Шезлонг для риболовлі

Шезлонг для риболовлі – вибирайте зручну для себе модель

Комфорт для рибалки складається з безлічі дрібниць, при цьому дуже бажано не помилятися при виборі кожної складової. Шезлонг для риболовлі важко назвати "дрібницею" – ці туристичні меблі мають величезне значення. По суті, складне крісло-шезлонг є незамінним атрибутом, здатним забезпечити рибалці ефективне і незабутнє (в позитивному сенсі) проведення часу на березі водойми. Головні переваги, якими володіє шезлонг, це широка функціональність і компактність. Використовувати крісло, в якому регулюється положення спинки (а в окремих моделях і підставки під ноги), можна як звичайне рибальське крісло і як лежак для відпочинку або навіть сну на тривалих сесіях.

З чого складається шезлонг для риболовлі

Шезлонг (від фр. Chaise longue – довгий стілець) – предмет туристичних меблів з довгою спинкою. Всі хороші рибальські шезлонги володіють загальною характеристикою – спинка в них регулюється, дозволяючи відпочивати в декількох положеннях – сидячому, напівлежачому і лежачому. В іншому між шезлонгами можуть бути істотні відмінності за конфігурацією, розмірами, матеріалами, формою, функціоналом, але все це вже нюанси.

Найпростіший і популярний варіант крісла для риболовлі призначений для сидіння в зручній позі, найскладніший має масу регулювань, плавний механізм відкидання і фіксації спинки, підніжки і подушки. Розглянемо основні особливості популярних моделей шезлонгів з категорії універсальних:

Не останнє значення для сучасного покупця при виборі матиме також зовнішній вигляд виробу. Рибальські шезлонги традиційно виконуються в зелених, синіх і чорних тонах, а також в камуфляжних кольорах. Конструкції брендових шезлонгів відрізняються лаконічністю, високою ергономікою і функціональністю.

Головні критерії вибору шезлонга для риболовлі

Не кожному рибалці і не з першого разу вдається купити для себе ідеальне за всіма параметрами крісло. Справа тут частіше за все не так в фінансових можливостях, як в нестачі досвіду. Зовсім не обов'язково, що найдорожчий шезлонг з потужним сталевим каркасом, масою наворотів і додаткових елементів стане для вас найкращим вибором, якщо до місця риболовлі ви добираєтеся на громадському транспорті, велосипеді або зовсім – пішки. У кожному конкретному випадку у покупця будуть свої специфічні критерії оцінки товару, і на перше місце вийдуть його індивідуальні вимоги, обумовлені умовами експлуатації. Проте можна чітко виділити головні моменти, на які слід звертати увагу всім без винятку рибалкам, які бажають купити шезлонг для риболовлі.

  1. Міцність і надійність. Обидва ці параметри визначаються матеріалами виготовлення, а також їх якістю. Буває вкрай прикро і неприємно, якщо крісло шезлонг ламається під вагою користувача на першій же рибалці. Щоб такого не сталося, обов'язково вибирайте, який шезлонг купити, з урахуванням власної ваги. Якщо він з усією рибальською екіпіровкою перевищує 100 кг, купити слід модель посиленої конструкції, так щоб показник допустимого навантаження становив 120 кг і залишався ще пристойний запас міцності.
  2. Вага шезлонга для риболовлі. Зазвичай рибальські крісла виготовляють з досить легких алюмінієвих сплавів. З урахуванням того, що шезлонг разом з іншим рибальським приладдям нерідко потрібно переносити в руках і іноді на пристойні відстані, зайві 3-4, а то і 5 кг можуть стати дуже важким тягарем. Чим легшим буде шезлонг за вагою, тим зручніше ним користуватися.
  3. Компактність в зібраному вигляді. Ця характеристика теж має принципове значення, особливо для власників невеликих авто, в багажнику яких крім крісла має поміститися все інше спорядження для риболовлі, снасті та аксесуари.

Вибрати і купити якісні рибальські шезлонги за цінами виробника ви зможете, переглядаючи каталог інтернет-магазину Аква Манія. Кваліфіковані менеджери завжди готові надати вам грамотні консультації з усіх питань, пов'язаних з особливостями вибору, купівлі і доставки товарів.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Шезлонг для риболовлі
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
За типом:
Ціна, грн
Виробник
По призначенню
За типом
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою