Датчики (трансдьюсера) для ехолотів

Датчик ехолота: перетворіть хобі на промисел!

Ехолоти працюють за принципом: звуковий імпульс, прилад, сигнал на екран. Завдяки цьому їхнього стандартного функціоналу цілком достатньо для дослідження неглибоководного дна, його рельєфу, виявлення підводних об'єктів і косяків риби. Але якщо ви вирішили перетворити своє хобі – чи то риболовля, чи то пошук скарбів затонулих кораблів – в промисел, варто підібрати і купити оптимальний датчик ехолота.

Датчик ехолота: що дає його використання? 

Більшість ехолотів оснащені двочастотними трансд’юсерами. Вони дозволяють отримати повну оглядову картинку того, що відбувається в товщі води і на дні водойми. Але вони практично не придатні в тих випадках, коли потрібно:

Саме тому вдосконалення ехолота починається з купівлі тривимірного трансд’юсера. Останній здатний в багато разів збільшити ефективність риболовлі, пошуку артефактів або вирішення екологічних завдань. Але не варто думати, що тривимірне сканування є піком можливостей сучасних датчиків ехолотів. Side Imaging – технологія, яка забезпечує огляд того, що відбувається під кутом 180 ° градусів; це дозволяє отримувати картинку справа і зліва на відстані 75 м від трансд’юсера. CHIRP – технологія, яка застосовується у військових і промислових цілях, і дозволяє отримувати зображення високої чіткості завдяки надходженню імпульсів на різних частотах. 360 Imaging – датчики ехолотів такого типу вважаються найсучаснішими в світі підводного сканування. Вони дозволяють отримувати 360-градусний огляд підводного світу з хорошим зображенням. Глибина збору даних – 45 м.

Переваги та моменти, які потрібно враховувати при виборі датчика ехолота

Датчики ехолотів виготовляються з таких матеріалів, які не бояться тривалої взаємодії з водою, високого тиску, атмосферного впливу. Єдиним значущим недоліком продукту можна вважати його механічну вразливість. Але і то, тільки в тому випадку, якщо власник датчика буде з ним дуже «грубо поводитися», піддавати ударам. Це означає, що вони не тільки допоможуть поліпшити якість вашої роботи на великих глибинах і в товщі води, а ще є економними з погляду довгострокового використання.

При виборі відповідного датчика ехолота потрібно враховувати цілі, для яких буде використовуватися сам прилад, час року, передбачувану глибину передачі сигналу, стійкість до погодних умов, тиску в товщі води.

Експерти компанії Lowrance, датчики ехолотів яких можна купити у нас з доставкою по всій Україні, вказують споживачам на те, що головним показником вибору (в ситуації з трансд’юсером) має бути частота відправки імпульсів. Діапазон частот може коливатися від 50 до 800 кГц. Але для різних цілей і глибин – різні частоти імпульсів. Для роботи на мілководді підходять всі датчики з високими частотами, на глибокій воді – ситуація протилежна, і оптимальним тут буде якраз датчик ехолота з частотою передачі імпульсів 50 кГц. При цьому далеко не завжди датчики для роботи на великих глибинах можуть проєктувати найбільшу ширину променя. Саме тому картинка, яка виводиться на дисплей ехолота є в шумах. І вирішити проблему з отриманим зображенням може кут огляду, який забезпечує той чи інший прилад – чим він більший, тим кращою буде глибинна картинка.

Крім технічних параметрів і сфери застосування, варто також брати до уваги репутацію бренду виробника. Кращими в своїй справі вважаються Humminbird (датчики, орієнтовані на пошук риби), Lowrance (риболовне орієнтування), Garmin (авіація, подорожі, спорт), Raymarine (промислове та військове орієнтування).

Датчик ехолота від LOWRANCE: у чому його унікальність?

Продукція Lowrance виокремлюється всіма рибалками. Вся справа в особливій технології сканування дна і товщі води, яка не має аналогів і була запатентована саме цією компанією. Вона викликала фурор в спортивній риболовлі і до сих пір забезпечує запаморочливі улови. Технологія дозволяє отримувати дуже деталізовані зображення 400 м дна одноразово на значній глибині (до 75 м). Але є і парадокс: на значних глибинах використовується висока частота передачі імпульсів.

Датчики ехолотів Lowrance – знахідка для людей, для яких риболовля більше, ніж просто хобі і спорт. Купити їх і трансд’юсери інших виробників, минаючи мережу посередників, з сертифікатами якості товару можна у нас. Гарантія якості – 2 років. Великий вибір моделей задовольнить будь-який запит.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Датчики (трансдьюсера) для ехолотів
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою