Фурнітура та комплектуючі для надувних човнів

Фурнітура та комплектуючі для надувних човнів: що вибрати і де купити?

Сьогодні все більше поціновувачів риболовлі та активного відпочинку на воді купують надувні гумові або ПВХ човни. Ці плавальні засоби популярні у споживачів, оскільки вони зручні в експлуатації, а також не вимагають особливого догляду і умов зберігання. Однак, як і будь-який інший засіб пересування, надувні човни іноді потребують ремонту або модернізації. Для цих цілей використовується спеціальна фурнітура та комплектуючі. За допомогою таких, на перший погляд малозначущих, аксесуарів вдасться не тільки вдосконалити плавальний засіб, але і за необхідності усунути дрібні дефекти на ньому або забезпечити його додатковим обладнанням. Але де ж в Україні продається одночасно якісна і недорога фурнітура для човнів ПВХ або комплектуючі для гумових суден? Продаж подібних аксесуарів здійснює інтернет-магазин Aqua Mania. Ми займаємося реалізацією виробів власного виробництва і робимо це без посередників, тому нашим клієнтам не доведеться турбуватися про їхню якість і вартість. Крім того, фурнітура для човнів ПВХ представлена ​​у нас у великому асортименті, а це значить, що кожен клієнт, який відвідав наш інтернет-магазин, знайде для свого судна потрібну деталь.

Фурнітура і комплектуючі до гумового човна ПВХ: основний асортимент

Всю фурнітуру та комплектуючі для надувних човнів ПВХ, купити які можна в інтернет-магазині «Аква Манія», умовно розділимо на наступні типи:

І той, і інший тип аксесуарів для човнів представлений у нас в великому асортименті. А це означає, що, витративши всього кілька хвилин свого часу, ви знайдете саме ту запчастину, яка вам потрібна. Щоб полегшити вибір, зупинимося більш детально на деяких елементах базової фурнітури для човнів ПВХ:

Крім базових комплектуючих до надувних човнів ПВХ, в нашому інтернет-магазині також можна придбати і додаткові аксесуари, а саме: транспортувальні ручки для перенесення плавзасобу в розкладеному вигляді, накладки транцеві тощо.

Комплектуючі та аксесуари для надувних гумових та ПВХ човнів: переваги купівлі в інтернет-магазині «АКВА МАНІЯ»

Купити в Києві або будь-якому іншому місті України комплектуючі та аксесуари для надувного гумового або ПВХ човна можна в інтернет-магазині «Аква Манія». А зробити це варто через наступні причини:

Найчастіше власникам надувних гумових суден або ПВХ-човнів доводиться витрачати дуже багато часу на пошук необхідної фурнітури для них. І навіть, попри це, їм не завжди вдається її знайти. Інтернет-магазин Aqua Mania – ваш незамінний помічник у виборі потрібних комплектуючих і супутніх аксесуарів для ваших плавзасобів. Будьте впевнені: тут ви завжди знайдете все необхідне для них.

В коршику пусто!

Фильтры
Показувати:
Сортувати:
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
  • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
  • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
  • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
  • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
  • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
  • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
  • 09 09 2019

У нашій статті ми розповімо про те, як підібрати акумулятор для мотора човна, адже без нього якісна робота двигуна просто неможлива.

 
  • 04 06 2019

Якщо ви займаєтеся певним видом водного спорту або ж часто виїжджаєте на риболовлю, краще подбати про свою безпеку заздалегідь і придбати рятувальний жилет.

 
  • 06 05 2019

Річковий або морський якір для надувного човна – це такий же обов'язковий елемент, як запасне весло. Багато любителів вибирають саморобні "іграшки", але це не найбезпечніше рішення.

 
  • 24 05 2018

Ехолот – це спеціальний пристрій для дослідження особливостей дна водойми. Він не є необхідністю, проте здатен значно спростити процес риболовлі.