Акумулятори для човнові Електромотори

Акумулятори для електромоторів човнів: все, що варто знати

Якщо розглядати опції, акумулятор для електромотора човна схожий з аналогічним автомобільним приладом. Тому важливо підбирати його обдумано, зі знанням справи. Почати варто з версії акумулятора, оскільки для електродвигунів більше підходять тягові пристрої. Для них характерний незмінно високий рівень постійного струму, завдяки чому продовжується термін роботи. Такі апарати не бояться окислення, що гарантує специфіка їхньої конструкції. Тягові акумулятори для електромоторів човнів належать до приладів глибокого заряду. У них значна кількість робочих циклів (близько 3-х тисяч). Вони мають невелику масу і значну енергомісткість. Тягові варіанти не тонуть у воді, тому ви їх не втратите на річці або озері.

Особливості гелевих та літієвих акумуляторів

В каталозі Aquamania представлені 2 версії пристроїв:

Тягові гелеві акумулятори для електромоторів човнів не бояться глибокого розряду. Вони дають нормальний потік при увімкненні, навіть якщо запас заряду вичерпаний. Процес його відновлення відбувається досить швидко, причому шкідливі гази попутно не утворюються. Загалом, догляд за гелевими приладами простий. Однак не можна давати їм перезаряджатися. Та й ціна акумулятора для мотора з гелевим електролітом дещо вища, ніж з літій-іонним.

Літієві версії з'явилися недавно, але вже встигли завоювати певну популярність. Та й виготовлення літієвих тягових акумуляторів для моторів човнів регулярно вдосконалюється, що покращує їхні можливості і показники. Наприклад, сучасні моделі мають захист від перезарядження, а також високу енергоємність. У них мінімальний відсоток зносу. Вони втрачають не більше 10% в рік. Літієві акумулятори для мотора човна мобільні і компактні, швидко поповнюють заряд. Догляд за ними не вимагає спеціальних навичок і знань.

Підбираємо ємність акумулятора для електромотора човна

Вибираючи такий пристрій, враховуйте вид двигуна, оскільки мотор може бути розрахований на 12 В або 24 В. Саме потужність диктує оптимальну ємність акумулятора. Тут варто уточнити, що для потужності електромотора човна використовуються такі терміни, як упор і тяга, а не звичні кіловати або кінські сили. Упор – це сила, яку дає гребний гвинт, обертаючись. Вона передається човну, переміщаючи його по воді. Упор вимірюється в фунтах. Для судна вагою 45 кг потрібно 2 фунти тяги, але логічніше, звичайно, передбачити невеликий запас. Розраховувати потрібно таким чином, щоб вистачило на 2 години руху на повній потужності. Наприклад, споживання електродвигуна в 1 ампер дорівнює фунту потужності. Тобто, поєднання 25-фунтового мотора і акумулятора на 50 А · год вистачить на 2 години руху на максимальних оборотах. Якщо рух повільніший, цілком реально протягнути пару днів, а то і більше.

Зарядний пристрій для акумулятора: до чого придивитись уважніше

Купуючи такий пристрій, важливо подбати про вибір комплектуючих, зокрема, зарядки для нього. Акумулятори для електродвигуна човна відрізняються підвищеною чутливістю, вони потребують точної підтримки струму. Тому важливо вибирати зарядний пристрій з можливістю автоматичного припинення роботи. Зазвичай, повна зарядка проходить за 9-10 годин. Вона відбуватиметься якнайшвидше, якщо збільшити силу струму. Але від таких експериментів підвищується ризик псування вашого нового придбання.

Правила користування тяговим акумулятором для моторів човнів і рекомендації для купівлі 

Яким би доступним у користуванні не був акумулятор для електромотора човна, все ж потрібно виконувати деякі рекомендації:

Загалом, рекомендації з експлуатації акумулятора човна нічим не відрізняються від тих, які застосовуються для автомобільного. Але краще купити тяговий акумулятор для електромотора човна з варіантів необслуговуваних. У такому випадку від вас вимагається тільки його підзарядка. Але навіть настільки прості умови користування вимагають дотримання раніше описаних правил і рекомендацій.

У нас на сайті ви можете купити акумулятор для електромотора човна в Україні торгової марки FISHER. Цей бренд добре зарекомендував себе завдяки надійній продукції. З комплектом з акумулятора і електричного мотора цієї торгової марки можна пересуватися швидко, далеко і безпечно. Такі пристрої забезпечать тривалу роботу без підзарядки, витримають вібрацію тощо. Акумулятори мають достатньо потужності для легкого запуску непрогрітого двигуна, а також володіють мінімальним рівнем саморозряду. Головне в цій ситуації – обдумано підійти до вибору.

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Акумулятори для човнові Електромотори
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою
  • 29 06 2021

Ми розглянемо абсолютно всі найпопулярніші моделі моторів для човнів Mercury, потужністю від 30 кінських сил до 2,5.

 
  • 29 06 2021

У власників різних плавзасобів двигуни для човнів Suzuki зарекомендували себе виключно надійними моторами з високим моторесурсом.

 
  • 28 12 2020

Кожен власник моторного судна рано чи пізно постає перед вибором: який гребний гвинт доцільніше купити для мотора човна – алюмінієву або з нержавійки?

 
  • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
  • 30 06 2020

Після такого відповідального кроку, як вибір і придбання човна ПВХ, другим за значимістю стане купівля мотора для човна.

 
  • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
  • 28 01 2020

Така поширена проблема може торкнутися кожного і, звичайно, в найневідповідніший час.

 
  • 28 12 2019

Ми з вами і поговоримо про те, чи може електромотор для човна стати повноцінною заміною звичайного двигуна внутрішнього згоряння.