Обладнання та аксесуари для надувних човнів

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ: ВСЕ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ І ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ПЛАВЗАСОБІВ

Човни з ПВХ стали дуже популярними серед поціновувачів риболовлі та активного відпочинку, оскільки вони виготовляються з міцних і довговічних сучасних матеріалів. Судна компактні, прості в транспортуванні і не вимагають місця для зберігання. Але для вдалого заходу, чи то «тихе полювання», чи просто розвага, недостатньо тільки човна з веслами і вудок. Існує ще безліч пристосувань, які використовуються разом з плавзасобами. Вони підвищують комфорт, функціональність і безпеку суден. В цьому розділі каталогу інтернет-магазину пропонується обладнання для надувних човнів. Ви можете вибрати все необхідне за доступною ціною і хорошої якості.

ВИБІР КОМПЛЕКТУЮЧИХ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ

Людей, не втаємничених у тонкощах риболовлі взагалі, завжди дивує кількість виробів, які є у кожного професіонала або аматора. Це навіть якщо не брати до уваги безпосередньо рибальські снасті. Адже для експлуатації гумового човна і його обслуговування необхідно ще і додаткове обладнання. В Aqua Mania можна купити і надійні надувні човни ПВХ, і все необхідне до них. У нас представлений такий асортимент аксесуарів для човнів ПВХ:

У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити і інші комплектуючі та фурнітуру для човнів ПВХ. Це переносні ручки різного розміру, транцеві накладки, роульси, кочети для весел, штуцери клапанів, різні ремкомплекти тощо.

ВСІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ФУРНІТУРИ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ В AQUA MANIA

Наш інтернет-магазин спеціалізується винятково на продажу човнів різних видів з ПВХ. Це означає, що всі наші зусилля спрямовані на вивчення даного сегмента ринку і тільки своїх товарів. Клієнти Aqua Mania можуть розраховувати не тільки на гарантовану якість виробів, але і на професійну інформаційну підтримку.

Якщо ви новачок і купуєте човен вперше, наші консультанти підкажуть вам, яке ще додаткове обладнання знадобиться для безпечного та ефективного використання плавзасоби. При цьому буде враховано характер занять (рибалка, відпочинок) і побажання клієнтів. Ті, хто давно користується човнами з ПВХ, зможуть оновити аксесуари і модернізувати обладнання.

Доставка товарів здійснюється по Харкову, в Київ, Одесу, Львів та інші міста України. Після оформлення купівлі менеджер узгоджує з вами всі деталі.

В коршику пусто!

ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
 • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
 • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
 • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
 • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
 • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
 • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
 • 09 12 2019

Гумовий човен – це в прямому сенсі слова минуле століття. ПВХ-човни для лову на джиг і спінінг – міцніші, зносостійкіші і експлуатаційно надійніші

 
 • 30 10 2019

У нашій статті ми розповімо вам про найбільш поширені види таких пристроїв, підкажемо як вибрати оптимальний варіант і проконсультуємо, де купити насос для човна.

 
 • 09 09 2019

У нашій статті ми розповімо про те, як підібрати акумулятор для мотора човна, адже без нього якісна робота двигуна просто неможлива.

 
 • 04 06 2019

Якщо ви займаєтеся певним видом водного спорту або ж часто виїжджаєте на риболовлю, краще подбати про свою безпеку заздалегідь і придбати рятувальний жилет.

 
 • 06 05 2019

Річковий або морський якір для надувного човна – це такий же обов'язковий елемент, як запасне весло. Багато любителів вибирають саморобні "іграшки", але це не найбезпечніше рішення.

 
 • 24 05 2018

Ехолот – це спеціальний пристрій для дослідження особливостей дна водойми. Він не є необхідністю, проте здатен значно спростити процес риболовлі.