Човнові мотори

Підвісні мотори для човна – класифікація і нюанси вибору

Перед кожним рибалкою, що має власний човен з надійним і легким в управлінні мотором, відкриваються водні простори і перспективи лову, про які годі й мріяти, стоячи з вудкою на березі. Підвісний мотор, встановлений на човен, виручить і під час недільних вилазок на озеро, і під час освоєння туристичних маршрутів, але рибна ловля з човна – це використання водойми на всі 100%, адже для вас просто не залишиться недоступних місць.

Незалежно від характеристик човна, наявність двигуна виводить його експлуатацію на новий рівень комфорту. Його придбання можна сміливо рахувати не тратою грошей, а довгостроковою інвестицією, яка гарантовано принесе прибуток. Підвісний мотор в цьому плані – оптимальне рішення, оскільки він економить корисну площу транспортного засобу, демонтаж його елементарно простий, а ціна – цілком помірна.

Підвісні бензинові мотори – особливості класифікації і нюанси вибору

Власник човна з ПВХ, який вирішив купити підвісний мотор в Києві або інших містах України, неминуче зіткнеться з необхідністю розібратися у величезному асортименті моторів від різних виробників, представлених на сучасному ринку. Як же правильно вибрати і купити підвісний мотор для надувного човна?

Перш за все, потрібно розібратися з класифікацією підвісних двигунів.

За специфікою управління вони діляться на два типи:

Румпельні варіанти мають ручку, з'єднану з мотором, а у випадку з дистанційним управлінням кермо буде знаходитися в центрі судна.

За типом запуску теж існує поділ на дві категорії:

Якщо запуск відбувається за допомогою стартера, то виріб повинен оснащуватися системою електрозапалювання – замок запалювання плюс акумулятор. Має значення при виборі також висота транця (380-508 мм і вище) і спосіб кріплення – жорстка нерухома фіксація або використання поворотної підвіски.

Наступний момент, який заслуговує на увагу, – це поділ підвісних моторів на двотактні і чотиритактні:

Збираючись купити підвісний мотор для човна з ПВХ, слід особливу увагу приділити вибору потужності двигуна, зіставляючи її з потужністю, передбаченою для вашого типу судна, а також ваших потреб. Для рибного лову, наприклад, цілком вистачить підвісного мотора потужність 5 кінських сил, особливо, якщо ви пересуваєтеся на порівняно невеликі відстані. Якщо ж ви збираєтеся вдосталь покататися влітку на водних лижах в Україні, вам слід купити човновий мотор потужністю не менше 10-30 кінських сил. Зрозуміло, ціна двигуна в магазинах Києва буде збільшуватися пропорційно зростанню потужності.

Важливо враховувати ще один нюанс – у міру збільшення потужності двигуна знижується його економічність. Нереально потужний агрегат на 250 "коней", наприклад, в годину буде витрачати приблизно 90 літрів бензину.

Переваги і недоліки різних типів підвісних моторів для човнів

Приймаючи рішення, який підвісний мотор для човна купити, слід ретельно продумати, наскільки характеристики двигуна відповідають умовам, в яких ви будете його експлуатувати. Вірна оцінка відповідності характеристик дасть вам величезні переваги в плані безпеки плавання і його економічності. Тому приділимо особливу увагу аналізу плюсів і мінусів кожного типу сучасних моторів для човнів.

Двотактні мотори для човнів

Переваги:

Недоліки:

Сьогодні в Україні використовувати двотактний підвісний мотор можна майже скрізь, крім деяких озер в заповідниках, де екологічні вимоги дозволяють експлуатацію лише чотиритактних двигунів. Якщо два вас важлива висока прийомистість човна, низька ціна двигуна в магазинах Києва, невелика вага і легкість пристрою, то ваш варіант – двотактний мотор.

Чотиритактні підвісні мотори

Переваги:

Недоліки:

Купити чотиритактний двигун варто в тих випадках, коли вам потрібен мотор (працює плавно), який відповідає сучасним вимогам і нормам щодо екологічності.

Насправді, ніхто не може дати однозначну відповідь на питання, який тип човнового мотора кращий. Пріоритети для себе кожна людина розставляє самостійно, і потреби кожного суто індивідуальні. Когось може просто дратувати вібрація і шум двигуна, що і послужить основним критерієм вибору, який двигун купити. Іншій людині, наприклад, може бути складно підіймати важкі вироби, а хтось на перше місце ставить ціну двигуна для човна.

Переваги покупок в інтернет-магазині аquamania

Незалежно від того, який тип підвісного мотора для човна ви зібралися купити, довірте свій вибір солідному і надійному виробникові. На сторінках об'ємного онлайн-каталогу магазину Аquamania ви знайдете найвигідніші пропозиції від відомих брендів Рarsun, Mercury, Suzuki та ін. Як офіційний дилер компаній виробників, ми гарантуємо своїм клієнтам:

При виникненні будь-яких питань щодо вибору підвісних човнових моторів, ви можете звернутися до наших менеджерів за отриманням грамотної, вичерпної консультації.

Приємного вибору і вдалих покупок!

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Човнові мотори
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою
  • 29 06 2021

Ми розглянемо абсолютно всі найпопулярніші моделі моторів для човнів Mercury, потужністю від 30 кінських сил до 2,5.

 
  • 29 06 2021

У власників різних плавзасобів двигуни для човнів Suzuki зарекомендували себе виключно надійними моторами з високим моторесурсом.

 
  • 28 12 2020

Кожен власник моторного судна рано чи пізно постає перед вибором: який гребний гвинт доцільніше купити для мотора човна – алюмінієву або з нержавійки?

 
  • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
  • 30 06 2020

Після такого відповідального кроку, як вибір і придбання човна ПВХ, другим за значимістю стане купівля мотора для човна.

 
  • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
  • 28 01 2020

Така поширена проблема може торкнутися кожного і, звичайно, в найневідповідніший час.

 
  • 28 12 2019

Ми з вами і поговоримо про те, чи може електромотор для човна стати повноцінною заміною звичайного двигуна внутрішнього згоряння.