Ехолоти двопроменеві

Купити двопроменевий ехолот – отримати універсального помічника для риболовлі

Знання рельєфу дна водоймища, розуміння його глибини і, що найважливіше, розуміння місць концентрації риби – маючи всю цю інформацію, рибалкам вдається обрати максимально продуктивну стратегію риболовлі, а особливо, якщо йдеться про риболовлю з човна. Отримати подібні відомості можна за допомогою двопроменевого ехолота – спеціального рибопошукового пристрою, в конструкції якого передбачено відразу два трансд'юсери. Кожен має свою частоту випромінювання і виконує певний функціонал. Так, наприклад, один відповідає за вимірювання глибини водоймища, а також за детальне дослідження його днища, а завдання другого полягає у виявленні рибних особин та інших підводних об'єктів. Отже, якщо ви – затятий рибалка, який не мислить вихідних без улюбленого заняття, вам обов'язково варто купити в Aquamania універсальний 2-х променевий ехолот.

Купити двопроменевий ехолот: який варіант обрати?

Маючи достатній набір функцій та прийнятну вартість, двопроменеві ехолоти сьогодні користуються все більшим попитом у рибалок. З огляду на величезну популярність подібних пристроїв сучасні виробники пропонують нові версії, які умовно можна об'єднати в кілька категорій:

Втім, на якій версії 2-х променевого ехолота ви в результаті не зупинилися, в будь-якому випадку риболовля з ним буде набагато продуктивнішою. Так, спробувавши 1 раз подібний прилад, вам більше не захочеться повертатися до видобутку риби без нього.

Купити 2-х променевий ехолот: які нюанси врахувати?

Безумовно, ловити рибу можна і по-старому, досліджуючи дно водоймища за допомогою глибиномірів або пробних проводок приманок. Однак використання для цих цілей двопроменевого ехолота відкриває перед рибалками значно ширші можливості. Щоб купити оптимальний за характеристиками сонар із двома джерелами звукового сигналу, на стадії його вибору важливо врахувати кілька моментів. Зокрема:

І ще один важливий критерій вибору двопроменевого ехолота – додатковий функціонал. Враховуючи той факт, що при різких температурних перепадах навколишнього середовища риба перестає нормально клювати, не зайвим буде мати в конструкції сонара датчик температури. Він вчасно зафіксує зміни, що відбуваються. Не менш корисна опція 2-х променевого ехолота – здатність подавати сигнал у момент виявлення риби.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти двопроменеві
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Кількість променів:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою