МОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ і Комплектуючі

Мотори для човнів (двигуни для лодок): усе, що потрібно знати

Корисний аксесуар, який зробить ваш човен більш практичним, функціональним та швидким – це мотор для лодки. Встановлення двигуна на плавзасіб буде раціональним у багатьох випадках: якщо ви плануєте рибалити на річці зі стрімкою течією, чи просто втомилися вправлятися з веслами. 

Стандартний тип мотора для ПВХ-човна – це підвісний. Він встановлюється за допомогою транцю (кріплення має бути металічним для більшої міцності). Такий двигун дозволяє насолоджуватися швидким ходом лодки у будь-яких умовах.

Найважливіші переваги човна з мотором:

Дбаючи про ваші комфорт та впевненість, інтернет-магазин “АкаМанія” пропонує лодочні мотори від надійних виробників: Honda, Yamaha, Mercury та інших. А широкий асортимент моделей дозволить вам підібрати оптимальний варіант. 

Якими бувають мотори для ПВХ човна (резинової лодки)?

Двигуни для гумового човна відрізняються за багатьма параметрами: потужністю, конструктивними особливостями, типом палива, яке використовується, типом запуску. 

Найчастіше, підвісний мотор для човна – бензиновий, хоча існує й невеликий перелік дизельних моделей. Останнім часом, досить популярними є й електричні моделі моторів. Вони – безшумні під час роботи, екологічні, економічні (не потребують палива, споживають мінімум електрики). Вартість електродвигунів для надувної лодки теж є досить демократичною. Проте, окрім самого мотора, доведеться придбати додаткове обладнання, без якого його робота не є можливою – акумулятор та зарядний пристрій. 

Повернімось до бензинових моделей (найбільш популярних на даний час). За типом запуску, бензинові двигуни бувають:

Окрім того, бензинові лодочні мотори для гумових та надувних лодок ПВХ можуть бути двотактними або чотиритактними. Вибір оптимального варіанту залежить від умов, в яких буде експлуатуватися лодка. 

Двотактні мотори наділені високим розгоном та, найчастіше, мають вищу максимальну швидкість. Інші переваги такого виду двигуна для надувної лодки:

Незначні недоліки такого типу – це великий розхід пального, наявність шуму під час роботи та, у деяких випадках, менш стабільна роботи на холостих обертах, ніж у чотиритактного двигуна.

Чотиритактні мотори для надувного ПВХ-човна – надійні, тихі, а також ідеально підходять для солідних запливів. Інші переваги такого виду:

З недоліків – чотиритактний двигун на резинову лодку є досить габаритним, тому можуть виникнути складнощі з його транспортуванням чи зберіганням. Оптимального виду мотора не існує: просто виберіть той, який відповідатиме вашим вимогам до функціоналу. 

Обираємо мотор для надувної лодки правильно: основні параметри

Купити двигун на човен ПВХ або резинову лодку – простіше, ніж здається на перший погляд. Існує конкретний список параметрів, на які варто звернути увагу під час вибору:

Також зверніть увагу на виробництво мотора: рекомендуємо довіряти надійним світовим брендам. Двигун має поставлятися в оригінальному пакуванні, не мати жодних дефектів. Втім, купуючи продукцію в нашому інтернет-магазині, ви можете не хвилюватися за її якість: вона є на 100% оригінальною. 

Двигуни для надувного човна в інтернет-магазині aquamania.ua

Компанія Аquamania – досвідчений виробник надувних ПВХ човнів. Саме тому ми дбаємо про те, щоб ви могли доукомплектувати власну лодку надійним, потужним та довговічним мотором. Пропонуємо навісні бензинові двигуни від світових виробників: Нonda, Yamaha, Mercury, Suzuki та інших. На кожну модель мотора діє солідна гарантія.

Співпраця з “АкаМанія” – це:

Гарантуємо швидку доставку в будь-який куточок України. За потреби можемо відправити мотор для лодки в країни ЄС. Працюємо з різними поштовими сервісами. Телефонуйте: з радістю проконсультуємо вас та розповімо про все більш детально. Бажаємо вдалих, корисних покупок в нашому інтернет-магазині!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

МОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ і Комплектуючі
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою