Аксесуари та комплектуючі для надувних човнів ПВХ

Вибираємо найнеобхідніші аксесуари для ПВХ-човнів

Сьогодні можна набагато простіше придбати аксесуари для човнів ПВХ, ніж кілька років тому. На сучасному ринку представлені вироби не тільки вітчизняного, але й закордонного виробництва. При цьому ціна більшості запчастин для човнів ПВХ цілком лояльна і доступна.

Варто врахувати, що щонайперше плавальні засоби відрізняються не розмірами і типом управління, а саме базовою комплектацією і певними аксесуарами для човнів ПВХ. Найчастіше зараз виготовляють човни ПВХ, які оснащені бортами надувного типу. Устаткування для таких човнів вражає своєю різноманітністю і варіативністю.

Найпоширеніші види аксесуарів для човнів ПВХ

Головне призначення комплектуючих для надувних човнів – розширити можливості їхнього базового обладнання. Всі аксесуари для човнів ПВХ можна умовно розділити на наступні підвиди:

Всі комплектуючі, які ви купуєте додатково, значно підвищать комфортність вашого пересування на плавзасобі, зробивши його при цьому значно безпечнішим. Наприклад, такі аксесуари для човнів ПВХ, як мотузкові загороди, надувні жилети, тенти, кола, підвищать безпеку перебування на плавальній конструкції. Такий необхідний аксесуар для човна ПВХ, як додатковий якір, допоможе утримувати гумове судно в певному положенні, поки ви здійснюєте будь-які ремонтні роботи, рибалите або просто відпочиваєте.

Особливу увагу варто звернути безпосередньо на тюнінг вашого гумового човна перед початком його пересування по воді. В іншому випадку вас можуть спіткати дуже неприємні сюрпризи. Обов'язково підберіть потужний і надійний насос як аксесуар для човна ПВХ, адже базові варіанти такого обладнання не завжди повністю підходять для експлуатації, отже потрібне додаткове устаткування.

Найпопулярнішими видами насосів для човнів є:

На ціну даного обладнання впливає його потужність, габаритність, поточні можливості. Аксесуари для човнів ПВХ можуть бути оригінальні і неоригінальні.

Аксесуари для надувних човнів ПВХ, які неодмінно вам згодяться

На сучасному ринку представлена велика кількість комплектуючих для гумових човнів. Зрозуміло, що всі варіанти таких аксесуарів для човнів ПВХ немає потреби купувати, адже існує величезна ймовірність, що вони вам просто не знадобляться. Ми підготували три основні види аксесуарів для човнів ПВХ, на які насамперед варто звернути увагу:

Купувати все обладнання для надувних суден варто тільки у перевірених реалізаторів, інакше ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер, отримавши в результаті неякісні аксесуари для човнів ПВХ.

Весла для гумового човна: необхідне обладнання чи предмет розкоші?

Кожен досвідчений рибалка знає, яким важливим і необхідним аксесуаром для човна ПВХ є весло. Виробники надувних суден дуже рідко виготовляють їх самостійно. Найчастіше вони співпрацюють з іншими фірмами, які спеціалізуються на виготовленні таких аксесуарів для човнів ПВХ. Здебільшого весла виготовляються з алюмінію, а їхні лопатки – з пластику.

Існує два типи таких аксесуарів для човнів ПВХ:

Цілісні весла є найміцнішими і надійними. Єдиним мінусом вважається істотна довжина такого аксесуара для човнів ПВХ, яка значно ускладнює транспортування.

Весла розбірного типу з'єднуються за допомогою штекера або спеціальної різьби. Перший вид аксесуарів не допускає потрапляння піску в з'єднання штекера. Необхідно запобігати накопиченню в них бруду, слідкувати за щільністю посадки. Весла, з'єднані за допомогою різьблення, довговічніші. Саме різьблення є найслабшим місцем з'єднання в човні. Такий аксесуар для човнів ПВХ підходить лише для невеликих плавальних засобів.

Будьте дуже обережні під час експлуатації алюмінієвих весел. Через особливості їхньої текстури такі аксесуари дуже легко втопити. Тому, найкраще спробувати закріпити їх до борту вашого човна.

Все для човнів у Києві в інтернет-магазині AQUA MANIA

Якщо ви хочете купити аксесуари для човнів ПВХ, які значно поліпшать ваше життя, ви звернулись за вірною адресою. В інтернет-магазині AQUA MANIA представлений великий асортимент всіляких комплектуючих і аксесуарів, з якими ваш човен трансформується на очах! Ми пропонуємо найкращі пропозиції серед обладнання, безпеки і водних атракціонів. Доставка відбувається по всій Україні будь-яким зручним способом для вас. На нашому сайті представлені тільки високоякісні товари за доступними цінами для більшості клієнтів. Будемо раді бачити вас серед наших постійних покупців!

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Аксесуари та комплектуючі для надувних човнів ПВХ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
 • 29 06 2021

У власників різних плавзасобів двигуни для човнів Suzuki зарекомендували себе виключно надійними моторами з високим моторесурсом.

 
 • 29 06 2021

Ми точно знаємо, як заклеїти надувний човен в домашніх умовах, тим самим повернути його до роботи з мінімальними втратами.

 
 • 28 12 2020
Для гребних човнів алюмінієві весла є основним засобом пересування 
 • 02 10 2020

Рятувальний жилет, як засіб особистої безпеки з категорії аксесуари і комплектуючі для надувних човнів.

 
 • 02 10 2020

Значить, необхідно купити відповідне туристичне спорядження для риболовлі – рибальське крісло.

 
 • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
 • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
 • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
 • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
 • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
 • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
 • 09 12 2019

Гумовий човен – це в прямому сенсі слова минуле століття. ПВХ-човни для лову на джиг і спінінг – міцніші, зносостійкіші і експлуатаційно надійніші

 
 • 09 12 2019

Ця стаття допоможе вам розібратися з проблемою та успішно розв'язати її з мінімальними витратами сил, часу і грошей.

 
 • 09 12 2019

Надійні, комфортні, непотоплювані і безпечні ПВХ-човни стають оптимальним рішенням для безлічі рибалок, мисливців, туристів.

 
 • 30 10 2019

У нашій статті ми розповімо вам про найбільш поширені види таких пристроїв, підкажемо як вибрати оптимальний варіант і проконсультуємо, де купити насос для човна.

 
 • 30 10 2019

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими особливостями експлуатації двигунів, які застосовують певні типи мастил для моторів човнів.

 
 • 29 10 2019

Давайте окремо розглянемо питання: коли потрібно поставити на облік маломірне судно, коли і кому потрібні права на управління моторним човном