Ехолоти серії Elite FS

Огляд ехолотів Lowrance оновленої серії Elite FS: технології, характеристики, де купити дешево

Оновлену лінійку ехолотів Lowrance із серії Elite FS купити можна з грудня 2020 року. Високі технології, вдосконалений дизайн, ще більш розширені можливості локації та картографії – ці інновації повною мірою представлені у картплоттерах Лоуренс еліт.

Картплоттери Lowrance Elite FS: особливості

Багатофункціональні ехолоти Lowrance Elite FS характеризуються унікальними технічними параметрами:

Охоплення сканування SideScan ехолотом Lowrance Elite FS вражає: широкосмугове сканування 52/22° – на частотах 83/200 кГц, нижнє сканування 12/6,4° із частотою 455/800 кГц. Картплоттер Лоуренс еліт забезпечує бічне сканування: глибина 91/46 м з частотою 455/800 кГц.

Датчик Лоуренс еліт Active Imaging 3-in-1: функціональність

Для забезпечення трьох технологій сканування в ехолоті Лоуренс еліт використовується датчик Active Imaging: широкосмугове сканування CHIRP, StructureScan 3D, DownScan. Купити ехолоти попередньої серії Lowrance Elite Ti2 можна було лише з урахуванням підключення комплектного трансд'юсера, тепер можливості Лоуренс еліт можна порівняти з серією Lowrance HDS.

Передбачено підключення до ехолота Лоуренс еліт модуля StructureScan 3D для отримання зображень структури 3D дна з високим ступенем деталізації, декількох датчиків одночасно або гідролокатора SonarHub. Картплоттери Lowrance Elite FS підтримують датчики потужністю до 1 кВт. Особливістю Лоуренс еліт FS є те, що робота на частоті 50 кГц не підтримується, тому для морської риболовлі необхідно буде купити датчик Lowrance Elite FS з підтримкою 50 кГц.

Ехолот Лоуренс еліт: особливості навігації

Картплотер Lowrance Elite FS оснащений 16-канальним GPS приймачем з частотою 10 Гц, що означає здатність оновлення інформації про місцеперебування Лоуренс еліт 10 разів на секунду. Передбачена опція відбивання швидкості GPS, можливість збереження в пам'яті шляхових точок, маршрутів. Для збільшення точності місцеперебування передбачена сумісність ехолотів Lowrance Elite FS з системами WAAS, EGNOS і MSAS.

Унікальна технологія ехолота Лоуренс еліт Active Target

Попередні версії ехолотів Lowrance можна було придбати із датчиком LiveSight, які поставлялися тільки для серії Lowrance хдс. Зараз же з'явилася можливість купити ехолот Лоуренс еліт FS з новим Active Target, який здатний показувати рух риби в високому розширенні, простежувати її рух в укриттях.

Наявність додаткових функцій – осцилограми, запису та зуму сонара, кругового флешера для підлідного лову, різних сигналів – значно розширює можливості ехолотів Лоуренс еліт.

Ехолоти Lowrance Elite FS в Aquamania

Картплоттери Lowrance серії Elite FS практично не поступаються за функціоналом професійним пристроям Lowrance HDS. В Aquamania купити ехолоти Лоуренс еліт FS з діагоналлю 7/9 дюймів можна за цілком прийнятними цінами.

За відгуками власників картплоттерерів, купити Lowrance Elite FS варто хоча б для того, щоб безперешкодно отримувати максимально повну рибопошукову та навігаційну інформацію, недоступну зі звичайним сонаром, і завжди бути з уловом.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти серії Elite FS
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Серія Прибора:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою