Картплоттер для риболовлі

Картплотери для риболовлі – незамінний аксесуар для кожного досвіченого рибака 

Риболовля – це сучасний вид активного відпочинку, який вимагає не тільки терпіння і наявності певних знань, а й певних аксесуарів. Картплотер для риболовлі створений спеціально для визначення рельєфності дна, його глибини, наявності або відсутності риби, а також встановлення місця перебування власника човна. Без цього приладу жоден поважний рибалка не відправиться на риболовлю.

Ехолоти та картплотери на сьогодні вже не розкіш, а продумане і доцільне рішення, яке просто незамінне для любителів активної риболовлі, особливо на хижу рибу. Картплотери дуже спрощують сам процес риболовлі, роблячи її значно комфортнішою і приємнішою. Щоб вибрати якісний картплотер, варто враховувати поточні особливості даного приладу.

Особливості вибору картплотера для риболовлі 

Щоб картплоттер зміг максимально задовольнити ваші вимоги до даного приладу, необхідно під час вибору відштовхуватися від його певних особливостей. Спершу варто звернути увагу на розмір і тип екрану. У моделях картплотерів з кольоровим дисплеєм чіткіше видно карту водойми, ніж у виробах монохромного типу. Однак ціна картплотерів такого типу в рази більша, ніж вартість їх чорно-білих родичів.

Також обов'язково зверніть увагу на таку додаткову опцію в картплотера, як наявність підключення карт на знімному носії. Найчастіше подібні прилади вже мають вбудовану картотеку. Однак тієї інформації може бути недостатньо. Якщо ж ви оберете картплотер з можливістю коригування наявної інформації, то користуватися ним вам буде набагато зручніше і простіше.

Потужність – ще одна дуже важлива характеристика картплоттера. Якщо ви рибалите в основному на невеликій річці, то для вас буде цілком достатньо приладу, який має невелику потужність. Любителям риболовлі на глибоководних озерах або в морі краще зупинити свій вибір на картплотерах, що володіють істотним рівнем потужності. Якщо ж ви рибалите в різних водоймах, краще підібрати картплоттер з можливістю регулювання потужності вручну.

Неправильний вибір даного приладу значно ускладнить коректне відбивання поточних особливостей водного середовища. Занадто потужний картплотер може привести до того, що сигнал буде просто відбиватися від дна водойми і створювати перешкоди, які ускладнюють роботу апарата. Недостатній і слабкий сигнал картплотера просто не зможе показати вам дно за потреби.

Особливості роботи ехолота для риболовлі

Ехолот і картплотер працюють разом. Ехолот складається з наступних складових:

Багатьом людям не зовсім зрозумілий принцип роботи ехолота. Він базується на тому, що об'єкти, які розташовані на дні, відбиваються за допомогою особливого випромінювання, що діє на них під певним кутом. Найчастіше використовуються два види таких променів:

Також можливе застосування променів двох видів одночасно. Не так давно на сучасний ринок вийшли шестипроменеві контролери, ціна яких досить істотна через особливості функціоналу. Однак подібні прилади видають зображення тривимірного типу. А ось недорогі моделі ехолотів володіють тільки одним променем.

Сучасна класифікація ехолотів

Такі прилади класифікують за поточним призначенням використання. Їх поділяють на три види:

Іноді їх класифікують ще, відштовхуючись від поточних можливостей сканування:

Прилади першого типу ідеально підійдуть рибалкам-початківцям. За допомогою їх легко встановити особливості та підводні камені в незнайомих водоймах. Ціна їхня також досить приваблива і лояльна до більшості покупців. Ехолоти другого і третього виду краще використовувати тим, хто займається риболовлею на професійному рівні.

Інтернет-магазин AQUA MANIA: кращий вибір аксесуарів для риболовлі за доступними цінами.

Якщо ви зіткнулися з потребою купити контролер або ехолот, можете сміливо звертатися в інтернет-магазин AQUA MANIA. Тут ви зможете підібрати надійний і якісний аксесуар для риболовлі за найвигіднішою ціною!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Картплоттер для риболовлі
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тип Приладу:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою