Човни плоскодонні моторні ПВХ

Плоскодонний човен для відпочинку та риболовлі 

Основна перевага надувного човна в тому, що його відносно просто перевозити з місця на місце. А завдяки підбору якісного мотора модель перетворюється в досить швидкий засіб пересування. Компанія «АКВА МАНІЯ» пропонує своїм користувачам купити човни-плоскодонки, виконані згідно зі всіма необхідними стандартами якості. В асортименті магазину – варіанти з різною потужністю і габаритами.

Як вибрати відповідну моторну плоскодонку? 

Перше, на що варто звернути увагу, – це відповідність потужності мотора розмірам засобу пересування. Як правило, максимальний показник – це 6 л / с. В середньому потужність плоскодонки становить приблизно 3-4 л / с. Двигуни традиційно поділяються на двотактні та чотиритактні. Якщо ви плануєте здійснювати короткочасні вилазки на надувному човні, вам цілком вистачить легкої двотактної моделі.

Перед тим як купити моторний надувний човен-плоскодонку, орієнтуйтеся і на інші показники:

Пам'ятайте про те, що після купівлі моторного човна-плоскодонки з мотором будь-якої потужності вам необхідно звернутися до Регістру судноплавства України для здійснення реєстрації. Робиться це в тому випадку, якщо довжина подібного плавального засобу перевищує 2,5 метра. Основна перевага такої реєстрації – право на здійснення запливів практично всіма водоймами України. Відповідно, реєстрації не підлягає весловий човен-плоскодонка.

Для того щоб купити якісний човен-плоскодонку, звертайтеся до перевіреної команди, яка не співпрацює з посередниками. Це суднобудівна компанія «АКВАМАНІЯ». Купити потрібний варіант в Харкові можна в офіційній точці продажу «АКВАМАНІЯ». Ціни на моторні човни-плоскодонки нижчі, ніж у конкурентів завдяки тому, що в асортименті представлені товари власного виробництва. Для жителів Києва і багатьох інших міст України надаються послуги онлайн-магазину. У ньому ви зможете ознайомитися з усіма деталями, що стосуються того чи іншого човна-плоскодонки.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
По типу:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Човни плоскодонні моторні ПВХ
Показувати:
Сортувати: