Електромотори для човнів FISHER

Електромотори для човнів Fisher: рекомендації щодо вибору

Для власників човнів, рибалок, любителів відпочинку на природі постає питання щодо придбання хорошого мотора для човна. Електромотор або бензиновий двигун? Щоб зробити правильний вибір, розберемося в особливостях і перевагах електромоторів Fisher.

Підвісні мотори "Фішер": переваги і недоліки

Електричні мотори Fisher не поступаються бензиновим, а за деякими параметрами навіть перевершують їх.

Крім того, на багатьох водоймах заборонене використання бензинових двигунів для човнів. Для електромоторів "Фішер" таких обмежень не існує, тому можна без побоювань купити електричний мотор для надувного човна. Як недолік, іноді роблять акцент на необхідності контролю підзарядки електромоторів "Фішер". Однак, це не порівняти з технічним обслуговуванням ДВС.

Універсальні мотори "Фішер" – ідеальне рішення для надувних човнів ПВХ будь-яких типів

Однією з головних особливостей електромоторів для човнів Fisher є їхня універсальність. Всі електромотори "Фішер" придатні для експлуатації в солоній і прісній воді. Компактні розміри, невелика маса виділяють мотори Fisher серед аналогічного обладнання інших виробників.

Тролінг з бензиновим мотором з самого початку не є можливим. На човні з електромотором "Фішер" можна безшумно ковзати по воді і насолоджуватися риболовлею – без сторонніх шумів і неприємних запахів.

Електромотори "Фішер": технічні характеристики

При виготовленні моторів Fisher використовуються якісні матеріали: корпус електромотора "Фішер" є з алюмінієвого сплаву, кріплення з високоміцного нейлону. Збірка двигунів "Фішер" відрізняється високою якістю.

Електромотори для човна "Фішер" відрізняються простою і безпечною експлуатацією, не вимагають витрат на мастило і бензин. Догляд за моторами Fisher простий – після використання в солоній воді їх треба ретельно промити. Зберігати електромотор "Фішер" необхідно в теплому сухому місці.

Електромотори для човнів Fisher: швидкість і тяга

Основною характеристикою мотора для човна "Фішер" є тягове зусилля, яке вказується в маркуванні конкретного електромотора в фунтах: Fisher 36, Fisher 46. Для перерахунку тяги електромотора "Фішер" з американських фунтів на звичні для нас кілограми використовують коефіцієнт 0,45. Наприклад, мотор Fisher 55 має тягу 55 фунтів або 25 кг.

Рівень тяги мотора "Фішер" пропорційний водотоннажності плавзасобу. Тому в технічних характеристиках конкретної моделі мотора для човна Fisher вказані максимально допустимі габарити і водотоннажність плавзасобу, на якому допускається використання електромотора "Фішер". Так, електродвигун Fisher 32 розрахований на човен до 600 кг зі спорядженням і пасажирами. Максимальна швидкість, яку може розвинути плавзасіб – 15 км / год. Мотор для човна "Фішер" 55 зможе переміщати човен вагою 1200 кг.

Однак, слід враховувати, що при встановленні мотора Fisher з більшою тягою, швидкість збільшується непропорційно – всього на 1-3 км / год. Таким чином, з огляду на те, що збільшення тяги на 30% дає приріст швидкості всього на 10%, ризикуєте купити мотор "Фішер" і акумулятор з надлишковою потужністю і невиправдано збільшити власні витрати.

Як вигідно купити електричний мотор Fisher в Aqua Mania

З урахуванням ваших потреб, ми пропонуємо купити двигун "Фішер" необхідної потужності для конкретної моделі човна ПВХ. На вибір – комплектація електромотора Fisher з акумулятором або без АКБ. При купівлі конкретного акумулятора – AGM або GEL, враховуйте, як часто і в яких умовах ви будете його використовувати. Зараз на ринок надходить безліч модифікацій моторів, зорієнтуватися в цьому різноманітті буває складно. Звертайтесь до професіоналів компанії Aqua Mania, і ми допоможемо розібратися в світі електромоторів для човнів і акумуляторів для них та уникнути невиправданих витрат.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Електромотори для човнів FISHER
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Тип Комплекту
Тягове зусилля в LBS
Кріплення
Функція якоря GPS
Управління
Тип дистанційного керування
Вода
Максимальне тягове зусилля
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою