П'ятимісний надувний човен ПВХ

Купити надувні човни ПВХ п'ятимісні: враховуємо характеристики габаритних плавзасобів

Рибалки, які полюбляють ловити рибу наодинці, обходяться легкими компактними моделями надувних човнів, вантажопідйомність яких мінімальна, але ті, хто хоче рибалити компанією або відпочивати з друзями, потребують судна великого розміру. Для спільної морської прогулянки та інших видів активного відпочинку на воді знадобиться великогабаритне судно. Відмінним вибором стане рішення купити п'ятимісний надувний човен з ПВХ, надійний і безпечний, з високими морехідними та відмінними гідродинамічними властивостями.

Грамотний підхід до вибору 5-місного човна – переваги якісних виробів

Щоб купити човен, який прослужить довгі роки і не викликає нарікань у свого власника, необхідно вивчити безліч його параметрів, зіставляючи характеристики виробу з індивідуальними вимогами.

5 місний човен Аква Манія, купити який у нашому інтернет-магазині ви можете вигідно, за ціною виробника без додаткових націнок, забезпечує чудові ходові показники в різних умовах – як по тихій спокійній воді, так і на хвилях.

Основні переваги брендових плавзасобів:

  1. Міцність та зносостійкість. Надувні судна Аква Манія виготовляють із сучасного п'ятишарового ПВХ щільністю 1000 грам на квадратний метр. Такий матеріал має високу стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів – ультрафіолету, морської води, мастила і палива, забруднень різноманітних. Армований ПВХ також успішно протистоїть механічним впливам. Високий рівень щільності 5-шарового ПВХ дозволяє човну спокійно впоратися з дуже серйозними ваговими навантаженнями – 5 пасажирів, аксесуари, спорядження, інший вантаж.
  2. Надійність та безпека. Збільшений діаметр балонів до 49 см — додаткова важлива перевага, від якої залежить як морехідність, так і вантажопідйомність судна. Чим більший діаметр балона в судні, яке ви вирішили купити, тим жорсткіша його конструкція. Пасажири будуть захищені при заливанні хвиль у човен, адже всередину потраплятиме набагато менше води.
  3. Довговічність. П'ятимісний надувний човен ПВХ, як і будь-який інший від виробника Аква Манія, має гарантію 5 років, але на практиці, як свідчать численні відгуки користувачів, реальний термін служби істотно перевищує гарантійний, нерідко навіть у кілька разів.
  4. Легкість та компактність. П'ятимісний човен ПВХ – судно великогабаритне з високими експлуатаційними характеристиками та дуже гідним рівнем комфорту для користувачів. При цьому воно має порівняно невелику вагу, а в складеному вигляді досить компактне, щоб не створювати для власника труднощів при транспортуванні. Якщо купити, наприклад, модель АМК-400, то при вантажопідйомності 660 кг вага без комплекту складе близько 33,7 кг, а в повній комплектації – 74,5 кг.

Завдяки місткому внутрішньому простору, всі пасажири можуть розміститися з комфортом, а потужність мотора визначить, чи буде ваша прогулянка спокійною і неквапливою, або ж ви стрімко розсікатимете водойму.

П'ятимісний надувний човен ПВХ — яким він має бути

Надувні човни ПВХ на чотири і більше місць можуть мати довжину від 3,5 до 4,3 м. Модель Аква Манія АМК-400 при довжині 397 см має внутрішній розмір 275 на 83 см. Допустима потужність двигуна може становити до 25 кінських сил. На що ще слід дивитися покупцеві:

Зазвичай конструкція п'ятимісного надувного човна ПВХ має кілька автономних надувних відсіків. Таким чином, навіть при пошкодженні одного з них пасажирам судна гарантовано повну безпеку на воді, човен залишиться на плаву.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За пассажиромісткості:
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
П'ятимісний надувний човен ПВХ
Показувати:
Сортувати: