МОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ

Підвісні мотори для човна – класифікація і нюанси вибору

Кожен рибалка, що має човен з надійним і легким в управлінні мотором, відкриваються водні простори і перспективи лову, про які годі й мріяти, стоячи з вудкою на березі. Підвісний мотор, встановлений на човен, виручить і під час недільних вилазок на озеро, і під час освоєння туристичних маршрутів, але рибна ловля з човна – це використання водойми на всі 100%, адже для вас не залишиться недоступних місць.

Незалежно від характеристик човна, наявність двигуна виводить його експлуатацію на новий рівень комфорту. Його придбання можна сміливо рахувати не тратою грошей, а довгостроковою інвестицією, яка гарантовано принесе прибуток. Підвісний мотор в цьому плані – оптимальне рішення, оскільки він економить корисну площу транспортного засобу, демонтаж його елементарно простий, а ціна – цілком помірна.

Підвісні бензинові мотори – особливості класифікації

Власник човна з ПВХ, який вирішив купити підвісний мотор, неминуче зіткнеться з необхідністю розібратися у величезному асортименті моторів від різних виробників, представлених на сучасному ринку. Як же вибрати і купити підвісний мотор для надувного човна?

Перш за все, потрібно розібратися з класифікацією підвісних двигунів.

За специфікою управління вони діляться на два типи:

Румпельні варіанти мають ручку, з'єднану з мотором, а у випадку з дистанційним управлінням кермо буде знаходитися в центрі судна.

Якщо запуск відбувається за допомогою стартера, то виріб повинен оснащуватися системою електрозапалювання – замок запалювання плюс акумулятор. Має значення при виборі також висота транця (380-508 мм і вище) і спосіб кріплення – жорстка нерухома фіксація або використання поворотної підвіски.

Наступний момент, який заслуговує на увагу, – це поділ підвісних моторів на двотактні і чотиритактні:

Збираючись купити підвісний мотор для човна з ПВХ, слід особливу увагу приділити вибору потужності двигуна, зіставляючи її з потужністю, передбаченою для вашого типу судна, а також ваших потреб. Для рибного лову, наприклад, цілком вистачить підвісного мотора потужність 5 кінських сил, якщо ви пересуваєтеся на порівняно невеликі відстані. Якщо ж ви збираєтеся вдосталь покататися влітку на водних лижах, варто купити човновий мотор потужністю не менше 10-30 к.с.

Важливо враховувати ще один нюанс – у міру збільшення потужності двигуна знижується його економічність. Нереально потужний агрегат на 250 "коней", наприклад, в годину буде витрачати приблизно 90 літрів бензину.

Переваги і недоліки різних типів підвісних моторів для човнів

Приймаючи рішення, який підвісний мотор для човна купити, слід ретельно продумати, наскільки характеристики двигуна відповідають умовам, в яких ви будете його експлуатувати. Вірна оцінка відповідності характеристик дасть вам величезні переваги в плані безпеки плавання і його економічності. Тому приділимо особливу увагу аналізу плюсів і мінусів кожного типу сучасних моторів для човнів.

Двотактні мотори для човнів

Переваги:

Недоліки:

Сьогодні в Україні використовувати двотактний підвісний мотор можна майже скрізь, крім деяких озер в заповідниках, де екологічні вимоги дозволяють експлуатацію лише чотиритактних двигунів. Якщо два вас важлива висока прийомистість човна, низька ціна двигуна в магазинах Києва, невелика вага і легкість пристрою, то ваш варіант – двотактний мотор.

Чотиритактні підвісні мотори

Переваги:

Недоліки:

Купити чотиритактний двигун варто в тих випадках, коли вам потрібен мотор (працює плавно), який відповідає сучасним вимогам і нормам щодо екологічності.

Насправді, ніхто не може дати однозначну відповідь на питання, який тип човнового мотора кращий. Пріоритети для себе кожна людина розставляє самостійно, і потреби кожного суто індивідуальні. Когось може просто дратувати вібрація і шум двигуна, що і послужить основним критерієм вибору, який двигун купити. Іншій людині, наприклад, може бути складно підіймати важкі вироби, а хтось на перше місце ставить ціну двигуна для човна.

Переваги покупок в інтернет-магазині аquamania

Незалежно від того, який тип підвісного мотора для човна ви зібралися купити, довірте свій вибір солідному і надійному виробникові. На сторінках об'ємного онлайн-каталогу магазину Аquamania ви знайдете найвигідніші пропозиції від відомих брендів Рarsun, Mercury, Suzuki та ін. Як офіційний дилер компаній виробників, ми гарантуємо своїм клієнтам:

При виникненні будь-яких питань щодо вибору підвісних човнових моторів, ви можете звернутися до наших менеджерів за отриманням грамотної, вичерпної консультації.

Приємного вибору і вдалих покупок!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

МОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою