Трипроменеві ехолоти

Купити трипроменевий ехолот: що передбачає грамотний його вибір?

Якщо донедавна ехолоти були примітивними пристроями з невиразним монохромним екраном і одним датчиком, то сьогодні завдяки технічному прогресу професіональні рибалки мають можливість купити високотехнологічні гідролокаційні прилади, наділені кількома променями сканування та додатковим функціоналом. Не бажаєте на риболовлі даремно витрачати час на відстеження смачного видобутку? У такому разі трипроменевий ехолот – те, що вам потрібно. Володіючи 3 частотами, кожна з яких відповідає за різний кут огляду (від 45 до 90 градусів), він дозволить вам отримати чітку тривимірну картинку того, що відбувається як навколо човна (на відстані близько 50 м), так і під ним, таким чином збільшуючи ймовірність виявлення риби.

3-х променевий ехолот: чому його варто купити для риболовлі з човна?

Обираєте рибалку з човна? Якщо так, в арсеналі вашого рибальського спорядження не зайвим буде трипроменевий ехолот. Купити його в інтернет-магазині «Аква Манія» доцільно з наступних причин:

Як бачимо, будь-яка модель 3-х променевого ехолота – виправдана інвестиція, вигідні сторони якої ви зможете відчути вже під час її першого застосування. Так чому б прямо зараз не купити такий прилад у нас на сайті. А ми подбаємо про те, щоб все було доставлене вам у найкоротший термін.

Трипроменевий ехолот для риболовлі: як вибрати та купити оптимальний екземпляр?

Вирішивши купити для риболовлі ехолот з трьома частотами, варто звернути увагу на кілька моментів. Серед них:

Беручи до уваги вищевикладену інформацію, купити в Aquamania оптимальний за характеристиками трипроменевий сонар, який можна використовувати для виявлення риби на будь-якій глибині, – дуже просте завдання.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Трипроменеві ехолоти
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Кількість променів:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою