Гідрокрила для човнових моторів

Гідрокрило: необхідність чи примха 

Останнім часом дуже багато власників човнів різного типу встановлюють на свої засоби пересування гідрокрила. Особливо цей виріб цікавить тих, хто встановлює до свого моторного човна бензиновий двигун підвісного типу. Головними передумовами до його встановлення є:

Популярність гідрокрила викликана ще й таким фактором, що практично всі моделі таких виробів дуже просто кріпляться на мотор підвісного типу в човні і не вимагають якихось певних навичок і умінь від виконавця. А ціна гідрокрила досить доступна навіть для тих, хто має скромний бюджет.

Типи підвісних двигунів для човнів та види гідрокрил для них

Якщо ви остаточно визначилися, що вашому човну необхідне гідрокрило, варто ознайомитися з його найпоширенішими видами. Найчастіше використовують вироби мототипу (з одним крилом) і стандартного виду (з двома крилами). Щоб правильно підібрати гідрокрило, варто насамперед дізнатися цільову потужність двигуна свого надувного човна.

Існує три групи моторів для човнів, на які встановлюють гідрокрила:

Гідрокрило для підвісного мотора монотипу підходить для плавзасобів з потужністю від 25 кінських сил і вище. Таке гідрокрило дуже просто встановлювати. З цим завданням зможе впоратися навіть новачок. Головне – чітко діяти за інструкціями.

Подвійне гідрокрило на підвісний мотор застосовують в плавзасобах низької потужності. Найчастіше їх кріплять до антикавітаційної плити за допомогою спеціальних болтів. Варто зауважити, що якщо ваш човен має потужність двигуна менш як 6 кінських сил, то ставити на нього гідрокрило взагалі безглуздо. Ви не побачите ніяких істотних змін в пересуванні, а лише витратите кошти і час.

Головні правила встановлення гідрокрила

Щоб цей виріб тішив вас багато років і покращував пересування на вашому човні, варто з усією серйозністю підійти до процесу його вибору і встановлення. Якщо ви плануєте вибрати гідрокрило самостійно і не звертатися до будь-яких експертів, потрібно обов'язково встановити наявність спеціальних борозен на ньому. Вони підвищують стійкість човна в процесі глісування і спрощують керування.

Встановити гідрокрило на двигун човна можна з використанням свердління і без нього. Також не робіть цей процес самостійно, якщо ви не орієнтуєтеся в конструкції човна і поняття не маєте, де знаходяться плити антикавітаційного типу. Краще довірте монтаж гідрокрила фахівцям.

Якщо ж ви знайомі з вищеописаними моментами, можете сміливо приступати. Висвердлюючи болти під пластину, робіть це надзвичайно акуратно, щоб її не пошкодити. Можна також використовувати особливі кріпильні комплекти.

Перед початком встановлення гідрокрила знежирте всю поверхню мотора, видаліть з неї пил, жир і забруднення. Приклейте прокладки. Не приступайте до роботи, якщо температура приміщення, в якому ви працюєте, нижча вісімнадцяти градусів. В іншому випадку це негативно відобразитися на якості склеювання. Після закріплення конструкції гідрокрила на мотор човна чотирма болтами починайте сам процес встановлення.

Позитивні та негативні нюанси монтажу гідрокрила 

Використавши гідрокрило для човна ПВХ, ви можете одразу ж помітити безліч змін, які почнуть відбуватися з пересуванням плавзасобу. До найбільш позитивних можна віднести наступні:

Є і негативні моменти, що виникають після встановлення гідрокрила. Найпоширеніші серед них:

Варто звернути вашу увагу, що застосовувати гідрокрило на двигуни для човнів високої потужності (понад 50 кінських сил) практично безглуздо. Подібні плавзасоби і без додаткового оснащення можуть легко вийти на глісування завдяки потенціалу свого мотора!

Купити гідрокрило в Україні за найвигіднішою ціною ви зможете в інтернет-магазині Aquamania. Ми пропонуємо продукцію тільки від провідних брендів та сумлінних виробників, створюємо високий рівень сервісу і гарантуємо швидку та зручну доставку. Станьте нашим покупцем і відчуйте всі переваги співпраці з Aquamania!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Гідрокрила для човнових моторів
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою