Одномісні човни ПВХ

Одномісний човен: особливості конструкції, вибору і догляду

Поціновувачі неквапливого дозвілля за містом, активні рибалки, мисливці або туристи просто не уявляють своє пересування на воді без спеціально обладнаного судна. Одномісний човен для таких цілей – просто ідеальний варіант. Особливо, якщо ви любите відчувати повне возз'єднання з природою і проводите вільний час з нею в гордій самоті.

Надувний човен на 1 особу відрізняється:

Купити одномісний човен зараз можна дуже легко. Єдине, що може ускладнити цей процес, – сумніви під час вибору. Але якщо ви хоч трохи розбираєтеся в основних характеристиках такого засобу пересування по воді 1-місного типу, то для вас цей процес буде зовсім не складним.

Ми розповімо вам про головні різновиди одномісних плавзасобів, розглянемо їхні основні конструктивні особливості і підкажемо, продукцію якого бренду варто обирати. Сподіваємося, що з нашою допомогою ви зовсім скоро зможете вибрати і купити надувний одномісний човен, який стане вашим надійним супутником упродовж багатьох років.

Легкий одномісний надувний човен: ПВХ або гумовий

Існує два найпоширеніші типи 1-місних човнів:

Кожен виріб відрізняється своїми унікальними особливостями щодо матеріальної бази. Гумові човни досить легкі і маневрові. Однак вони вимагають особливого догляду під час зберігання. Після кожного використання їх потрібно очищати від бруду, просушувати і покривати тальком. Такі вироби боятися низьких температур і їх категорично забороняється зберігати в приміщеннях, де досить прохолодно. Купити одномісний гумовий човен зараз доволі просто, бо ціна таких виробів дуже доступна і демократична.

Одномісні човни ПВХ значно відрізняються від своїх родичів з гуми. Вони набагато легші і більш маневрові. Вироби з ПВХ не бояться проколів, тому допускають досить інтенсивне використання. Досягається це завдяки армованій текстурі матеріалу, з якого вони виготовлені. Термін експлуатації таких човнів дійсно вражає. Їх не потрібно зберігати при особливій температурі і можна використовувати навіть в досить прохолодну погоду. При цьому ціна одномісного човна ПВХ з кожним роком стає все доступнішою для більшості покупців.

1-місні човни бренду «Акваманія» – кращий вибір для кожного!

Якщо ви вже визначилися з типом судна, який ви плануєте придбати, прийшов час проаналізувати ринок даних пропозицій. Безперечним лідером у цьому сегменті є бренд «Акваманія». Уже багато років його розробники створюють якісні двомісні та одномісні човни, кращих на вітчизняному ринку просто не існує.

У чому ж переваги таких виробів? По-перше, у них немає націнки. Компанія «Акваманія» сама створює свою продукцію і є саме виробником, а не дилером. Таким чином ви не будете переплачувати за посередництво під час покупки 1-місного човна.

По-друге, на всю продукцію даного бренду поширюється істотна гарантія. Якщо інші виробники пропонують її в межах 2-3 років, то компанія «Акваманія» надає цілих 5 років гарантійного обслуговування кожного виготовленого човна. А це реальний показник якості наданої продукції!

По-третє, одномісні човни «Акваманія» відрізняються діаметром балона. Даний показник складає 31 сантиметр, а це на 3 сантиметри більше, ніж у конкурентів. Що ж дає такий, на перший погляд, несуттєвий показник? Завдяки йому одномісні човни стають більш стійкими, підвищується їхня вантажопідйомність і висота посадки. Під час пересування в них практично не потрапляє вода, що своєю чергою підвищує комфортність пасажира.

По-четверте, розробники даного бренду подбали про якість сидіння, яке встановлюється в човні. У моделей інших виробників воно або стаціонарне, або пересувне, а ось у «Акваманія» сидіння поєднує в собі і те, і інше. При цьому ви зможете рухатися від корми і до носової частини, не обмежуючи себе.

Легкі одномісні човни: секрети вибору

Щоб підібрати оптимальний варіант плавзасобу такого типу, необхідно звернути увагу на деякі його особливості, які на перший погляд не є досить істотними:

  1. Особливості водойм, на яких буде найчастіше використовуватися ваш легкий одномісний човен (для місцевості з великою кількістю рослинності і нерівностями дна найкраще брати вироби з ПВХ, для чистих спокійних водойм підійдуть і гумові судна).
  2. Вантажопідйомність і розміри надувного човна (якщо ви маєте велику статуру, то і ваш плавзасіб має бути повністю адаптованим під такі габарити).
  3. Додаткові аксесуари (добре, якщо у вашому одномісному човні є спеціальні фіксатори для вудилищ, кріпильні блоки, підставки для ехолота. Звичайно, без них можна обійтися, але сам процес використання даного виробу досить ускладнюється).
  4. Пора року, коли буде експлуатуватися ваш одномісний човен (любителям зимової риболовлі необхідно подбати про твердий слань-килимок або слань-книгу, його наявність забезпечить вам тверду підлогу під ногами).
  5. Колір одномісного човна (універсальним варіантом є сіро-зелений колір. Такі плавзасоби пересування відмінно маскуються і не привертають підвищеної уваги навколишніх. Щоб в літню пору балон не перегрівався, краще брати одномісний човен світлішого відтінку).
  6. Безпека (краще, якщо судно має підвищену стійкість на воді).

Орієнтуючись на всі вищезгадані нюанси, ви зможете вибрати і купити одномісний човен, який стане вашим надійним супутником в найзахопливіших пригодах.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За пассажиромісткості:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ПО ДОВЖИНІ
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Одномісні човни ПВХ
Показувати:
Сортувати: