Двомісні човени ПВХ

Двомісний човен: вибираємо найкращий плавзасіб!

З кожним роком туризм, риболовля і полювання стають все більш популярними серед жителів мегаполісу. Возз'єднання з природою дає можливість якісно перезавантажитися і налаштуватися на оптимальний робочий лад. А спілкування з компанією однодумців дозволяє в нетривіальній обстановці обговорити деякі робочі нюанси і більше дізнатися один про одного. Двомісний човен – це відмінний засіб для пересувань по воді, якщо ви плануєте відпочивати невеликою компанією. Якщо ви виберете його правильно, то зможете зробити ваш відпочинок максимально комфортним і плідним.

Головна відмінність 2-місного човна від одномісного – в збільшеному розмірі та можливості доукомплектувати його додатковими аксесуарами для швидшого пересування. В такому плавзасобі ви зможете долати істотні відстані, зручно скласти улов і різні речі. З двомісним човном навіть дуже звивисті маршрути ви зможете пройти вплав, заощадивши особистий час і сили.

Щоб вибрати і купити плавзасіб 2-місного типу, варто ознайомитися з його основними характеристиками і різновидами. Якщо у вас досі виникають сумніви, не варто засмучуватися – ми підкажемо вам, на які елементи двомісного човна варто звернути увагу в першу чергу.

2-місний надувний човен: найпоширеніші види

Існує кілька різновидів таких плавзасобів. Їх розрізняють за конструктивними особливостями, додатковим функціоналом і матеріалом, з якого двомісний човен виготовляється. Остання градація надувних суден найпростіша і найбільш доступна.

Існує два типи двомісних човнів:

Кожен різновид відрізняється своїми перевагами і нюансами використання. Вибирати такі плавзасоби необхідно, орієнтуючись на ваші цілі, особливості місцевості, в якій буде використовуватися двомісний човен, його безпеку на воді і ваш доступний бюджет.

Якщо ви плануєте майже кожні вихідні проводити в надувному двомісному човні, особливо вимогливо підійдіть до питання вашої безпеки під час перебування в ньому. В першу чергу проаналізуйте кількість надувних відсіків. Краще, щоб їх було не менше двох. Тоді при пошкодженні одного з них, другий буде продовжувати виконувати свої функції.

Також підбирайте плавзасіб зі збільшеним діаметром балонів. Чим він більший, тим стійкішим надувний двомісний човен буде під час експлуатації на воді. До того ж в таких моделях допускається збільшення вантажопідйомності.

Якщо є можливість, вибирайте моделі 2-місних човнів зі слань-килимком або слань-книгою. У таких виробах значно спрощується процес пересування по воді навіть в положенні стоячи.

Головні відмінності гумового двомісного човна від ПВХ

А тепер давайте разом розберемося, який саме плавзасіб варто купити в вашому випадку. Кожен різновид двомісних човнів відрізняється конкретними нюансами, які проявляються повною мірою під час експлуатації даного судна.

Купити двомісний гумовий човен – відмінне рішення, якщо такі властивості не є для вас глобальними:

Головним недоліком гумового двомісного човна є те, що він дуже швидко спускає повітря відразу ж після пошкодження. А ця його особливість змушує двічі задуматися про вашу особисту безпеку під час експлуатації подібних виробів.

Двомісний човен ПВХ істотно відрізняється від свого прототипу з гуми. Це нове покоління плавзасобів, єдиним недоліком яких є істотна ціна. Однак з кожним роком такі вироби стають більш доступними для великого кола покупців.

До істотних переваг двомісних човнів ПВХ варто віднести:

Транспортування такого виробу – одне задоволення для його власника. Воно займає мінімальну кількість місця в багажнику і швидко розкладається для успішного використання.

Переваги двомісних човнів бренду «Акваманія»

Від виробника залежить також дуже багато. Краще купити двомісний човен у перевіреного реалізатора, який вже встиг відмінно зарекомендувати себе. Тоді ви будете повністю впевнені в якості товару, який купуєте.

Компанія «Акваманія» є офіційним виробником одномісних і двомісних човнів різних видів. Таким чином ви зможете істотно заощадити, не переплачуючи за послуги посередництва, а отримуючи якісний товар безпосередньо.

Балон у двомісних човнів «Акваманія» відрізняється збільшеним розміром і становить 36 сантиметрів. У суден інших виробників балони зрідка досягають 34 сантиметрів. Адже саме від цієї комплектуючої залежить стійкість плавзасобу.

Також тішить підвищена мобільність сидіння в двомісних човнах «Акваманія». Воно може кріпитися стаціонарно або рухатися від корми до носа плавзасобу.

Окремо варто відзначити надійну фіксацію транця. Він не буде «бовтатися», а встановлюється в певному положенні. При цьому допускається жорстка експлуатація плавзасобу.

Вартість продукції «Акваманія» також цілком доступна для більшості покупців. Наприклад, двомісний човен ПВХ обійдеться не набагато дорожче, ніж подібний виріб з гуми іншого бренду.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За пассажиромісткості:
Ціна, грн
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ПО МІСТУ
гумові човни
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Двомісні човени ПВХ
Показувати:
Сортувати: