Рятувальні жилети для спорту

Рятувальні жилети для спорту – види, призначення, особливості 

Вибираючи рятувальний або страхувальний жилет, необхідно чітко розуміти, для яких конкретно цілей він буде служити. Річ у тому, що до категорії класичної рятувальної екіпіровки ставляться дещо інші вимоги, ніж до лінійки спортивних жилетів. Відповідно, вони володіють іншими конструктивними особливостями і дещо іншими властивостями. Мають значення й умови, в яких будуть використовуватися спортивні жилети. Так, наприклад, бажано знати, чи буде покупець займатися спортом на прісноводних водоймах або в солоній воді, наскільки сильною буде течія, наскільки далеко доведеться віддалятися від берега. Всі ці тонкощі зіграють важливу роль в можливих екстрених ситуаціях, коли добиратися до берега доведеться по воді.

Що потрібно врахувати, вибираючи спортивний рятувальний жилет 

Оскільки рятувальний або страхувальний жилет має щільно фіксуватися на тілі людини, не здавлюючи її й не створюючи перешкод рухам, правильно підібраний розмір стає одним з головних критеріїв вибору. В асортименті інтернет-магазину aquamania.ua можна купити чоловічі, жіночі та дитячі варіанти рятувальних жилетів. Всі вони відрізняються між собою як розмірами, так і кроєм.

Якщо виріб підібраний ідеально, у спортсмена не виникне проблем із застібками і кріпленнями, вони не будуть здавлювати шкіру, а при активних рухах спортивні жилети не злітатимуть і не сповзатимуть. Щільна посадка дуже важлива, але не менш важливо не допустити тертя в чутливих місцях – пахви, навколо шиї, в районі підборіддя. Якщо амуніція хоч трохи тіснувата, вона може викликати сильне роздратування і перешкоджати як приємному проведенню часу, так і новим спортивним досягненням.

Наступні важливі моменти – особливості рухової активності (наприклад, управління вітрилом або веслування на каяку) і температурні умови в регіоні, де будуть відбуватися змагання.

Чим відрізняються між собою жилети, призначені для конкретних видів спорту

Навіть звичайні страхувальні жилети всередині своєї категорії мають певні відмінності в крої, а спеціальні спортивні уже чітко адаптовані під особливості експлуатації, умови і потреби спортсмена. Хоча існують і універсальні моделі, застосовувати які можна в більшості випадків, вузька спеціалізація дозволяє створювати більш продумані і комфортні речі.

Якщо під час занять водними видами спорту необхідно задіяти повний діапазон рухів, ваш вибір – рятувальний жилет з надміцного неопрену (наповнювач – хлорвінілова піна). Таке екіпірування можна купити з різними характеристиками, наприклад, з термозахистом або з захистом від ударів. Розглянемо характерні особливості спортивних жилетів для популярних водних видів спорту.

  1. Гребля і водний туризм. Моделі повинні мати широкий виріз під руками, щоб не створювати перешкод і не викликати тертя в області пахв і плечей під час гребних рухів. Нерідко вони оснащуються достатньою кількістю кишень для всіляких побутових дрібничок. Вкорочений крій не ускладнює висадку з плавзасобу, а яскравий колір робить жилет впізнаваним здалеку.
  2. Водні лижі, катання на вейкборді та гідроциклах. Тут завжди присутній ризик впасти на пристойній швидкості і отримати досить болючий удар об поверхню води. Тому спортивні страхувальні жилети для перерахованих видів спорту виготовляються більш щільними, ударостійкими. з підвищеними захисними функціями. Подібні моделі розраховані на високі ударні навантаження і оснащені надійними ременями або блискавками, так щоб мимовільне розщіпання повністю було неможливим під час падіння.
  3. Катання на каяку. В цьому випадку актуальними будуть спеціальні моделі укороченого крою, що дають можливість застосовувати водозахисний фартух і не чіпляються за нього. Такі жилети нерідко теж оснащуються додатковими накладними кишенями, і відрізняються, поряд з широкими прорізами для рук, вузькими плечовими ременями.
  4. Рафтинг та яхтинг. Спортивні жилети для цих цілей повинні мати досить високий рівень плавучості та особливо надійну конструкцію, щоб в разі аварійної ситуації забезпечити для людини максимальну безпеку. Системи ременів і застібок дозволяють підганяти таку страхувальну амуніцію чітко під особливості статури, а наповнювач жилета дозволяє навіть втомленій людині довго утримуватися на воді.

Коли ви вже визначилися, який рятувальний або страхувальний спортивний жилет купити, обов'язково ознайомтеся з правилами його експлуатації, а також особливостями догляду за виробом. Щоб одягнути рятувальний жилет, необхідно виконати низку послідовних дій. Від чіткості дотримання інструкцій буде в підсумку залежати ефективність виконання жилетом своїх функцій.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Рятувальні жилети для спорту
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
По типу ::
Ціна, грн
Виробник
По типу :
Група
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою