Човни плоскодонні моторні ПВХ

Плоскодонний човен для відпочинку та риболовлі 

Основна перевага надувного човна в тому, що його відносно просто перевозити з місця на місце. А завдяки підбору якісного мотора модель перетворюється в досить швидкий засіб пересування. Компанія «АКВА МАНІЯ» пропонує своїм користувачам купити човни-плоскодонки, виконані згідно зі всіма необхідними стандартами якості. В асортименті магазину – варіанти з різною потужністю і габаритами.

Як вибрати відповідну моторну плоскодонку? 

Перше, на що варто звернути увагу, – це відповідність потужності мотора розмірам засобу пересування. Як правило, максимальний показник – це 6 л / с. В середньому потужність плоскодонки становить приблизно 3-4 л / с. Двигуни традиційно поділяються на двотактні та чотиритактні. Якщо ви плануєте здійснювати короткочасні вилазки на надувному човні, вам цілком вистачить легкої двотактної моделі.

Перед тим як купити моторний надувний човен-плоскодонку, орієнтуйтеся і на інші показники:

Пам'ятайте про те, що після купівлі моторного човна-плоскодонки з мотором будь-якої потужності вам необхідно звернутися до Регістру судноплавства України для здійснення реєстрації. Робиться це в тому випадку, якщо довжина подібного плавального засобу перевищує 2,5 метра. Основна перевага такої реєстрації – право на здійснення запливів практично всіма водоймами України. Відповідно, реєстрації не підлягає весловий човен-плоскодонка.

Для того щоб купити якісний човен-плоскодонку, звертайтеся до перевіреної команди, яка не співпрацює з посередниками. Це суднобудівна компанія «АКВАМАНІЯ». Купити потрібний варіант в Харкові можна в офіційній точці продажу «АКВАМАНІЯ». Ціни на моторні човни-плоскодонки нижчі, ніж у конкурентів завдяки тому, що в асортименті представлені товари власного виробництва. Для жителів Києва і багатьох інших міст України надаються послуги онлайн-магазину. У ньому ви зможете ознайомитися з усіма деталями, що стосуються того чи іншого човна-плоскодонки.

В коршику пусто!

Фільтр товарів
По типу:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ПО ДОВЖИНІ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Показувати:
Сортувати:
  • 28 12 2020
Для гребних човнів алюмінієві весла є основним засобом пересування 
  • 28 12 2020

Вибираючи, який саме моторний човен купити, з точки зору комфорту, безпеки, маневровості і швидкохідності, ви неминуче звернете увагу на моторні човни ПВХ виробника Aqua Mania

 
  • 30 11 2020

Які човни підлягають реєстрації в Україні? Всі надувні човни діляться на 5 умовних категорій: гребні, кільові, човни з жорстким і надувним днищем, жорсткокорпусні з балонами.

 
  • 30 11 2020

Тримісні і чотиримісні надувні гумові плавзасоби підходять для відкритих водойм, річок з сильною течією.

 
  • 30 11 2020

Якщо для вас життєвий простір не обмежуються тільки сушею, інтернет-магазин суднобудівної компанії Aqua Mania рекомендує в великому асортименті надувні човни ПВХ.

 
  • 30 11 2020

Переважна більшість любителів активного відпочинку на природі робить вибір на користь недорогого надувного гумового або ПВХ човна.

 
  • 30 11 2020

Надувні човни ПВХ, представлені на сучасному ринку у величезному асортименті (інтернет-магазин Aqua Mania – не виняток), сьогодні мають великий попит.

 
  • 09 11 2020

Вибір виробника човна – наріжний камінь для кожного рибалки, мисливця або туриста.