Подовжувачі румпеля для човнового підвісного мотора

Про всі плюси та мінуси подовжувача румпеля моторів для човнів

Шановний клієнте!

Якщо ви перебуваєте на цій сторінці і читаєте цей текст, значить ви плануєте купити подовжувач румпеля для мотора човна або хочете ознайомитися з інформацією про те, чи дійсно він збільшує коефіцієнт корисної дії мотора човна. Що ж, ми відразу можемо відповісти на останнє запитання: так, подовжувач румпеля й справді досить відчутно збільшує ККД мотора човна, і цим свою дуже скромну ціну цілком виправдовує. Пізніше ми обов'язково детальніше зупинимося на темі про те, як саме подовжувач румпеля для підвісного мотора човна допомагає збільшувати ККД, але для початку поговоримо про різні формати конструкції подовжувача румпеля мотора човна. Адже, попри видиму і навіть очевидну простоту конструкції цього дооснащення для човна, все ж подовжувачі румпеля неоднакові за своєю конструкцією. Вони бувають телескопічними і стандартної довжини. І почнемо ми нашу розмову з теми про те, який варіант, телескопічний або з фіксованою довжиною, буде кращим для якого човна. Поїхали!

Подовжувач румпеля: телескопічний або з фіксованою довжиною – що краще

Однозначно відповісти на питання про те, який краще купити подовжувач румпеля: телескопічний або фіксованої довжини, навряд чи вийде. Річ в тому, що кожен варіант дооснащення пристосований для певної довжини човна. Якщо ми говоримо про дооснащення румпеля мотора, який встановлений на човні завдовжки від 2,20 м і більше, то, звичайно, краще розглядати телескопічні варіанти. Зрозуміло, що телескопічний подовжувач румпеля мотора здатний регулювати свою довжину, розкриваючись на зразок телескопа. Дійсно, найпопулярнішими, з точки зору активності продажів, вважаються телескопічні подовжувачі румпеля, різниця між довжиною в складеному стані і розкритим виробом в більшості моделей досягає 50 см. Звичайно, можна знайти моделі, які розкриваються на більшу кількість сантиметрів.

Телескопічний подовжувач румпеля мотора човна, однозначно, зручніший в процесі експлуатації. Але фіксована довжина дозволяє цьому елементарному дооснащенню бути більш стабільним і стійким. На відміну від телескопічного варіанта, в фіксованому практично нічому ламатися.

ТЕСТ-ДРАЙВ: наскільки виправдана купівля телескопічного чи фіксованого подовжувача румпеля

Насправді, купівля телескопічного або фіксованого подовжувача румпеля завжди буде виправданою. Він дійсно збільшує ККД мотора човна, дозволяє судну легше ковзати по воді і, якщо йдеться про вихід з одним пасажиром, легше переходити на глісування.

Реальне збільшення швидкості варіюється від півтори до 3,5 км / год – при завантаженні два пасажири і від 3,5 до 5,5 км / год при одному пасажирі.

Увага!

Тільки при тривалих переходах!

Увага!

Ціна румпеля набагато нижча за ту суму, яку ви б додали для покупки мотора з великою кількістю к.с.

Але, крім очевидних переваг, використання цього варіанта дооснащення має також і свої мінуси. І ми зараз їх озвучимо, тому що звикли надавати своїм клієнтам тільки чесну і адекватну інформацію.

Сучасні моделі подовжувача румпеля мотора човна, безсумнівно, є дуже корисним дооснащенням, яке повинно бути на борту кожного човна з підвісним мотором. Будь-яка модель, і телескопічна, і статична, дуже просто кріпиться і знімається, тому (в разі необхідності) його можна буде просто прибрати на якийсь час.

Подовжувач румпеля – це дійсно бюджетний, зручний, простий у використанні, а тому навіть певною мірою геніальний, пристрій для збільшення коефіцієнта корисної дії мотора човна. Він може використовуватися абсолютно з усіма типами підвісних моторів, особливо буде корисний для рибалок, які часто роблять далекі переходи.

Не відкладайте на потім купівлю цього чудового варіанта дооснащення, тим більше що його ціна в нашому інтернет-магазині дуже і дуже приємна!

В коршику пусто!

Фильтры
Показувати:
Сортувати:
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою
  • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
  • 30 06 2020

Після такого відповідального кроку, як вибір і придбання човна ПВХ, другим за значимістю стане купівля мотора для човна.

 
  • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
  • 28 01 2020

Така поширена проблема може торкнутися кожного і, звичайно, в найневідповідніший час.

 
  • 28 12 2019

Ми з вами і поговоримо про те, чи може електромотор для човна стати повноцінною заміною звичайного двигуна внутрішнього згоряння.

 
  • 30 10 2019

Європейські товари завжди співзвучні з високою якістю, тому, купуючи "беушні" двигуни, підсвідомо шукаємо ті моделі, які були виготовлені в Європі.

 
  • 30 10 2019

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими особливостями експлуатації двигунів, які застосовують певні типи мастил для моторів човнів.