конструкцією. Оскільки вони підходять не для всіх моделей надувних суден. У складеному стані колеса максимально близько прилягають до транця. А ще ж потрібно подумати про місце для розміщення ноги навісного двигуна. Вирахувати цей проміжок досить просто: від ширини транця слід відняти два діаметри колеса і ще накинути хоча б по 1 см зазора. Якщо вільного місця достатньо, сміливо купуйте обрану модель.

КОНСТРУКЦІЯ ЗНІМНИХ ТРАНЦЕВИХ КОЛІС ДЛЯ ГУМОВОГО ЧОВНА – ВІДМІННОСТІ І ПРИЗНАЧЕННЯ

Визначившись з допустимою вагою, габаритами і зручністю користування, буде простіше зорієнтуватися в параметрах самих транцевих коліс. Почати варто з діаметра і товщини труби. Зазвичай, діаметр труби транцевих коліс складає 32 мм з товщиною стінки 2 мм. Якщо ці параметри менші, купувати не радимо, особливо, якщо ціна невисока – конструкція дуже ненадійна. Ми пропонуємо купити транцеві колеса для човна ПВХ в Україні з добротної сталі. Завдяки цьому девайсу дорога від місця збірки плавзасобу до берега буде простою і легкою.

Потім потрібно визначитися з формою і довжиною труби. Тип стійок шасі залежить від довжини надувного човна. Наприклад, для суден до 3,4 м підходять укорочені транцеві колеса. Причому у власника човна є можливість для пошуку відповідного місця для їхнього монтажу. Здійснюється це завдяки отворам фланця. Глибший кут загину дозволяє транцевим колесам заходити аж під бризковики балонів. Якщо у вас гумовий човен з низьким дном низького тиску (НДНД), краще замовляти спеціальні моделі шасі. Їх конструкція створена спеціально для гумових суден такого типу. Вони мають асиметричний фланець і подовжені стійки, які і дозволяють легко поміщати колеса на човен ПВХ, не підтискаючи нижній виступ транця.

Визначившись з формою і довжиною транцевих шасі, переходьте до оцінки їхнього діаметра і потрібної кількості виробів. Для більшості моделей човнів підходять 260-міліметрові колеса з камерою на пластиковій основі без металевого підшипника. Таке поєднання матеріалів є оптимальним для виробів, які використовуються на воді. Для човнів довжиною понад 3,6 м рекомендовані транцеві колеса зі збільшеним діаметром.

Ще один момент, на який бажано звернути увагу – спосіб кріплення. Найпростіший і найкомфортніший в користуванні варіант – швидкоз'ємні транцеві колеса для надувного човна. Повне зняття з транця і монтаж в похідне положення здійснюється штифтом. У складених транцевих коліс зміна положення простіша і швидша завдяки підпружиненого механізму. Якщо вам все-таки складно зорієнтуватися у всіх нюансах вибору, звертайтеся до співробітників інтернет-магазину. Вони підкажуть оптимальні варіанти таких аксесуарів, допоможуть з організацією доставки. Ви обов'язково залишитеся задоволені своїм придбанням і зробите дозвілля легким і приємним.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ТРАНЦЕВІ КОЛЕСА ДЛЯ ЧОВНІВ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ДЛЯ гребного човна:
ТИП КОЛЕСА:
РОЗМІР КОЛЕСА:
ТИП КОНСТРУКЦІЇ:
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою