Мотори для човнів потужністю від 5 до 10 к.с.

Мотори для човнів потужністю від 5 до 10 кінських сил: особливості вибору 

Вітаємо вас, дорогі друзі! Ви перебуваєте в пошуку оптимального двигуна для човна невеликої потужності, від 5 до 10 кінських сил? І це чудово, тому що нам є що вам запропонувати. Мотори для човнів від "Парсун", Suzuki та інших виробників відмінної якості та з найкращими характеристиками зносостійкості чекають своїх нових власників!

Мотор для човна від 5 до 10 к. с. вважається малопотужним. Він використовується для не дуже великих надувних гумових або ПВХ човнів. Можна встановлювати такий варіант на плоскодонки, призначені для риболовлі на мілководді, і на кільові надувні човни.

І для того, щоб ви могли вибрати для себе оптимальний варіант мотора для човна, змогли підібрати не дуже велике, але не занадто маленьке значення кінських сил, визначитися з виробником, прямо зараз ми з вами спробуємо дати відповіді на всі ці запитання.

Але для початку ми з вами, напевно, повинні обговорити тему, яка точно зацікавить практично всіх власників малопотужних моторів: паливні апетити. Адже це один з найголовніших параметрів, за якими, власне, і вибирають мотори для човнів від 5 до 10 к.с. Приступимо?

Рейтинг паливних апетитів моторів для човнів від 5 до 10 к. с. 

Мотори для човнів Suzuki, "Парсун" та інших виробників, потужністю від 5 до 10 кінських сил, витрачають не надто багато палива. Кількість витраченого бензину можна визначити за досить простою формулою:

* Пам'ятаємо, що для двотактних ще потрібно мастило!

Звичайно, дані будуть приблизними, це раз. А крім того, при максимальних та середніх обертах ці показники будуть дуже сильно відрізнятися один від одного. Так, і конструкція, яку затвердила фірма, теж відчутно впливає на споживання паливних ресурсів. Але загалом рівні апетиту моторів для човнів ви можете розрахувати самостійно.

Але знову ж таки, слід враховувати, якщо вашому моторчику не вистачатиме потужності для пересування великогабаритного судна, важко завантаженого, то він буде "їсти" більше, і при цьому термін його корисної експлуатації істотно знизиться. Що стосується потужності, то краще розумна перевага, ніж недостача.

Чотиритактний або двотактний мотор в коридорі потужності від 5 до 10 к. с.

Якщо ви ще не визначилися з тим, який двигун для човна вам потрібен: чотиритактний або двотактний, давайте коротко перерахуємо основні особливості кожного з них.

Щоб заощадити час і місце, ми всі основні особливості кожного варіанту мотора для човна від 5 до 10 к.с. спробуємо подати в коротких і лаконічних тезах. Отже, приступимо.

Ми перерахували певні особливості, сконцентрувалися на найосновніших. Але навіть зараз можна зрозуміти, що відповісти на питання про те, який краще мотор для човна купити в коридорі потужності від 5 до 10 к. с. буде досить важко. Залежно від ситуації, від цільового призначення, від того, на яку дальність ходитиме човен і як часто ви його плануєте використовувати – ідеальними можна назвати обидва варіанти.

На які виробники варто звернути увагу при виборі мотора для човна 

Яким виробникам варто довіряти при виборі моторів для човнів? При виборі моторів для човнів середньої потужності (5 – 10 к.с.) однозначно варто вибирати тільки перевірених виробників:

Є ще багато інших виробників, продукція яких викликає певний інтерес. Але на практиці краще довіритися перевіреним маркам, ніж робити сумнівні експерименти.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів потужністю від 5 до 10 к.с.
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою