НАСОСИ ТА ТУРБІНИ ДЛЯ НАДУВНИХ ЧОВНІВ ПВХ

Насоси і турбінки для надувних човнів пвх і гумового човна – загальні характеристики

Всі сучасні електронасоси для надувних ПВХ або гумових човнів можна розділити на 2 категорії: механіка (ножні, так звані гумові жаби + ручні) і електричні (електронасоси). Електричні насоси теж діляться на кілька підвидів: компресор турбінка, поршневі / мембранні компресори та електронасоси двоконтурні. Про кожного з цих електричних насосів для човна (надувного гумового або ПВХ) ми будемо говорити нижче в розділах: "загальні характеристики", "що краще" і "ціна за спаданням".

Отже, ножні жаби, турбінки, мембранні і поршневі компресори, двоконтурні електричні насоси для човна – розбираємося в характеристиках і вибираємо.

Ножні жабки, турбінки, поршневий компресор, двоконтурний електронасос – загальні характеристики

Ножні жаби, принцип дії компресора: 2 клапани, один випускний, інший впускний. М'який резервуар для повітря, піддаючись механічним зусиллям, видавлює повітря через випускний клапан. Ножні жаби інтуїтивно зрозумілі, тому краще відразу перейти до електричних насосів для надувного гумового човна або ПВХ. І першу категорію, яку ми розглянемо, називають турбінками або турбінними компресорами.

Принцип дії компресора турбіни: надлишковий тиск на виході і розрідження на вході. В цілому, роботу турбіни можна порівняти зі звичайним вентилятором, поміщеним в закритий чохол. Звичайно, дуже умовно.

Помпи турбінки для накачування надувних човнів ПВХ і гумового човна можуть бути оснащені однією або двома крильчатками (вал з радіально розташованими лопатями), від чого напряму залежить потужність турбіни та її продуктивність.

Середня продуктивність +/- 500-850 л / хвилину.

Отже, такий електронасос для надувного ПВХ / гумового човна, як турбінка, набагато зручніший, ніж ножна жаба. Все-таки він електричний, а не механічний. Але навіть турбінка не зрівняється з поршневим компресором.

Поршневі насоси – принцип роботи компресора знайомий кожному з нас, це як ручна помпа. Їхня продуктивність відчутно нижча за продуктивність турбінки. Якщо у турбінки максимум може дійти до 900-1000 л за хвилину, то поршневі електронасоси – понад 200 або 250 л в хвилину не видають. Найдорожчі електричні компресори можуть видавати до 400 л / хв. Але тут йде вже мова про професійне обладнання, яке не кожному потрібне.

Принцип роботи електричного компресора двоконтурного: турбіна швидкісна + поршневий нагнітач високого тиску. Спочатку човен надувається дуже швидко за допомогою швидкісної турбінки, потім контури перемикаються (вручну або автоматично – залежно від моделі електричного компресора для надувного ПВХ або гумового човна), і тиск добивається поршневим нагнітачем.

Висока продуктивність до +/- 450 – 600 л / хв (турбіна) і до +/- 220 – 400 л / хв (поршень).

Ножний насос, турбінка для човна, поршневий компресор, контурні моделі – що краще

Не можна сказати, який вид електричного насоса для човна кращий. Все залежить від умов експлуатації і необхідних характеристик.

Ножна жаба – це найпростіший компресор для накачування надувних моторних і гребних гумових або ПВХ човнів.

Це цікаво: прообразом такого насоса для човна, як ножна жаба, є ковальські міхи.

Найголовніша перевага ножного насоса-жаби для надувного ПВХ або гумового човна в тому, що він не електричний, як би це не звучало. Така помпа, як ножна жаба, буде ідеальним варіантом для нечастого використання, а також як запасне устаткування.

У турбінки дуже висока продуктивність, але утворюється тиск низький. Тому, якщо потрібен електричний насос для накачування моторного надувного човна з ПВХ, особливо з дном Airdeck, то турбінка буде не кращим варіантом. В крайньому разі доведеться після того, як електрична турбінка закінчить свою роботу, ще закачувати повітря в надувний гумовий або ПВХ човен вручну.

Поршневі компресори – це більш досконалі моделі, які вже запросто будуть справлятися з твердою надувною підлогою і надувними ПВХ човнами високого тиску.

Двоконтурні електронасоси – найефективніші. Вони вміщають в собі всі переваги і турбінок, і поршня. Працювати можуть практично з будь-якими човнами, але є і мінуси. Про них – в передостанній частині.

Купити насос для човна із пвх в україні – ціна за спаданням

Найдешевшими не тільки в Україні (Київ) але і у всьому світі вважаються ножні жаби. Мається на увазі з електричних компресорів для гумового або ПВХ-човна. Наступні в черзі – швидкісні турбінки, після них затишно розташувалися поршневі електронасоси. А хто в авангарді?

Двоконтурні електричні насоси найзручніші і найпродуктивніші, але і найдорожчі. Це і є їхнім головним мінусом. Хоча, висока якість має завжди високу ціну.

Цікаві лайфхаки: що ще можна робити з електронасосом

А ви знали, що ножний компресор-жаба або електронасос буде корисний не тільки у воді? Накачати тримісний спальний матрац за якихось 6-8 хвилин роботи? Запросто! І з такими завданнями досить успішно справляються турбінки (але потрібно стежити), а ще краще поршневий компресор або двоконтурний електронасос. Звичайно, за наявності потрібного перехідника. Що ще?

  1. Продувати труби (поршневий компресор, двоконтурний електронасос).
  2. За допомогою піскоструя, зробленого своїми руками і пристосованого до електричного насоса для надувного ПВХ або гумового човна, очищати поверхню від старої фарби (поршневі електронасоси, двоконтурні електронасоси).

А ще за допомогою звичайного електричного насоса для надувного гумового або ПВХ човна можна дуже швидко надувати кульки. Повірте, іноді це буває дуже до речі. Але краще використовувати таке обладнання за прямим призначенням.

Дійсно, купити насос для човна (хороший!) – справа непроста. Але з "Акваманія" розібратися буде легко. Будь-які питання, консультації професіоналів і чесний опис товару! Розгляньте каталог прямо зараз!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

НАСОСИ ТА ТУРБІНИ ДЛЯ НАДУВНИХ ЧОВНІВ ПВХ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою