Ехолоти для риболовлі

Ехолоти для риболовлі

Сучасний бездротовий ехолот для риболовлі можна назвати досягненням технічного прогресу, настільки ефективно цей прилад справляється зі своєю місією – зробити процес вилову риби з берега або човна максимально простим, комфортним, приємним і високорезультативним. Рибальський ехолот дає можливість визначити глибину, рельєф дна водойми та найголовніше – наявність в поточному місці риби. Якщо ви серйозно захоплені риболовлею, без нього вам не обійтися ніяк.

Охочі купити дротовий або бездротовий ехолот для риболовлі від провідних світових виробників і лідерів ринку в Україні, знайдуть на сторінках каталога нашого інтернет-магазину прекрасний асортимент сучасних пристроїв сонарного типу – ефективних, практичних, високоякісних і довговічних.

Ехолот для риболовлі з берега або з човна – особливості конструкції та принципи роботи 

Конструкція ехолота містить в собі передавач сигналів, а також спеціальний приймач і перетворювач сигналів, що надходять з датчика на сам пристрій. Для максимально комфортної експлуатації приладу він оснащується дисплеєм достатнього розміру, щоб зручно було розглядати отримані дані і аналізувати рух риби. Особливо актуально купити ехолот в Києві, Харкові та інших містах України тим рибалкам, хто практикує зимову риболовлю. Відгуки покупців свідчать, що відчуття від такого вилову риби подібні на участь в науковій експедиції. Навіть якщо рибалки зіштовхуються з чинниками, що перешкоджають хорошому улову, ехолот створює всі умови для отримання результату.

Сучасний онлайн-ринок електроніки для риболовлі та водного туризму вражає широким асортиментом виробів. Щоб розставити чіткі орієнтири на шляху до правильного вибору, всім охочим зробити вигідну і вдалу покупку потрібно чітко визначити спектр завдань, які вирішуватиме електронний пристрій.

Хоча у всіх моделей, що зустрічаються в продажу, загальний принцип роботи, у них будуть істотні відмінності за технологічними рішеннями, робочими частотам, зовнішнім виглядом, габаритами, комплектацією тощо.

Алгоритм роботи ехолота наступний:

  1. Випромінювач посилає ультразвукові хвилі у напрямку до дна водойми.
  2. Відбиті від дна і присутніх об'єктів хвилі приймаються датчиком назад.
  3. Отримані дані передаються на мікропроцесор в моноблоці і після обробки виводяться на дисплей як графічне зображення.

Ціна на рибальський ехолот в інтернет-магазині залежить від низки характеристик:

Асортимент ехолотів для лову з човна або берега в продажу дозволяє кожному знайти пристрій, що повністю відповідає як бюджету покупця, так і його основним вимогам.

Корисні та практичні функції ехолота для риболовлі: робимо правильний вибір 

Покупцеві необхідно точно розуміти, що рибальський ехолот дозволить йому побачити крізь товщу води, а що ні. Отже, незамінний для рибалки прилад покаже:

Тепер розглянемо, якими цікавими і корисними функціями повинен володіти хороший ехолот з демократичного цінового сегмента.

  1. ZOOM. Збільшити масштаб зображення для комфортного перегляду деталей і об'єктів необхідно в 4-8 разів, щоб з точністю визначити, де риба, а де, наприклад, корчі або камені.
  2. багатоступеневе регулювання налаштувань (чутливості). Ця функція потрібна, щоб на дисплеї показувалося всіляке донне сміття.
  3. Сумісність з GPS навігатором.

Найпростіші та дешеві моделі, які можна зустріти в продажу, називаються глибиномірами, їхній функціонал дуже обмежений. Але рибальські ехолоти з розширеним переліком функцій куди більш затребувані сьогодні. Ключовим моментом вибору вважається потужність передавача, адже від того, наскільки високий цей показник, безпосередньо залежить якість процесу рибної ловлі. Потужний передавальний пристрій навіть на великій глибині продемонструє бездоганно точну картинку рельєфу.

Важливим критерієм вибору, що впливає на ціну виробу, є роздільна здатність дисплея. Параметри сигналу і розширення екрана визначають чіткість зображення. Тут важливий і ще один момент – колірні можливості монітора. У продажу є як бюджетні чорно-білі варіанти, так і дорожчі кольорові, навіть ехолоти із зображенням у форматі 3D.

Безпровідні та провідні ехолоти – лідери на ринку електронної техніки для активного відпочинку 

Сучасні ехолоти можуть мати компактні розміри – трохи крупніші за смартфон. Застосовуються вони з рівним успіхом в таких умовах:

Всі види ехолотів, які можна купити в Україні та за її межами, випромінюють ультразвукові хвилі (промені), що відрізняються радіусом і шириною дії. Класифікувати навігаційні прилади можна і за кількістю цих променів.

  1. Однопроменеві прилади з кутом променя 20 градусів.
  2. Двопроменеві ехолоти з широкоградусним променем – 60 градусів, налаштованим на збір даних про рельєф дна, і 20-ти градусним, який деталізує інформацію про наявність риби безпосередньо під човном.
  3. Три-і чотирипроменеві пристрої дозволяють збирати та передавати на дисплей дані не тільки про те, що відбувається під човном, а й по обидва боки від нього.
  4. П'яти- і шестипроменеві моделі дають особі повноцінну картину підводного рельєфу, що відкривається перед плавальним засобом за курсом його руху.

Багатопроменеві моделі з великими дисплеями – явна надмірність для риболовлі з гумового човна, їх купують, щоб встановлювати на яхти та катери. Такі варіанти можна вже віднести до розряду бортових комп'ютерів за функціоналом, яким вони оснащені. Для риболовлі з човна або берега є сенс придивитись до бюджетного приладу, купити який в онлайн-магазині Aqua Mania можна зовсім не дорого.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти для риболовлі
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тип Приладу:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою