Масло для 2х тактних і 4х тактних човнових моторів

Двотактні і чотиритактні мастила: характерні відмінності і роль мастильних матеріалів

Будь-який рибалка або мисливець, в розпорядженні якого є надувний моторний човен, щорічно зустрічається з необхідністю купівлі мастильних матеріалів для власного плавального засобу. І немає в цьому нічого дивного. Оскільки гарне мастило для моторів човнів не тільки в рази подовжує термін служби двигуна, але і дозволяє йому функціонувати на максимальних характеристиках. Та й до того ж, захищає його від корозії. Саме тому так важливо купити мастило для двигунів човнів у перевіреного і сертифікованого продавця, яким є інтернет-магазин «Аква Манія». На наших віртуальних полицях ви знайдете тільки якісні мастильні матеріали для двигунів виробництва Parsun, ціна яких вас приємно здивує. Але перш ніж купити мастило для двигуна в Києві або будь-якому іншому місті України, важливо зрозуміти наступне: змазування різних типів двигунів човна відбувається по-різному. А саме:

З цього випливають основні відмінні риси у вимогах до вибору масел для моторів:

Все це необхідно врахувати в момент купівлі мастильних матеріалів.

Роль мастила в роботі двигунів човнів

Роль мастила в роботі як двотактного мотора, так і чотиритактного двигуна дуже значна. Адже воно виконує наступні важливі функції:

Як бачимо, з усіх перерахованих вище функцій мастила для моторів човнів, головна – забезпечення безперебійної і бездоганної роботи двигуна протягом усього проєктного терміну служби при заданих виробником характеристиках.

Двотактне (2Т) мастило для моторів човнів: основні види мастильних матеріалів

На сучасному ринку мастильних матеріалів двотактне мастило для моторів човнів представлене у широкій різноманітності. Однак найбільшим попитом у споживачів сьогодні користуються такі його види:

Головна їхня відмінність полягає в основі, яка має різну молекулярну будову. Так, синтетичне мастило підходить переважно для двотактних човнових моторів. А все тому, що воно характеризується високою стабільністю. Крім того, його основа прекрасно зберігає в'язкість, незалежно від поточного рівня температур. Завдяки використанню синтетичного 2Т мастила двотактний двигун тривалий час зберігає свої початкові експлуатаційні характеристики.

Що стосується плюсів мінеральної основи, то вона полягає в відносно невисокій вартості. Застосовуючи її для змащення деталей 2х тактного мотора, власник моторизованого плавзасоба економить на експлуатаційних витратах. Втім, не варто забувати, що краще мастило для двотактного двигуна те, яке рекомендує його виробник.

4Т мастило для чотиритактних моторів човнів: характерні особливості

Як відомо, конструкція чотиритактного двигуна дещо відрізняється від будови двотактного мотора. З цього випливає, що мастило, яке використовується для нього, має свої особливості. Отже:

Щоб купити 2Т або 4Т мастило для бензинового мотора човна, яке відрізняється прекрасним співвідношенням ціни і якості в Києві чи інших регіонах країни, варто відвідати інтернет-магазин «Аква Манія».

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Масло для 2х тактних і 4х тактних човнових моторів
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою