Мотори для човнів PARSUN (Парсун)

Мотори для човнів PARSUN: відгуки, рекомендації та огляд популярних моделей 

Підвісні мотори для човнів "Парсун" – це китайські двигуни, які вже давно підкорили ринки США і Європи практично з часу заснування фірми (2002 рік). Підвісні китайські двигуни Parsun 100% відповідають за своїми критеріями стандартам ЕРА. А ще той факт, що наші сусіди з Америки та Східної Європи, за відгуками, оцінили ці підвісні китайські двигуни досить високо, теж говорить багато про що.

Отже, давайте ж і ми розберемося в моторах для човнів Parsun.

Мотори для човнів "Парсун" – відгуки та технічні особливості 

Мотори для човнів PARSUN – це якість, яку можна порівняти з європейськими брендами, але ціна таких підвісних двигунів приблизно на 30% нижча. Навіщо платити більше, якщо можна купити аналогічну якість дешевше – таку думку часто можна зустріти в розділі відгуки на рибальських форумах в Україні. І це перша очевидну перевагу моторів для човнів PARSUN. Незалежно від ціни, корпус моторів для човнів PARSUN дуже міцний і стійкий до корозії. Високоміцний алюміній покривається двома шарами ґрунтовки. Поверх ґрунтовки корпус покривається трьома шарами емалі. І вже після висихання емалі йде ще одне покриття – антикорозійне. Тому човнові підвісні мотори Parsun можна не боячись використовувати і в солоній воді, і в прісній. Крім того, мотори для човнів "Парсун" (кожна одиниця незалежно від ціни) тестуються на заводі 500 годин, тому кількість браку в поставках зведена практично до нуля.

Parsun виробляє мотори середньої та малої потужності від 40 кінських сил до 2.6. Швидкість, яку можуть розвивати мотори для човнів Parsun, – від 10 км у хвилину (2.6, 3.6 ...) і +/- 50 (40 к.с.). При цьому, споживають вони паливо досить скромно:

Мотори для човнів "Парсун" 2 тактів (двотактники л / год):

Мотори для човнів "Парсун" 4 тактів (чотиритактники л / год) ::

Тобто, як ми бачимо, мотори для човнів "Парсун" не тільки надійні й потужні, але ще і досить економні в плані апетиту. І ще один величезний плюс: всі китайські мотори "Парсун" легкі, порівнянно з більшістю моделей інших марок з аналогічною потужністю. Що ж, розберімось тепер в характеристиках деяких моделей і опишемо те, як грамотно приступати до експлуатації китайського підвісного мотора для човна "Парсун".

Мотор для човна "Парсун" – перша обкатка підвісного двигуна

Після того, як ви купили мотор для човна "Парсун", його потрібно обов'язково обкатати. Але для початку, звичайно, заправити. І найкраще це зробити за допомогою спеціальної фільтраційної лійки. Для двотактного двигуна через спеціальну лійку фільтрується суміш мастила з бензином з розрахунку на 1 літр бензину брати 40 г хорошого мастила. Що стосується чотиритактників, то тут потрібно робити суміш за інструкцією.

Отже, ви заправили підвісний двигун, перемістили човен на воду. Обкатка після продажу – це дуже повільне збільшення навантаження на двигун. Так, і включати не тільки цю марку, але і будь-які інші підвісні двигуни для човна (за відгуками), без води категорично не можна. Навіть на кілька секунд.

Отже, ви завели перший раз свій мотор для човна "Парсун". Перші 3 хвилини краще почекати – йде прогрів підвісного китайського двигуна. Наступні хвилин 8-10 потрібно прокрутити його на холостому ходу. Двотактники, за відгуками, вимагають менше часу для прогріввання, ніж чотиритактні підвісні мотори для човнів "Парсун". Особливо це актуально в тому випадку, якщо перший раз ви свій новенький китайський мотор пробуєте в теплій воді влітку – у двотактних немає термостата.

Якщо обкатка відбувається в теплу погоду, то потрібно особливо ретельно регулювати кількість обертів і частіше міняти швидкість. І ще, якщо китайський підвісний "Парсун" наділений функцією заднього ходу, через кожні 10-15 хвилин варто переходити на цей режим.

На максимум оборотів краще увімкнути з 6 години роботи. Як правило, це 3 або 4 вихід.

Китайські підвісні двигуни "Парсун" – короткий огляд шістки лідерів

Parsun T 2.6 С – дуже легкі двигуни (до 10 кг), які при сприятливих умовах здатні розвивати швидкість до 20 км / год. Parsun T 2.6 зроблений для невеликих гумових човнів, можливе використання з плоскодонками. Встановлено регулювання плавності ходу, але з мінусів: Parsun T 2.6 може рухатися тільки в одну сторону. Щоб дати задній хід потрібно буде перевернути підвісний двигун.

Parsun F 2.6 BMS – теж легкий (до 17 кг) і компактний двигун, який запросто можна встановити на плоскодонці. На відміну від такої ж потужності на двотактному, їсть набагато менше палива (за відгуками) і самоохолоджується.

Parsun T 3.6 BMS за передачами: нейтральна і вперед. Реверсу в ньому немає, але його відсутність в підвісному моторі PARSUN T 3.6 компенсує зручна система розвороту. Швидкість на середніх оборотах в T 3.6 із навантаженням до 180 кг – 10 км / ч.

Parsun T 5.8 BMS – відмінний від T 3.6, мотор Parsun з 5.8 кінськими силами вже не поставиш на човен з плоским дном. Мотор 5.8 розрахований на кільові човни. Максимально комфортна швидкість для підвісного китайського двигуна 5.8 становить до 24 кілометрів на годину. Це при сприятливих умовах і розмірах човна близько 3 м завдовжки і півтора – завширшки + корисне навантаження 1 людина.

Parsun F 9.8 BMS і Parsun T 9.8 BMS – досить потужні підвісні мотори для човна, які можна встановлювати на габаритні кільові надувні човни та невеликі катери. Попри те, що ці двигуни однакової потужності, все-таки кількість тактів в одному циклі грає свою роль. F 9.8 споживає менше палива і він більш працездатний, T 9.8 – менш примхливий і ціна його нижча. В цілому максимум швидкості тут – +/- 35 км / год при сприятливих умовах.

Ми описали першу шістку лідерів продажів, але у китайського виробника "Парсун" є ще багато найрізноманітніших підвісних двигунів для човнів. І більшість ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині.

Знайомтесь з каталогом і вибирайте якість! Доставка по всій Україні (Київ та інші міста).

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів PARSUN (Парсун)
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПОХОДЖЕННЯ
ПО МІСТУ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою