GPS плоттери

GPS плоттери та ехолоти: для чого потрібні, як правильно підібрати та купити

Картплоттери та ехолоти для риболовлі призначені для діагностики водойми та відображення відповідної картини рельєфу дна, параметрів води, розташування риби, місцезнаходження плавзасобу. Якщо ви любите риболовлю, напевно маєте у своєму розпорядженні безліч спеціальних гаджетів – картплоттерів GPS та ехолотів. Щоб купити ідеальний ехолот для риболовлі, пропонуємо огляд деяких моделей та низку критеріїв, на які необхідно орієнтуватися при виборі пристроїв.

Картплоттери та ехолоти: класифікація

Картплоттер є навігаційно-картографічною системою, що складається з плоттера GPS, дисплея, обчислювального блоку, панелі управління та сховища інформації.

Відповідно, хороший ехолот для риболовлі має бути оснащений потужним передавачем, GPS плоттером високої чутливості, якісним перетворювачем сигналів трансд'юсера, дисплеєм із достатньою роздільною здатністю.

Які ехолоти Lowrance з GPS плотером можна купити в Aquamania

Одним з найпопулярніших ехолотів для риболовлі є моделі Lowrance Hook2-4X Bullet GPS, Lowrance Hook2-5X Splitshot.

Ехолот Lowrance Hook2-4X Bullet GPS

Особливості ехолота Лоуренс, базової моделі в лінійці Hook2:

Перш ніж купити ехолот Lowrance Hook2-4X Bullet GPS, враховуйте, що пристрій не має підтримки будь-яких карток. Можливості та функціональність GPS плоттера:

На екрані дисплея GPS плоттер виглядає як порожня сторінка, на якій під час риболовлі зручно відзначати точки, зберігати конкретні маршрути. Причому кожну точку плоттер показує з точними географічними координатами широти та довготи. Маршрут риболовлі чітко відображається на сторінці GPS плотера.

Ехолот Lowrance Hook2-5X Splitshot з GPS плотером

Ця модель є вдосконаленою модифікацією попередніх версій. Особливості ехолота:

Вирішивши купити для риболовлі ехолот Lowrance Hook2-5X Splitshot GPS, ви зможете переконатися в оптимальному поєднанні доступної ціни, високого функціонала та простого керування.

Ехолоти Garmin з GPS плотером

Простий ехолот для риболовлі Garmin Striker 4 підтримує датчик CHIRP, оснащений дисплеєм 3,5 дюйма, високочутливим приймачем GPS. До переваг рибопошукового пристрою відносять можливості: позначка колійних точок за допомогою плоттера ГПС, проста навігація, тестування швидкості переміщення судна, можливість стаціонарної риболовлі, виняткова чіткість зображення на дисплеї.

Ехолоти для успішної риболовлі Garmin Striker GPS з дисплеєм 7 дюймів представлені двома моделями: 7CV та 7SV. Картплоттери виділяються компактними розмірами, зразковою якістю збірки, чудовим функціоналом. За допомогою плоттера GPS зручно визначати розташування судна на риболовлі, відзначати дорожні точки та різні об'єкти на воді.

Двочастотний випромінювач, велика швидкість обробки інформації, наявність плоттера GPS, дані про структуру дна, глибини і температури води, вимірювання відстані до риби – весь функціонал, необхідний для хорошої риболовлі, присутній у розумних ехолотах Garmin.

Тепер ви можете визначитися у своїх уподобаннях та купити оптимальний картплоттер. На риболовлі від вас уже ніхто не вислизне.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

GPS плоттери
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тип Приладу:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою