Електромотори для човнів Haibo

Купити електромотор Haibo для човна: придбати реальну альтернативу бензиновому двигуну

Багато власників човнів і катерів вже давно поглядають на підвісні електродвигуни різних виробників. Але поки що не можуть наважитися купити електромотор Haibo для човна, оскільки, можливо, не вистачає знань про їхні технічні характеристики, впевненості в ефективності.

Електромотор Haibo для човна: особливості, характеристики

Електромотори Хайбо для човна від відомого бренду Haibo Power Industry вже кілька років з успіхом використовуються для полювання та риболовлі, водних прогулянок.

Миттєвий запуск, стійка робота в солоних та прісних водоймах, безшумне пересування, висока економічність, сучасний дизайн, низькі експлуатаційні витрати, тривалий моторесурс 5-10 років – завдяки таким зразковим характеристикам, власники плавзасобів можуть не сумніватися в ефективності ПЧМ і без сумніву купити електромотор для човна.

Електромотори Haibo для човна: модельний ряд

У нашому каталозі ви зможете вибрати та купити різні моделі електричних двигунів Хайбо з урахуванням типу вашого плавзасобу.

Електромотор для човна Haibo IPenguin P65 GPS

Особливості підвісного електродвигуна: напруга 12 В, максимальна кількість обертів 1650 об/хв, цифровий пульт дистанційного керування, вбудований GPS, підтримка курсу, функціонал якоря GPS, гарний білий колір. Компактний електромотор Хайбо розрахований на навантажений човен масою до 500 кг.

Електромотор Haibo для човна WFT 54 DG 12V

ПЧМ чорного кольору для солоної/прісної води встановлюється в носовій частині плавзасобу. За допомогою провідної педалі зручно керувати мотором, перемикати на реверс, варіювати швидкість та напрямок руху. Електромотор Haibo для човна купити рекомендуємо з розрахунку потужності 0,6 кВт, довжини дейвуда 112 см, використання акумулятора 12 В.

Підвісний електромотор Haibo для човна WFT 80 DG 24V

Більш продуктивна модель має потужність 0,98 кВт, розрахована на акумуляторну батарею 24 В. Перемикання швидкостей безступінчасте, середня швидкість пересування 14 км/год. Занурення гребного гвинта регульоване, забезпечено додатковий захист від ударів та корозії.

Як вигідно купити електромотори Haibo для човна в Aquamania

У світлі боротьби за екологію та збереження чистоти навколишнього середовища електромотори Haibo для човна мають хороші перспективи. Доступна ціна дозволяє вибрати та купити електромотор Haibo для човна з необхідними технічними характеристиками. Електричні мотори Хайбо здатні впевнено досягати оптимальних режимів руху на більшості моделей надувних ПВХ та корпусних човнах.

Ви можете придбати електромотори Haibo для човна у нашому магазині Акваманія або замовити безкоштовну доставку до будь-якого міста України, оформивши покупку на сайті. Всі питання про човнові електричні мотори Хайбо задавайте нашим консультантам – напишіть або замовте дзвінок.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Електромотори для човнів Haibo
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Тип Комплекту
Тягове зусилля в LBS
Кріплення
Функція якоря GPS
Управління
Тип дистанційного керування
Вода
Максимальне тягове зусилля
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою