Тягові гелеві акумулятори для човнового електромотора

Купити гелевий акумулятор — подарувати мотору для човна невичерпну енергію

Великий попит на електромобілі, що дедалі зростає, свідчить про те, що майбутнє в автомобільній індустрії за електродвигунами. Але якщо нинішній автопром лише робить «перші кроки» в даному напрямку, у сфері малогабаритного водного транспорту подібні технології вже багато років радують споживачів. У цьому випадку мова йде про електромотор для човна, який відрізняється простотою конструкції й безшумною роботою без всяких шкідливих викидів.

Однак аби приємне проведення часу на воді не було затьмарене раптовою зупинкою двигуна, важливо прихопити з собою на відпочинок надійне джерело живлення для нього. Їм здатний стати тяговий гелевий акумулятор 12В, купити який за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині Aquamania. У нашому каталозі зосереджений багатий вибір подібної продукції всесвітньо відомих брендів, а значить, кожен споживач неодмінно підбере варіант, максимально відповідний параметрам його електромотора для човна.

Гелеві акумулятори для електромоторів човнів з напругою 12В: їхні сильні сторони

Ключова перевага тягових гелевих акумуляторів для електромоторів напругою 12В полягає в тому, що електроліт в них знаходиться у зв’язаному стані. Завдяки цьому він не розливається, навіть якщо силовий агрегат пошкоджується. Випадкове витікання електроліту з нього також виключено по причині всебічної герметичності його корпусу. Отже, гелевий акумулятор 12В, недорого купити який для електромотора човна можна у нас на сайті з оперативним доставленням в будь-який куточок України, не представляє жодної небезпеки ні для вас, ні для вашого плавзасобу. Втім, екологічність – далеко не єдина перевага подібних агрегатів. Поміж інших їхніх чеснот:

Як бачимо, акумуляторна батарея 12V з гелевим електролітом всередині – виправдана інвестиція. Так чому б не купити її для мотора човна прямо зараз у нас на сайті? Тим паче що будь-яка модель з представлених в нашому каталозі прекрасно впорається зі своїми завданнями. А значить, ніщо не завадить вам відпочивати або рибалити із задоволенням.

Купити гелевий акумулятор 12В для електромотора човна: на чому акцентувати?

З огляду на ту обставину, що гелевий акумулятор – це саме той компонент 

електромотора човна, від якого безпосередньо залежить, не лише те, наскільки довго ви зможете плавати якомога далі від берега, але й чи комфортно вам буде при цьому, до його вибору варто підійти ґрунтовно. Отже, щоб купити у нас оптимальну версію гелевого акумулятора для електромотора човна напругою 12В, важливо загострити увагу на наступних моментах:

Бажаєте відчувати себе впевнено далеко від берега? Раз так, відвідайте наш інтернет-магазин, щоб недорого купити у нас гелевий акумулятор 12В для електромотора човна, який на довгі роки подарує йому невичерпну енергію.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Тягові гелеві акумулятори для човнового електромотора
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тип акумулятора:
Ціна, грн
Виробник
Тип акумулятора
Ємність Ампер / год
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою