ЧОВНОВІ ЕЛЕКТРОМОТОРИ і аксесуари

Електромотори та аксесуари: якісні комплектуючі для надувних човнів

Сьогодні багато рибалок та мисливців купує човни. Роблять вони це для того, щоб бути більш мобільними. Адже в пошуках здобичі подібний плавзасіб дозволяє їм за короткий час подолати значні відстані. Але, здійснюючи вибір судна, часто у споживачів виникає питання: який мотор для човна є кращим? Спробуємо в цьому розібратися. Оскільки головна мета риболовлі - хороший улов, а це можливо тільки за умови безшумного пересування по воді, саме тому електромотор для човна - це те, що потрібно. Отже, якщо у вас виникла необхідність купити електричний мотор для надувного човна, то зробити це можна в інтернет-магазині Aqua Mania.

Основні переваги електромоторів для човнів

До незаперечних плюсів електродвигунів для човнів від інтернет-магазину Aqua Mania відносяться наступні:

Беручи це все до уваги, придбати човновий електромотор - значить отримати надійного помічника для риболовлі в важкодоступних місцях.

Електромотори для човнів та акумулятори для них: особливості класифікації

Залежно від місця кріплення, електродвигуни для човна поділяються на такі види:

Зверніть увагу на той факт, що на сучасному ринку можна зустріти електромотор для надувного човна як із вбудованим акумулятором, так і без нього. У зв'язку з тим, що вбудовані моделі батарей мають невелику ємність, вони здатні забезпечити роботу мотора упродовж 2-3 годин без підзарядки. Тоді як переносні акумулятори гарантують триваліший термін експлуатації електродвигуна. Вони бувають наступних типів:

Купити тяговий акумулятор для електромотора човна в Україні зовсім не складно. Для цього достатньо відвідати сайт aquamania.ua, де з величезного асортименту можна вибрати найбільш оптимальну за характеристиками модель тягового акумулятора для човна. Але перш ніж здійснити купівлю, варто з'ясувати, які моделі подібних батарей сьогодні представлені на ринку? Тож споживачу пропонуються наступні види тягових акумуляторів для човнових моторів:

У свою чергу, літієві акумулятори для човна представлені в наступних модифікаціях:

Головна умова, дотримуючись якої тягова батарея прослужить довгі роки, - своєчасне її заряджання. Для цих цілей знадобиться зарядний пристрій для акумулятора човна, купити який також можна в нашому інтернет-магазині. А придбані товари ми доставляємо в будь-яке місто України.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ЧОВНОВІ ЕЛЕКТРОМОТОРИ і аксесуари
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою