Водні атракціони

Водні атракціони: чому ваш новий бізнес буде прибутковим

Розваги на надувних водних атракціонах – це один з найбільш прибуткових сезонних бізнесів. І при цьому не важливо, чи живете ви біля моря або великої ріки, наприклад, в Одесі чи Києві, чи ваша пляжна база відпочинку знаходиться в Харкові або в Краматорську! Навіть якщо у вашому населеному пункті немає величезних водойм, люди однаково хочуть відпочивати! Для того щоб почати катати туристів на "таблетках", водних лижах, вейкбордах, вистачить просто невеликої, прохідної для моторного кільового човна, річки або невеликого озера.

Тому, якщо у вашому населеному пункті ще залишилися водойми без надувних водних атракціонів, чому б не почати нову справу? А може, ви готові створити конкуренцію вже розвиненому бізнесу водних атракціонів, наприклад, знизивши ціну продажу квитків? В такому випадку розгляньте каталог інтернет-магазину "Акваманія" і вибирайте той варіант, який буде вам до смаку.

Водні надувні атракціони від виробника – вибираємо найбільш вигідний варіант

В інтернет-магазині Aquamania ви можете купити водні атракціони (від виробника) найвищої якості за найнижчими цінами. Для виробництва атракціонів тут використовують тільки високоміцні багатошарові матеріали, якщо йдеться про надувні атракціони, і надміцний пластик, якщо йдеться про лижі та інші дошки для ковзання.

Продажі інтернет-магазину "Акваманія" – це продажі від офіційного дилера. Якщо ви хочете купити надувні атракціони або інші сезонні вироби для таких розваг, як водні лижі, на яких буде написано "виробництво США" і розуміти, що ви дійсно отримаєте якісні добротні речі, зроблені в Америці, – знайомтеся з нашими каталогами! Звичайно, атракціони від іменитого виробника коштують дорожче, ніж від невідомого, але і користуватися ними ви будете не один сезон. Тому в підсумку, вибачте за каламбур, що в продажу дорожче наприкінці обійдеться дешевше.

Водні атракціони – асортимент інтернет-магазину “Акваманія”

У продажу інтернет-магазину "Акваманія" ви зможете відшукати водні атракціони на будь-який смак, починаючи від звичних для нас "бананів" і "таблеток", закінчуючи лижами і вейкбордами. Тож, розберемося докладніше, що ж це за пропозиції, які ви можете знайти в списках продажів інтернет-магазину "Акваманія". 

"Таблетка" – екстремальний водний атракціон, який поряд з "плюшками" і "бананами" називають "водними санками". Вони кріпляться до моторного човна або катера і ковзають по воді. "Плюшки" і "таблетки" не сильно відрізняються один від одного, це, зазвичай, плоскі 2, 3-х або одномісні надувні водні санки. Бувають варіанти для більшої кількості людей. Але в продажах перше місце займають не вони, а надувні "банани". Це атракціони, розраховані на 6 і більше осіб. Називаються вони "бананами" через схожість з тропічним фруктом. Довгасті надувні труби, зазвичай, жовтого кольору, які також кріпляться до кільового надувного човна з потужним або малопотужним мотором.

Вейкборди – дуже перспективні атракціони. А перспективні вони ось з якої причини: в Україні поки вейкбординг як вид спорту чи варіант непрофесійного відпочинку абсолютно не розвинений. Якщо в західних країнах продажі вейкбордів – на високому рівні, в порівнянні з водними лижами та іншими атракціонами, у нас поки ця ніша не дуже конкурентна. Що таке вейкборди? Це дошки, щось середнє між дошками для сноуборду і серфінгу. Сенс відпочинку на такій дошці в наступному: катер, кільовий моторний човен, розганяючись до високих швидкостей, залишає за собою хвилю. Цю саму хвилю і використовують любителі таких атракціонів, як вейкборди для стрибків, як трамплін.

Водні лижі – знайомий для кожного з нас водний атракціон, який також краще купити від виробника, щоб бути впевненим в його якості. Зазвичай, на водні лижі запросто стають всі, хто має певний досвід в катанні на традиційних лижах, які не є водним атракціоном. Всі водні лижі діляться на дві категорії: професійні моделі та моделі для загального користування, так звані прості. Для успішного бізнесу на воді найкраще купити дві пари професійних і, як мінімум, 5 пар простих водних лиж (серед них хоча б одна пара скріплених між собою для дітей і для новачків). Відрізняються профі-варіанти і лижі для новачків дизайном і формою. Наприклад, укорочені – для трюків, з розширеною носовою частиною – для складного старту і так далі.

Крім цього, ви можете купити в інтернет-магазині "Акваманія" надійні фали і буксири від виробника.

Водні атракціони – це дуже рентабельний бізнес. Якщо правильно організувати справу в Україні, то за 1 сезон сума, витрачена на купівлю базового набору атракціонів для відпочинку на воді, повністю окупається. Тобто з наступного сезону ви зможете вже отримувати чистий прибуток. Чому б не почати нову справу цієї весни, тим більше що в інтернет-магазині "Акваманія" ви можете знайти повний набір водних атракціонів, човнів, моторів та інших комплектуючих для того, щоб відкрити свій прибутковий бізнес сьогодні?

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Водні атракціони
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою