Мотори для човнів потужністю від 50 до 75 к.с.

Мотори для човнів потужністю 50 – 75 к. с. – усвідомлений вибір

Вибір мотора для човна – важливе і досить складне завдання. Перефразовуючи відомий вислів, можна сказати: який двигун вибереш, так човен і попливе. До того ж кількість параметрів, на які слід орієнтуватися, велика, і кожен з них може виявитися вирішальним. Щоб не заплутатися, слід виділити ключові характеристики, вони звузять вибір до декількох моделей. Пропонуємо розглянути мотори для човна в межах 50 – 70 к.с.

Відразу варто уточнити, що потужність вимірюється в кінських силах, рідше в кіловатах. Ці показники впливають на вартість: чим потужніший пристрій, тим дорожче його можна купити. І така закономірність справедлива, оскільки потужність визначає швидкість човна і вагу, який мотор зможе штовхати вперед. З її зростанням збільшуються і розміри самого двигуна. Так, мотор для човна на 60 к. с. буде важчий і більший за його менш потужного “побратима”. Ще він зможе розвивати достатню швидкість, виведе вас на гліс.

Мотори для човнів Suzuki / «Сузукі» – незаперечна якість

У даній категорії представлені розробки відомого бренду Suzuki. Вони добре відомі в усьому світі і мають солідну історію. Варто сказати, що перший мотор для човна «Сузукі» з'явився понад 50 років тому і відразу став абсолютним нововведенням, оскільки охолоджувався водою, а не повітрям, як всі інші аналоги. За цей час мотори для човнів Suzuki зазнали масу вдосконалень, сформувався чималий модельний ряд. А деякі з них стали по-справжньому революційними розробками. Це стало можливим завдяки контролю і впливу виробника на багато факторів: технології, якість, можливості. Через це ціна мотора для човна Suzuki 50 к.с. може здатися досить великою.

Про якість збірки, матеріалів і передові технології двигунів говорити не варто. Здається, це речі очевидні й відомі всім. Саме тому, навіть попри високу ціну, купити двигун для човна на 50 к. с. бажає багато хто. Двигуни виготовляються в Японії, і тільки частина з них – в Таїланді, але все одно з японських деталей. У модельному ряді моторів для човнів 50 – 70 к. с. можна купити варіант під будь-які вимоги і потреби.

Критерії вибору мотора для човна на 60 к. с.

На що варто звернути увагу, вибираючи мотор для човна на 50 к. с. і більше. По-перше, на довжину дейдвуда, вала, “ноги” або висоту транця. Це все одна і та ж характеристика, а саме частина мотора, що з'єднує верх (голову) з низом (гребним гвинтом). Підійде той варіант, у якого ця характеристика збігається з висотою транця човна. Якщо на високий транець навісити мотор з короткою «ногою», він не дістане до води. Ця характеристика без перебільшення є основною для двигуна. Вона навіть вказується в назві моделі. Так, існує кілька значень:

  1. S – дейдвуд на 381 мм. Найпоширеніший варіант.
  2. L – подовжений до 508 мм дейдвуд.

Є ще XL або X – супердовгий дейдвуд в 635 мм і UL або U – ультрадовгий, 762 мм, але у мотора для човна до 70 к. с. таких довгих дейдвудів не зустрічається. Зверніть увагу, що якщо в назві немає відповідного позначення, двигун за замовчуванням має коротку «ногу» – 381 мм, тобто типовий показник.

У моторів потужністю 50 – 70 к. с. 4-тактний робочий цикл. Тобто він складається з 2-х оборотів колінвала або 4 ходів поршня. Модель з таким робочим циклом може мати трохи більшу вартість, вагу, але витрата палива у неї менша, і працює вона на бензині, тихіше і з меншою вібрацією. Перевозити такий мотор потрібно вертикально або строго на певній стороні. Нюанси, які стосуються транспортування, виробник обов'язково вказує. Чотиритактні мотори для човнів 60 к. с. виробляються за складнішими технологіями. Їх обслуговування і лагодження вимагає певних знань. Але це компенсується комфортом, тишею і економічністю.

Уточнимо ще, що у будь-якого мотора для човна Suzuki 50 буде тільки 4-тактний робочий цикл. Все тому що виробник обирає саме його і 2-тактних версій у нього дуже мало – лише в версіях на 15, 30 і 40 к. с. Така зосередженість пояснюється екологічністю, технологічністю і економічністю двигунів.

Двигуни потужністю від 50 до 70 к. с. мають дистанційне керування. Це розв'язує руки, оскільки не потрібно знаходитися поблизу від них під час руху. Такий мотор для човна керується спеціальним контролером, який можна розмістити в будь-якому зручному місці на судні. Цей девайс входить в стандартну комплектацію. Електронну систему можна підключати до штурвала, що дає відчуття повноцінного управління судном. Мотор для човна на 60 к. с. з дистанційним управлінням актуальний для довгих моделей.

Двигун з такою потужністю – це технологічний інжектор. У нього впорскування палива регулюється електронним блоком управління. Інжектор постійно відстежує кількість обертів, тому менше витрачається пального, а в вихлопних газах менший вміст шкідливих включень. Він потужний, нечутливий до холоду, надійний. Правда, якість палива для інжекторного мотора для човна на 60 к. с. все-таки є важливою. Проте всі двигуни в лінійці 50 – 70 к. с. переведені на інжекторну систему.

Що стосується маркування, то мотори для човнів 60 к. с., які представлені у нас, мають такі позначення:

  1. A – система економії палива Lean Burn, система збідненої суміші.
  2. T – гідравлічний привід підйому і нахилу двигуна.
  3. V – посилений редуктор.

Замовити мотор для човна 60 к. с. можна прямо тут. Всі представлені моделі мають офіційну гарантію. Якщо не можете визначитися з вибором або є питання щодо якоїсь з версій, звертайтеся за консультацією до співробітників інтернет-магазину. Вони також підкажуть ходові і топові моделі двигунів. Після узгодження мотор на 60 к. с. доставлять за кілька днів.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів потужністю від 50 до 75 к.с.
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою