Якоря для надувних човнів ПВХ Кішка (складаний)

Якір-кішка – необхідний елемент дооснащення для малого човна ПВХ

Любі друзі! Із задоволенням вас вітаємо на сторінці інтернет-магазину "Акваманія". Тільки тут ви можете побачити величезний асортимент якісних складних якорів-кішок для ваших надувних човнів з ПВХ! Чудова якість, найширший асортимент, нормальні ціни, які набагато нижчі, ніж у більшості інших торгових точок. Чому? "Акваманія» – не дистриб'ютор, ми є виробником якісних надувних ПВХ-човнів, а також дооснащення до них.

На цій сторінці каталогу ви можете побачити класичні складні "Кішки" для човна – від найлегших, до важких і масивних. А найголовніше, доступних за ціною і абсолютно безпечних у використанні з надувними човнами з ПВХ і навіть гумовими. Звичайно, якщо ви не встигли замінити свій старий гумовий човен і купити новий, удосконалений і дуже міцний з полівінілхлориду. Але це вже зовсім інша історія, і ближче з цією темою ми з задоволенням вас познайомимо на інших розділах сайту. А поки подивімось на характеристики класичного складного якоря-кішка, на всі позитивні сторони і слабкості.

Як правильно розрахувати вагу якоря "Кішка" для надувного човна з ПВХ

Зазвичай, для невеликих плавзасобів, до категорії яких відносяться надувні човни з ПВХ, використовуються не дуже складні конструкції якорів. На ефективність якоріння, звичайно, впливає не тільки креслення конструкції, але і вага якоря. Розрахунок цієї ваги можна провести, відштовхуючись від довжини ПВХ човна: приблизно 1 м дорівнює одному кілограму. Тобто для невеликого човна завдовжки до 2,5 м, в принципі, буде цілком достатньо якоря від 2,5 кг. Хоча, чим більший і важчий якір-кішка, тим більше шансів у вас зберегти нерухоме положення.

Крім того, якщо ви часто ходите на тих водах, де є велика течія, допомогти зупинитись допоможе кілька якорів, розташовані під певним кутом. Ну і останнє, якщо ви себе вважаєте досвідченим рибалкою, значить у вас точно або в човні, або на суші повинен бути запасний якір. Про всяк випадок, а це, на жаль, на воді буває часто.

Альтернативний спосіб розрахунку бажаної маси якоря-кішки – вага заповненого човна, а потім ще 10% від отриманої в результаті розрахунків цифри. Звичайно, розрахувати масу якоря складного "Кішка" за довжиною човна – заняття просте. Від 2,5 кг, 3,5 тощо буде приблизно безпечна маса якоря, що гарантовано утримує човен. Хоча, ніхто не забороняє використовувати варіанти складного якоря, який є важчим. Але якщо ми говоримо про складану "Кішку”, тут, можливо, обтяжувати якір і не варто. Завдяки силі захоплення ефективними виявляються і досить легкі моделі.

Як вибрати ідеальний тип конструкції складаного якоря “Кішка”

Крім того, що складані якорі "Кішка" розрізняються за вагою, їх також можна розділити на дві категорії за форматом креслення. "Кішки" – це два типових варіанти конструкції:

Креслення з муфтою, що ковзає, традиційно вважається більш зносостійким і не вимогливим в експлуатації. Крім того, завдяки жорсткій фіксації муфтою складаний якір-кішка для човна надійно утримується в ґрунті або навіть траві. Хоча, бугельна конструкція складного якоря-кішки також досить ефективна і має величезну кількість своїх прихильників.

Щоб визначити, яка саме конструкція краще підійде саме для вашого човни і для того дна, яке є найбільш типовим для конкретної місцевості, – зателефонуйте нашим консультантам. Ми зможемо дати дійсно корисні слушні поради щодо вибору будь-якого дооснащення або надувних човнів з ПВХ. В інтернет-магазині "Акваманія" працюють тільки професіонали своєї справи, щиро захоплені якістю пропонованого товару. І якщо ви хочете купити якір-кішку для човна ПВХ, звертайтеся!

Складаний якір-кішка – матеріал і ефективність

Всі якорі, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, в тому числі і складні мініатюрні “Кішки”, виготовлені з високоякісного металевого сплаву, покриті спеціальним антикорозійним шаром. Крім того, що покриття захищає від утворення шкідливих оксидів на металі, воно ще робить використання даних елементів дооснащення на борту човнів ПВХ або навіть гумових виробів абсолютно безпечним. Навіть якщо йдеться про складані якорі “Кішка”.

Увага!

Саме складана конструкція вважається пріоритетною для використання на малих суднах, до яких і відносяться надувні човни із ПВХ або гуми. Якщо ж ми говоримо про великі кораблі військового флоту або цивільні судна, то в такому випадку "Кішку" використовують як допоміжний якір, для міцнішого зчеплення.

З приводу роботи з різними типами ґрунту, то тут складаний якір-кішка для човна невеликого розміру добре працює з будь-яким типом дна. Починаючи від стандартного піску, закінчуючи кам'янистим дном, водоростями і навіть кам'янистими ущелинами. Тут секрет в тому, що кігті, або гаки, при необхідності можуть змінювати своє положення.

Вигоди клієнта при купівлі складаного якоря-кішки й інших елементів оснащення човна

Друзі! В інтернет-магазині "Акваманія" ви можете купити чудові за якістю і дуже приємні за ціною якорі та інші елементи дооснащення надувних ПВХ човнів. Знайомтесь з каталогами і вибирайте! Нижчої ціни, ніж у нас, ви знайти не зможете. Ми – виробник, а тому переплачувати дилерам або перекупникам вам більше не знадобиться.

"Акваманія" – місце, де поважають покупців, пропонують виключно безкомпромісну якість і цінують час. Звертайтеся, щоб отримати по-справжньому якісний товар за доступною ціною. Ми чекаємо вас!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Якоря для надувних човнів ПВХ Кішка (складаний)
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Типи:
Ціна, грн
Виробник
Типи
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою