Обладнання та аксесуари для надувних човнів

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ: ВСЕ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ І ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ПЛАВЗАСОБІВ

Човни з ПВХ стали дуже популярними серед поціновувачів риболовлі та активного відпочинку, оскільки вони виготовляються з міцних і довговічних сучасних матеріалів. Судна компактні, прості в транспортуванні і не вимагають місця для зберігання. Але для вдалого заходу, чи то «тихе полювання», чи просто розвага, недостатньо тільки човна з веслами і вудок. Існує ще безліч пристосувань, які використовуються разом з плавзасобами. Вони підвищують комфорт, функціональність і безпеку суден. В цьому розділі каталогу інтернет-магазину пропонується обладнання для надувних човнів. Ви можете вибрати все необхідне за доступною ціною і хорошої якості.

ВИБІР КОМПЛЕКТУЮЧИХ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ

Людей, не втаємничених у тонкощах риболовлі взагалі, завжди дивує кількість виробів, які є у кожного професіонала або аматора. Це навіть якщо не брати до уваги безпосередньо рибальські снасті. Адже для експлуатації гумового човна і його обслуговування необхідно ще і додаткове обладнання. В Aqua Mania можна купити і надійні надувні човни ПВХ, і все необхідне до них. У нас представлений такий асортимент аксесуарів для човнів ПВХ:

У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити і інші комплектуючі та фурнітуру для човнів ПВХ. Це переносні ручки різного розміру, транцеві накладки, роульси, кочети для весел, штуцери клапанів, різні ремкомплекти тощо.

ВСІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ФУРНІТУРИ ДЛЯ ЧОВНІВ ПВХ В AQUA MANIA

Наш інтернет-магазин спеціалізується винятково на продажу човнів різних видів з ПВХ. Це означає, що всі наші зусилля спрямовані на вивчення даного сегмента ринку і тільки своїх товарів. Клієнти Aqua Mania можуть розраховувати не тільки на гарантовану якість виробів, але і на професійну інформаційну підтримку.

Якщо ви новачок і купуєте човен вперше, наші консультанти підкажуть вам, яке ще додаткове обладнання знадобиться для безпечного та ефективного використання плавзасоби. При цьому буде враховано характер занять (рибалка, відпочинок) і побажання клієнтів. Ті, хто давно користується човнами з ПВХ, зможуть оновити аксесуари і модернізувати обладнання.

Доставка товарів здійснюється по Харкову, в Київ, Одесу, Львів та інші міста України. Після оформлення купівлі менеджер узгоджує з вами всі деталі.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Обладнання та аксесуари для надувних човнів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою