Слань-книга для човна ПВХ

Слань-книга для човна ПВХ – чому вигідніше купити брендовий настил

Напевно, жоден власник надувного човна ПВХ не зможе сказати, що він в захваті від її м'якого дна, занадто очевидні недоліки такого варіанта. Ходити по ньому практично неможливо, якщо всередину човна затекла вода, позбутися її важко, з перевезенням вантажу і спорядження теж виникають проблеми. Всі це нейтралізується простим рішенням – купити жорсткий фанерний настил (пайол). Слань-книга перетворює дно надувного човна (звичайний лист ПВХ, що не дає нормальної опори ногам рибалки) в тверду підлогу, здатну істотно підвищити безпеку і комфорт – два найважливіші моменти.

Пайол слань-книга – особливості конструкції жорсткого настилу

Знімний жорсткий настил для човна, купити який в інтернет-магазині Акваманія можна максимально вигідно (ціна від виробника, ви не переплачуєте ні копійки за послуги посередників), легко складається і без просто встановлюється. Головні особливості пайола:

Оцінюючи переваги знімних настилів, подумайте, наскільки зручніше і простіше вам буде відмивати його, витягнувши з надувного човна. Система складання слань-книги гармошкою дозволить заощадити корисну площу в багажнику. Компактно складений пайол стає практично плоским.

В асортименті інтернет-магазину Акваманія присутні всі типи надувних човнів практично в будь-якій комплектації. За бажанням можна вибрати і купити слань-книгу окремо або відразу взяти судно ПВХ з жорстким дном. Якщо вам важко зробити вибір, обов'язково зверніться за порадою до кваліфікованих консультантів Акваманія. Професіоналізм і величезний практичний досвід роботи наших співробітників дозволяє знаходити грамотні рішення, які повністю задовольняють індивідуальні запити покупця, і підтримувати бездоганну репутацію компанії.

 Плюси і мінуси рішення купити пайол слань-книгу для різних випадків

Бувають обставини, коли рибалка прагне мінімізувати вагу човна для зручності транспортування або з інших причин, так що кожен зайвий кілограм може виявитися критичним. В такому випадку слань-книга (вага якої становить залежно від моделі надувного човна ПВХ до 12 кг) може не підійти і купити слід рейковий настил. Але здебільшого саме слань-книга з морської фанери – оптимальний за функціональністю і практичністю варіант для надувного човна. Якщо порівнювати його з аналогами з алюмінію або дерева, наприклад, можна побачити явні плюси:

Деякі рибалки вважають, що зробити пайол можна і самостійно. В принципі, ніяких складних моментів в конструкції слань-книги дійсно немає. Справа, скоріше, в якості матеріалів і виготовлення. Купити днищевий настил, обшитий ПВХ матеріалом, від перевіреного виробника не просто вигідніше або зручніше, а – безпечніше. Адже він надає гарантію на свої товари і вкладає величезні кошти в їхню розробку і вдосконалення.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Слань-книга для човна ПВХ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ТИП НАСТИЛА:
Ціна, грн
Виробник
ТИП НАСТИЛА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою