Моторні Плоскодонні Надувні Човни ПВХ

Моторні плоскодонні човни ПВХ: маневреність і швидке пересування

Надувний човен ПВХ — це найкращий засіб для відпочинку на воді. Він підходить абсолютно для будь-якого водоймища і є ідеальним варіантом для риболовлі, полювання або туризму, його також можна використовувати для спортивних змагань або як рятувальне судно. Застосування підвісного мотора внутрішнього згоряння або електромотора робить човен ПВХ швидкохідним і дозволяє запливати на далекі відстані. Надувний моторний човен ПВХ — це чудовий спосіб провести час на водоймі. Тепер вихідні будуть проходити набагато веселіше, адже з моторним човном риболовля й полювання стануть вашими найулюбленішими видами відпочинку.

Моторні надувні плоскодонні човни ПВХ — кращий вибір для вашого відпочинку

Основні критерії вибору надувних моторних човнів:

Безсумнівна перевага надувних моторних човнів полягає в тому, що їхня вартість є порівняно невеликою, якщо порівнювати з іншими плавальними засобами. Вони легко транспортуються й не вимагають спеціальних ангарів для зберігання.

Матеріали, що використовуються під час виготовлення надувних моторних плоскодонних човнів ПВХ

Гумові човни ПВХ — це пережиток минулого. На даний час більшість надувних моторних човнів виготовлені з ПВХ-тканин (полівінілхлориду), які відрізняються за щільністю і, отже, міцністю до розриву, довговічностю, кількістю шарів і різних добавок. ПВХ — це багатошаровий матеріал, різні шари якого забезпечують міцність і водостійкість. Кількість шарів і їхній склад у результаті формують вихідний матеріал, який використовується для виробництва надувних човнів. Тому човни з ПВХ можна використовувати в різних водних середовищах: озеро, річка, море, вони підходять як для солоної води, так і для прісної.

Надувні човни з ПВХ стали популярними завдяки таким якостям, як:

Новий матеріал Hypalon виготовлений із синтетичного каучуку й різних полімерних добавок. Завдяки цьому Hypalon перевершує ПВХ за такими параметрами:

Зараз вартість моторних човнів з Hypalon значно вища і їхній ремонт є набагато дорожчим, тому більшість рибалок і мисливців надають перевагу надувним човнам із ПВХ.

Крім самого човна ПВХ, вам можуть знадобитися інші базові приладдя, такі як весла, сидіння, насос, ремонтний комплект і сумка для перенесення. Усі аксесуари, які є необхідними для водних прогулянок, можна купити в нашому інтернет-магазині.

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Моторні Плоскодонні Надувні Човни ПВХ

Фурнітура та комплектуючі
Фурнітура та комплектуючі

Човни цієї серії оснащені сучасним кріпленням транця «лита обойма». Також серія оснащена роульсом якірним, ручками для перенесення, клапанами фірми “Борика”, поворотними кочетами та алюмінієвими веслами.

Литі обойми транця
Литі обойми транця

На всіх моделях (зі стаціонарним транцем) фірми “Аква Манія” використовується сучасне кріплення транця «Лита обойма». Вона дозволяє максимально міцно закріпити танець човна та збільшує запас міцності.

Роульс Якірний
Роульс Якірний

Носова частина човнів даної серії оснащена “Роульсом Якірним”, що в поєднанні із кільцем із нержавіючої сталі дозволяє комфортно використовувати та фіксувати якір.

Пайол "Слань-Книга"
Пайол "Слань-Книга"
"Слань Книга" — це такий тип настилу днища, який легко збирається й розбирається. Він дозволяє добитися максимального комфорту проведення часу на природі та найкращого ходу човна завдяки ефекту цільної та жорсткої підлоги в човні.
перегородка выравнивающая давление123
перегородка выравнивающая давление123

перегородка между баллонами выполнена в виде конуса, что позволяет ей выравнивать давление между независимыми баллонами, тем самым увеличивая срок эксплуатации плавсредства

Шов з подвійною герметизацією
Шов з подвійною герметизацією

Технологія шва з подвійною герметизацією – це один з найміцніших і найякісніших видів з’єднань сьогодні

Тканина ПВХ
Тканина ПВХ

У цій серії використовується високоякісна тканина ПВХ щільністю 850 гр/м2 провідних хімічних концернів Німеччини, Чехії і Кореї.

Опис і огляд

Серія «Моторних Плоскодонних» човнів виконана з високоякісної армованої п’ятишарової ПВХ-тканини щільністю 950 г/м2 і представлена ​​чотирма моделями, довжина яких складає 270, 290, 310 і 330 см.

Переваги човнів цієї серії полягають у тому, що на плоскодонках застосовані рішення і вузли, які дозволяють нам стрімко вирватися в лідери. Такі як «лита обойма транця» (транець — вузол кріплення мотора), яка є в рази міцнішою й надійнішою, аніж застаріле обклеювання периметру транця тканиною ПВХ.

І таке рішення, як «Слань-Книга» (тип днищевого настилу), яке також підвищує комфорт перебування на воді й ходові характеристики на моторі — до максимуму, завдяки жорсткій підлозі всією довжиною.

Уся серія обладнана в носовій частині «Рим роликами (роульсами) Якірними».

І найзручніше, на нашу думку, те, що будь-який човен цієї серії можна придбати як із днищевим настилом (пайолом) «Слань-килимком», який складається з декількох рейок, так і зі «Слань-книгою». Тобто ми це рішення залишили за вами. Ну, і, звичайно ж, уся серія доступна в чотирьох фірмових кольорах: зелений, світло-сірий, темно-сірий і камуфляж.

Дивитись відеоогляд цієї серії
Характеристики і комплектаціяМодель
 АМ-270АМ-290
АМ-310
АМ-330

Довжина/ширина, см
273/150293/150
313/150
333/150

Діаметр балона, см40
40
40
40
Кількість гермовідсіків, шт3
3
3
3

Вага комплекту без пайола, кг26
27
28
29

Вага пайола "слань-килимка", кг
2.9
2.9
3.8
3.8

вага пайола "слань-книга"

в окремій сумці, кг

9,3
10,4
11,3
12,6

Вантажопідйомність, кг270
320
370
420

Пасажиромісткість, чол.
2
2
3
4

МАХ потужність мотора, к.с.
5
5
8
12

Розмір сумки човни, см
110/55/35
110/55/35
110/55/35
110/55/35

Розмір сумки пайола "слань-книги", см88/75/3
88/75/3
88/75/3
88/75/3

Клас мореплавства
DC
C
C

aquamania

Стандартна комплектація:

 • човен
 • банки (сидіння) — 2 шт.
 • насос ножний
 • весла алюмінієві — 2 шт.
 • лопать весла — 2 шт.
 • рим-ролик якірний
 • сумка для човна
 • ремкомплект
 • інструкція з експлуатації
 • Документи для реєстрації + сертифікат малого судна!!!

Додаткове обладнання:

 • пайол «слань килимок»
 • пайол «слань-книга» (в окремій сумці)
 • бронь балона днищем
 • фурнітура Fasten (Borika) зі знижкою на встановлення -80%
 • перепускний клапан (Італія) - новинка!!!
 • транцеві колеса зі знижкою на встановлення 50% - новинка!!!
 • м’які накладки на сидіння - новинка!!!

Колір човна:

 • зелений

 • темно-сірий
 • світло-сірий
 • камуфляж
Розшифрування абревіатури назви човна:

А — Аква Манія
М — моторний човен
К — кільовий човен
Т — наявність кріплення навісного транця
цифри — довжина моделі