Паливні баки для човнових моторів і аксесуари

Паливні баки та аксесуари до моторів човнів: правильне формування комплекту 

Щоб човен прослужив довго, потрібно правильно його укомплектувати. Особливо ретельно варто поставитися до формування паливної системи, оскільки вона є важливою складовою плавзасобу. Стандартна паливна система включає кілька елементів: бак, штуцер до нього, груша, шланг, каністра, ключ горловини, конектор і фільтр. Основа такої системи – бак для мотора, всі інші деталі доповнюють і розширюють його можливості. Від вашого продуманого вибору залежить зручність експлуатації, особливості догляду та заправки.

Вибір бака до мотора човна: основні моменти та параметри

Хороший бак для човна має бути абсолютно герметичним. Оскільки будь-який дефект спричинить, як мінімум, витік палива, а, як максимум, загоряння. Бак для мотора човна виготовляється з жорсткого пластику. Цей матеріал має протипожежні властивості. Він доступний у фінансовому плані. Тому і ціна бака для човнового мотора не шокує покупців. Але вона формується не тільки завдяки матеріалу, сюди ще входять: корисний об'єм, будова, впізнаваність бренду. Маленький бак для мотора буде найдешевшим. При збільшенні обсягу зростає і ціна.

Бак для мотора човна оснащується спеціальними перегородками для збільшення жорсткості, які також не дають паливу розхлюпуватися. Його можна переносити – для цього передбачена ручка. Але тут варто врахувати, яку вагу ви можете брати в руки, оскільки баки можуть бути досить місткими. Їхній обсяг коливається в межах від 12 до 96 літрів. З об'ємним баком зможете плавати на далекі відстані без дозаправки, але чи донесете ви його до водойми.

Зверніть увагу, що на сайті Aquamania можна купити паливний бак для 2-тактних і 4-тактних двигунів. Ви можете вибрати також і його форму. Більшість моделей баків для мотора човна виглядають як горизонтальна каністра. Втім, є і нестандартні версії ергономічної форми. Дно у паливних баків має складний профіль. Це потрібно для часткової сепарації конденсату, яка не дозволяє проникати йому в систему. Розділові перегородки всередині сприяють затриманню забруднень. Хоча вони ж і забирають корисний об'єм бака. Але перегородки забезпечують ще й сепарацію пального.

Щоб забезпечити тривалу експлуатацію бака для мотора човна, потрібно дотримуватися кількох правил:

Таким чином ви підготуєте бензобак перед наступною риболовлею або подорожжю на човні.

Додаткові аксесуари паливної системи човна

Якщо з основним елементом паливної системи ви визначилися, можна переходити до купівлі додаткових аксесуарів. Груша для бака човна підбирається залежно від особливостей експлуатації всієї системи. Оскільки в каталозі представлено кілька їхніх варіантів, беручи до уваги потужність. Потрібно сказати, що груша витримує широкий температурний діапазон. Її можна застосовувати для звичайного і неетильованого бензину, дизпалива. Це і собі накладає певні вимоги до паливного шланга. Якщо планується використання дизпалива або неетильованого бензину, він повинен бути стійкий до їх агресивного впливу. Причому паливний шланг зберігає свої властивості при різних температурах – від -20 до +60 градусів.

Важлива деталь паливної системи – конектор. Він з'єднує шланг і човновий бак. Конектор може мати різний діаметр ніпеля і різьблення. Зазвичай, його виконують з латуні або хрому. Кожен елемент паливної системи виконує свою функцію, забезпечуючи повноцінну роботу судна. І гофрована лійка, і штуцер в двигун гарантують безперебійну роботу обладнання.

Рекомендації і правила для новачків

Тим, хто вибирає бак для човнового мотора вперше, варто використовувати кілька критеріїв:

  1. Враховуйте показники споживання пального двигуном.
  2. Подумайте про середню тривалість водної прогулянки.
  3. Приділіть увагу параметрам комплектуючих – шланга, штуцера, ущільнювачів. Від їхніх розмірів і якості залежить герметичність паливної ємності.
  4. Оцініть матеріал виготовлення, його еластичність, пружність, міцність. При натисканні на бак мотора човна корпус не мнеться.
  5. Вибирайте ємності з рельєфним дном. Про небезпеку утворення конденсату ви знаєте.

Якщо у вас залишилися питання, ви хочете дізнатися детальніше про якісь технічні нюанси, зверніться до співробітників сайту Aquamania.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Паливні баки для човнових моторів і аксесуари
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою