Човни ПВХ без транця

Човни ПВХ без транця – придбання, яке приносить задоволення 

Купити надувні човни планують ті, хто любить полювання, риболовлю чи активний відпочинок на природі з сім'єю і друзями. Тим більше при виборі плавзасобу потрібно орієнтуватися на те, з якою метою він буде застосовуватися. Для полювання та риболовлі потрібні одні моделі, для активного відпочинку – інші, для катання по воді – треті. Але можна купити надувний човен універсального призначення. В інтернет-магазині Aquamania представлені маленькі й легкі моделі, гребні, кільові та плоскодонні моторні судна. Є варіанти будь-якого призначення і з різною ціною.

Озера, річки, морське узбережжя – підкажемо який купити надувний човен без транця.

Перш ніж купити надувний човен, варто відповісти на питання, де саме ви будете використовувати його – на великому чи маленькому озері, на широкій або вузькій річці, на водосховищі або на морському узбережжі. Залежно від особливостей акваторії можуть бути хвилі і вітер, а від цього залежить безпека плавання. Чим спокійніші хвилі, тим менш морехідний варто купити надувний човен. До речі, всі вони мають високу парусність через малу вагу, але, особливо, вона помітна у гребних моделей, якщо доводиться йти на веслах проти вітру.

Матеріал виготовлення та комплектація надувного човна

Якість плавзасобів багато в чому залежить від того, з якого матеріалу вони виконані. В каталозі є надувні човни з армованого ПВХ. Цей матеріал доступний за вартістю. Ми до того ж є виробниками. Тому ціна човна з ПВХ цілком демократична. Потрібно сказати, що, чим щільніший матеріал, тим важчий і більший виріб, а відповідно краща морехідність, вантажопідйомність і допустима потужність мотора. Але і ціна надувного човна значних розмірів вища, ніж у його меншого аналога.

Відразу добре б зрозуміти, як буде ходити ваше судно – з мотором або веслами. Весла – корисно, зручно і спортивно, але тільки на невеликих водоймах. Хоча надувні човни для риболовлі завжди ними укомплектовані. І навіть, якщо ваше судно має мотор, обов'язково беріть з собою хоча б одне весло. Це вбереже вас від можливих неприємностей. Для великих водойм, де є хвилі, вітер і течія вибирайте в інтернет-магазині надувних човнів версії, оснащені двигуном.

Надувні човни з ПВХ: кіль або плоске дно

Важлива особливість човна – наявність кіля або плоского дна:

  1. Плоскодонне судно має гарну стійкість в нерухомому положенні. Такий човен легкий і конструктивно досить простий. Це вдалий варіант для риболовлі на тихому озері.
  2. Якщо плануєте плавати на великих водоймах, варто купити надувний човен з кілем. В його конструкції передбачено ще один балон по центру на дні. Коли ця ємність надувається, днище набуває V-подібної форми. Такий човен з ПВХ (армованого) стійкіший під час руху, має поліпшену прохідність.

Важливий параметр, який має вплив на інші характеристики – розміри човна. Гребні версії, зазвичай, невеликі, бо йти під веслами на габаритному судні не дуже зручно. Для моторних таких обмежень немає, головне, щоб двигун справлявся з вагою. Потрібно сказати, що при збільшенні розмірів збільшується і кількість балонів, а ще підвищується безпека і комфорт. Перш ніж купити надувний човен, подумайте, скільки людей буде плавати з вами. Додайте свою та їхню вагу – це і буде приблизна вантажопідйомність (вантажність). Пасажиромісткість скоріше вказує на дозволене навантаження для нормальних і безпечних ходових якостей судна. Хоча, стоячи на ньому, ловити рибу зможуть тільки двоє людей.

Якщо ви вирішили купити надувний човен великих розмірів, подумайте про місце для його зберігання та спосіб транспортування. Багато власників 4-метрові судна зберігають в надутому вигляді, розміщуючи на причепах для човнів. Човен коротший 3,3 м в зібраному вигляді поміщається в шафі або в автомобільному багажнику. Варіанти менші можна носити в рюкзаку.

Як купити ідеальний надувний човен з ПВХ: важливі та другорядні характеристики 

Якщо ви хочете купити надувний човен з армованого ПВХ від виробника, звертайтеся в інтернет-магазин Aquamania. Визначтеся з головними параметрами потрібного вам судна, переконайтеся, що вас влаштовує його комплектація. Якщо хочете порибалити на тихому ставку – беріть маленький човен. Якщо плануєте виїзди з родиною на природу – підійде судно з твердою палубою на 3-4 особи. Великі водойми потребують наявність кіля, а значні відстані – потужного мотора. Другорядні, на перший погляд, дрібниці впливають на особливості користування. Подумайте, відсутність яких елементів може стати для вас неприємним сюрпризом. Щоб купити надувний човен в Києві з необхідною комплектацією, зверніться за консультацією до співробітників сайту. Через кілька днів виріб буде тішити вас в Харкові або будь-якому іншому місті України завдяки швидкій доставці.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора):
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Човни ПВХ без транця
Показувати:
Сортувати: