Ехолот серії Hook Reveal

Де придбати ехолоти бренду Lowrance серії Hook Reveal за доступною ціною

Сучасний картплоттер Lowrance (Лоуренс) є навігаційно-картографічною системою, що складається з GPS приймача, монітора, електронного модуля для обчислень і прокладання маршрутів, клавіатури та блоку для визначення глибини.

Картплотери Lowrance серії Hook Reveal: особливості та переваги

Ехолоти Лоуренс сьогодні можна купити в одній із шести серій. На відміну від бюджетної серії Лоуренс Х базового рівня із чорно-білим дисплеєм, лінійка Lowrance Hook Reveal – це моделі з кольоровими моніторами – від бюджетних до напівпрофесійних версій.

До вад ехолотів Лоуренс Hook Reveal відносять високу вартість пристроїв, необхідність джерела зовнішнього живлення. За відсутності модуля бездротового зв'язку, дані екрана неможливо передати на планшет або смартфон.

Які ехолоти Lowrance Hook Reveal можна купити у каталозі Aquamania

На ринку сьогодні можна купити ехолоти Lowrance серії Hook Reveal із діагоналлю 3/4/5/7/9 дюймів. Простіші моделі Лоуренс не мають вбудованого GPS навігатора. Розглянемо характеристики деяких картплотерерів Lowrance Hook Reveal, які можна купити у нашому каталозі.

Ехолот Lowrance Hook Reveal 5 83/200

Ехолоти Lowrance Hook Reveal 5 83/200 і модель Лоуренс 7 83/200 мають чудові можливості для риболовлі. У конструкції картплотерів реалізовані всі нові технології Hook Reveal. За допомогою ехолотів Лоуренс можна прокладати маршрут, своєчасно отримувати інформацію про розташування риби, навігаційні небезпеки, метеорологічні умови, переміщення інших суден в акваторії.

Картплоттер Lowrance Hook Reveal 7 Tripleshot

Серед популярних моделей рибалки бажають купити картплоттер Лоурес Хук Ревіл з діагоналлю екрана 7 дюймів з трансд'юсером Tripleshot.

Екран ехолота Лоуренс Hook Reveal можна розділити на три вікна з картинками рельєфу дна, картографії, карти глибин.

Ехолот Lowrance Hook Reveal 9 Tripleshot: новий рівень продуктивності

Картплоттер Lowrance Hook Reveal з діагоналлю Tripleshot 9 дюймів також, як і молодша модифікація 7 дюймів, відноситься до флагманських рибальських ехолотів. Крім рельєфу дна та різних об'єктів, ехолот Lowrance Tripleshot здатний визначати температуру води, підказувати найкращу глибину для закидання приманки.

При русі водоймою картплоттер Лоуренс Hook Reveal сам записує пройдений маршрут на карту пам'яті до 32 Гб. Користувач може купити карти або самостійно картографувати акваторію. Двопроменевий датчик Tripleshot забезпечує максимальну деталізацію дна та розширює охоплення сканування.

Як вибрати та купити ехолоти Lowrance

Картплотери Лоуренс можна назвати одними з найбільш зручних приладів для навігації на воді. Широкий температурний інтервал від -15 до +55°C необмежено розширює можливості експлуатації ехолотів Лоуренс Hook Reveal для літньої та зимової риболовлі.

Завдяки інтуїтивному інтерфейсу та унікальному сонару Lowrance Hook Reveal, можна купити ехолот Лоуренс, та повністю приділити час риболовлі. За відгуками рибалок, незалежно від місця риболовлі – звичного чи невідомого, з ехолотом Lowrance Hook Reveal ви завжди будете з уловом.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолот серії Hook Reveal
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Серія Прибора:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою