ЕХОЛОТИ ТА КАРТПЛОТТЕРИ

Ехолоти і картплоттери: сучасні гаджети для захопливої риболовлі

Завзяті рибалки в будь-який сезон знаходять час для свого улюбленого захоплення, яке приносить їм справжнісінький кайф. А щоб зробити процес вилову риби ще більш захопливим і ефективним, використовуються сучасні гаджети, як-от ехолоти та картплоттери. На ринку України вони з'явилися порівняно недавно і ще пару років тому купити ехолот могли не всі, тому що такий пристрій вважався мало не предметом розкоші. Сьогодні ціни на них дещо впали (нехай і не принципово), а переваги риболовлі з цими "розумними" функціональними приладами стали очевидні абсолютно всім.

Якщо ви шукаєте в продажу ехолоти та картплоттери, це говорить про те, що щодо риболовлі у вас найсерйозніші наміри і далекосяжні плани. Інтернет-магазин Аquamania бажає вам удачі і пропонує поміч у виборі цієї досить таки специфічної техніки, яка допоможе вам завжди повертатися додому з пристойним уловом.

Завдання і принцип роботи ехолота

Ехолоти та картплоттери призначаються для дослідження і діагностики водойм і складання карт. Вони просто незамінні в пошуковій риболовлі, де необхідно вивчити рельєф незнайомих ділянок дна під товщею води. Щоб підібрати для себе пристрій для човна, який стане ідеальним помічником, необхідно розібратися в класифікації ехолотів і принципі їхньої роботи.

Діагностику водойм ехолот виробляє за допомогою звукових променів. Стандартно прилад складається і таких елементів:

Передавач випромінює імпульс, який, перетворюється в звукову хвилю, відбивається від дна водойми (риби або іншого об'єкта) і вловлюється приймачем. Отриманий сигнал посилюється і виводиться на екран як елемент карти. Як бачите, принцип дії ехолота для човна в реальності простий. Оскільки швидкість звуку у воді – це постійна величина, глибина водойми елементарно вимірюється, ґрунтуючись на часі між виходом і поверненням звукової хвилі.

Сучасні ехолоти, купити які рибалки з Києва та інших регіонів України можуть на нашому сайті за найвигіднішими цінами, мають широкий спектр можливостей за рахунок додаткових опцій і передових специфікацій. У їхньому числі, наприклад, синхронізація з іншими цифровими гаджетами, ударостійкість, вологостійкість, можливість збереження створених карт на зовнішніх носіях або в пам'яті самого приладу.

Класифікація ехолотів

Класифікувати ехолоти можна за кількома ознаками. Насамперед ці пристрої ділять на такі види:

Берегові моделі влаштовані таким чином – датчик прив'язується до волосіні і за допомогою вудки закидається у водойму. Зв'язок датчика і екрану здійснюється за допомогою радіохвиль, що створює досить істотну ймовірність перешкод. На практиці максимальною глибиною для роботи такого ехолота виявляється 50 метрів і то, лише для кращих моделей. Більшій частині під силу впоратися лише з глибиною 20-30 метрів.

Ехолоти для човна і зимової риболовлі в рази дорожчі. Їхні датчики кріпляться до човна через наскрізний отвір в днищі або транцевим способом. До речі, якщо є бажання, можна купити з доставкою по Україні варіанти з датчиками температури і швидкості течії, проте за ці опції знову доведеться доплачувати.

Конкретніша класифікація заснована на глибині роботи:

Перші підійдуть як новачкам для знайомства з цією чудо-технікою, так і досвідченим рибалкам, які хочуть освоїти незнайомі водойми. Глибоке сканування цікавіше, оскільки дає можливість детально вивчати дно, визначати його щільність і приймати сигнали про присутність риби. Універсальні моделі – це вже вищий пілотаж. Пізнати їх в інтернет-магазині можна за високою вартістю, яка, втім, виправдана безліччю функцій – наявність GPS-приймача, підтримка декількох карт пам'яті, широкоформатний дисплей та інші навороти.

Картплоттери для риболовлі – види і особливості

Передові технології для рибалок не обмежуються одним лише ехолотом. Серед актуальних пропозицій на ринку України картплоттери – ще один вид пристроїв, що має чималий попит. Багатофункціональні дисплеї з вбудованим модулем GPS (або з можливістю підключення зовнішнього) відображають карти та іншу важливу інформацію. Картплоттер, купити який в нашому інтернет-магазині можна вигідно і з доставкою по всій Україні, виконує дуже важливі навігаційні функції. Моделі, що застосовуються в картографії, класифікуються за кількома ознаками – технічним виконанням і додатковими опціями. Існують варіанти:

За типом управління ці пристрої можуть бути кнопковими, сенсорними або змішаного типу. Найбільше рибалок цікавлять картплоттери з вбудованим ехолотом, як максимально ефективні. Якщо обидва зображення накладаються одне на одне, то завдання рибалки значно спрощуються.

Критерії вибору картплоттера та ехолота

Вибрати, який картплоттер купити, насправді нескладно. Візуально основна різниця між різними гаджетами полягає в їхньому розмірі та роздільній здатності екранів, що, зрозуміло, позначається на ціні. Як приклад вдалих (одних з кращих) характеристик пристрою можна навести такі:

Яким би простим не здавався вибір, до нього слід підійти уважно і відповідально, адже картплоттер і ехолот реально можуть допомогти вам не просто зробити риболовлю трохи цікавішою, а в рази збільшити улов.

Можна рекомендувати зосередитися на визначенні необхідної потужності ехолота. Якщо ви збираєтеся рибалити на глибині, то малопотужний прилад просто не впорається зі своїми функціями. З іншого боку, на невеликій глибині потужний ехолот теж послужить погану службу, адже інтенсивний сигнал, відіб'ється від дна, а потім від човна і створить перешкоди. Тому рибалкам, які будуть ловити не на одному водоймищі, а на різних, слід зупинити свій вибір на приладах, де є можливість вручну налаштовувати потужність. Дійсно важливими критеріями вибору будуть наступні:

Ще одна порада, яку можна дати всім охочим купити ехолот в Україні, стосується дизайну виробу. Цей фактор абсолютно другорядний. Функціональному пристрою зовсім не потрібно бути естетично привабливим, набагато важливіше, щоб на висоті були характеристики ударостійкості і водонепроникності. Такий фактор, як вартість, для багатьох може виявитися критичним, але він чітко залежить від функціонала і можливостей гаджета. Довіряйте свій вибір надійному виробникові і не забувайте звертати увагу на гарантійні терміни.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ЕХОЛОТИ ТА КАРТПЛОТТЕРИ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою