Двох та тримісні Надувні ПВХ човни довжиною від 2,4 до 3,3 м

Надувні ПВХ-човни завдовжки від 2,4 до 3,3 м з різною пасажиромісткістю

Любителі риболовлі та активного відпочинку на природі в певний час приймають рішення про придбання човна. Він полегшує деякі моменти хобі та перетворює звичайний похід в захопливу пригоду. Але купівля надувного човна викликає безліч питань. Весь процес стартує з вибору моделі, виходячи з вартості та якості. Але подібний підхід не зовсім грамотний. Краще орієнтуватися на 2 параметри: вантажопідйомність і комфорт розміщення пасажирів. А ось пасажиромісткість – поняття досить умовне. Хоча багато покупців оцінюють асортимент саме в такій площині, вибираючи трьох- або двомісні надувні човни.

Вантажопідйомність надувного човна розраховується з урахуванням середньої ваги людини (близько 75 кг), габаритів максимально допустимого двигуна і додаткового спорядження. З цим параметром безпосередньо пов'язана безпека судна. Тому що навіть при спущеному балоні, човен має дістатися з пасажирами до берега. Через це вантажопідйомність надувного човна зазвичай знижується. Що стосується комфорту перебування пасажирів, то необхідна площа становить 0.3 м². У розрахунок береться кокпіт – внутрішній простір. Обидва параметри – місткість і вантажопідйомність – свідоцтво безпеки судна, хоч і узагальнене. Але вибираючи надувний човен, потрібно враховувати ще й інші нюанси.

Основні характеристики та корисні доповнення гумових суден для риболовлі 

Хороші надувні двомісні човни для риболовлі мають низку певних ознак. Вироби «АкваМанія» враховують усі. Перша та основна ознака – матеріал виготовлення. Для наших надувних човнів застосовується полівінілхлорид. Він добре тримає шви, зберігає колір навіть при регулярному попаданні на поверхню сонячних променів. Друга визначальна ознака добротного моторного та гребного човна – якість швів. Ми використовуємо спеціальну технологію з'єднання, яка забезпечує їхню міцність і надійність протягом багатьох років при постійній експлуатації.

Окремого розгляду заслуговують транці для гумових човнів під мотор. Це плоска задня частина судна, призначена для встановлення двигуна. У нас ви можете вибрати двомісні надувні човни з навісним і стаціонарним транцем. Кожен з типів має свої нюанси. І якщо зараз ви не думаєте про купівлю мотора, рекомендуємо розглянути варіанти надувних човнів з транцем. Можливо, така ідея виникне в майбутньому, незалежно від того одно-, дво- або тримісний човен ви вибрали наразі.

Попередні критерії відносяться до базових, але є ще й додаткові. Серед них – тверде днище, яке покращує ходові якості човна, дозволяє навантажувати його важкими рибальськими снастями. В плюс до результату риболовлі – наявність якоря, особливо, якщо полюбляєте ловити на спінінг. Адже його потрібно фіксувати в одному положенні, а без надійного встановлення човна це зробити складно. Зверніть увагу також і на можливість пересування сидінь. Ця опція дозволить з комфортом розміститися всім пасажирам, незалежно від їхньої комплекції.

Двомісний або тримісний надувний ПВХ-човен: непростий вибір та правильне рішення

Двомісні надувні судна – одні з найбільш затребуваних. Навіть якщо ви любите рибалити на самоті, варто звернути увагу на парні моделі:

Тримісний ПВХ-човен – ідеальний варіант для рибалок, які беруть з собою безліч поклажі і люблять компанію. Заявлена ​​пасажиромісткість враховує головні завдання транспортування і комфорт розміщення пасажирів, хоча вага, ріст і комплекція кожного з них може разюче відрізнятися. Так, двом високим людям в шлюпці завдовжки 240 см буде тісно. В цьому випадку краще купити тримісний човен. Їхній розмір стартує від 260-270 см.

Якщо не можете визначитися в тому, який ПВХ-човен кращий – двомісний або тримісний, подумайте, як будете його застосовувати. Для водних подорожей і подолання водойм вистачить заявленої пасажиромісткості. Якщо ж судно купуєте для риболовлі, вимоги до розміру кокпіта підвищуються. Для двох спінінгістів може і триметрового надувного човна виявитися недостатньо. Ще варто враховувати, що гребні і моторні моделі однакового розміру відрізняються корисним простором. У гребному гумовому човні вільного місця більше, у моторок 15-20 см з'їдає транцева плита.

Здебільшого вибір надувного човна з більшою пасажиромісткістю цілком виправданий. Таке рішення працює на перспективу – оскільки буде можливість потіснитися, запросити на борт ще одного компаньйона, та й про дітей, що підростають, теж варто пам'ятати. Але важливо враховувати й негативні моменти: збільшується вага, потрібно більше часу на складання, потрібен більш потужний мотор, ціна теж підвищується.

У зв'язку з усіма перерахованими вище моментами, вибір надувного човна у багатьох покупців викликає труднощі. Полегшити цей процес допоможуть наші менеджери. Для цього скористайтеся їхньою консультацією. До речі, у них ви можете розпитати про додаткові опції тримісних і двомісних човнів і попросити організувати доставку.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
ДОВЖИНА:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Двох та тримісні Надувні ПВХ човни довжиною від 2,4 до 3,3 м
Показувати:
Сортувати: