Мотори для човнів Чотиритактні

Особливості 4-тактного двигуна для човна і його основні переваги

Коли мова заходить про потребу купити двигун для човна, потенційні клієнти спершу зустрічаються з потребою вибору типу двигуна. На сьогодні існує всього два види цих пристроїв, і щоб зрозуміти який з них краще, потрібно знати певні нюанси. Щонайперше нас цікавить саме 4х-тактний мотор, який ми порівняємо з 2х-тактним двигуном.

Для початку варто з'ясувати, за якими критеріями люди часто вибирають подібні пристрої. Існує кілька основних пунктів, які мають велике значення при виборі мотора для човна. Якщо перерахувати їх коротко, то вийде наступний список:

Як ми бачимо, за більшістю перерахованих вище параметрів 4-ка, на перший погляд, обходить мотор «двійку». Проте чи так це насправді і чому перевага 4-тактного двигуна для човна настільки значна? Розберемося в цьому.

Чотиритактний мотор для човна: кожна деталь має особливе значення

Якщо вірити словам професійних рибалок, то все зводиться до двох простих характеристик: ціна і ефективність. Чотиритактний мотор для човна – це дорожчий і більш примхливий в обслуговуванні пристрій. Однак натомість він надає своєму власникові відмінні ходові характеристики, високу зносостійкість і пристойний термін служби. Саме за це його і цінують професіонали. Наприклад, відмінною репутацією характеризуються 4-тактні якісні двигуни для човнів компанії Suzuki та вітчизняного "Джмеля".

Як і слід було очікувати, на користь меншого типу мотора виступає невисока вартість і його невибагливість в роботі. Це відмінний вибір для початківців рибалок і мисливців, якщо їхній бюджет істотно обмежений. Натомість доведеться миритися з тим, що на відміну від 4х-тактних моторів, даний пристрій буде видавати гучний і малоприємний звук, програючи також за багатьма ходовим характеристикам. До того ж такий двигун викидає в атмосферу набагато більшу кількість шкідливих речовин.

Мотор чотиритактного типу має складну конструкцію. Завдяки їй і досягається помітна перевага над 2-тактним варіантом двигуна. Ціни на них відрізняються з тієї ж причини. Обслуговування 4х-тактного мотора краще довірити фахівцеві, який здатний провести грамотне налагодження пристрою. Звичайно, якщо ви непогано розбираєтеся у двигунах внутрішнього згоряння і не боїтеся забруднити руки, можете провести технічні роботи самостійно.

З огляду на складнішу конструкцію 4-тактного мотора для човна, існує кілька важливих рекомендацій щодо експлуатації, які обов'язково потрібно дотримуватися. Ми говоримо про такі аспекти, як:

  1. Регулярне проведення технічного обслуговування.
  2. Дбайливе ставлення до чотиритактного мотора.
  3. Використання якісних паливних сумішей.
  4. Проведення ремонтних робіт винятково тими людьми, які розбираються в подібних агрегатах.

Всі перераховані вище пункти здебільшого досить очевидні. Оскільки чотиритактний мотор доволі складний пристрій, він вимагає до себе більшої уваги і грошових вкладень. Від цього безпосередньо залежать технічні можливості двигуна і його експлуатаційні терміни.

Чотиритактний двигун: закономірний розвиток моторів для човнів

Насамкінець варто зазначити, що придбання 4-тактного двигуна – це не просто питання ціни і якості. Людина, яка вирішила купити даний тип човнового двигуна, фактично йде в ногу з часом. Чотиритактний мотор втілює в собі все найкраще і є результатом стрімкого розвитку сучасних технологій. Як і будь-який інший пристрій, що володіє складною конструкцією, він потребує відповідного догляду і це не дивно.

З плином часу люди все частіше будуть зіштовхуватися з введенням обмежень на використання 2-тактних двигунів для човнів на різних водоймах. Звичайно, вони відрізняються своєю невибагливістю і невисокою вартістю, однак поступово відходять в минуле. Йдеться не просто про два типи двигуна, а про технологічно різні рівні розвитку. Кожен, хто зупинив свій вибір на чотиритактному моторі для човна, впевнено робить крок в майбутнє. Він бере на себе відповідальність за його обслуговування, отримуючи натомість економічність, надійність і екологічність.

У підсумку виходить, що питання полягає не в тому, який саме тип мотора для човна купити, чотиритактний або двотактний, а в тому, яким шляхом він збирається йти. Якщо сучасні технології і професіоналізм відіграють для покупця важливу роль, без сумнівів, йому слід зупинити свій вибір на 4-тактному двигуні для човна.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів Чотиритактні
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тактность:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою