Човен ПВХ для риболовлі надувний

Човен для риболовлі: головні критерії вибору найкращого плавзасобу

Чарівна природа, ніжний спів птахів і можливість подумати про найпотаємніше в такому достатку умиротворення. Що ж може зіпсувати ваше дозвілля? Відповідь досить проста. Якщо човен для риболовлі обрано неправильно, то замість бажаного відпочинку і щедрого улову ви отримаєте масу неприємностей і зайвих клопотів.

Плавзасіб має бути надійним, безпечним, маневровим і максимально зручним для свого власника. Добре, якщо човен для риболовлі, відрізняється довговічністю і можливістю доукомплектації. На які ж основні характеристики таких надувних виробів варто звернути увагу щонайперше? Про це ми розповімо вам прямо зараз!

Особливості гумових та ПВХ надувних човнів

Найчастіше надувні човни для риболовлі умовно поділяють на дві групи, орієнтуючись на матеріал, з якого вони виготовляються. До таких різновидів відносять:

Щоб купити оптимальний варіант плавзасобу для активного використання, варто спершу дізнатися про особливості експлуатації «представників» кожного різновиду. Гумові човни для риболовлі відрізняються:

Однак такі вироби досить недовговічні. Прокол виникає зазвичай швидко. Особливо, якщо ви використовуєте таке судно для риболовлі в досить складних умовах: нерівному дні, гострих очеретах і підвищеній рослинності водойми.

Також гумові човни для риболовлі вимагають особливих умов зберігання. Після кожного використання дані вироби необхідно ретельно відмити від бруду і пилу, пересипати тальком і тільки тоді скласти. Найкраще використовувати спеціальний чохол.

Зберігати гумові плавзасоби для риболовлі при низькій температурі категорично забороняється. Так само як і використовувати їх в холодну пору року.

При найменшому проколі повітря почне досить швидко виходити. Тому, якщо ви все ж вирішили купити човен для риболовлі недорого з такого матеріалу, необхідно подбати про додаткові заходи безпеки. Наприклад, придбати ще й рятувальний жилет.

Човни ПВХ для риболовлі – це нове покоління надувних плавзасобів, яке стрімко здійнялося на вершину популярності. Це й не дивно, адже такі вироби відрізняються великою кількістю переваг:

Човни ПВХ поділяють на армовані і неармовані. Перший тип підходить для активного відпочинку. Крім риболовлі, ви з легкістю можете використовувати такий надувний човен і для полювання. При цьому виріб витримує навіть дуже активну експлуатацію.

Неармовані човни ПВХ менш стійкі до пошкоджень. Однак при правильному використанні такі вироби зможуть прослужити вам протягом досить тривалого періоду. Ціна човнів надувних для риболовлі такого типу цілком доступна для більшості покупців.

Розмір має значення: одномісний або двомісний човен

Також обов'язково варто визначитися з розмірами плавзасобу. Одномісний човен для риболовлі відрізняється мінімальною вагою і компактними розмірами. У ньому ви зможете повноцінно насолодитися відпочинком на природі в гордій самоті. Двом пасажирам в такому плавзасобі буде не просто тісно, ​​але й небезпечно.

Максимальна вантажопідйомність одномісних човнів становить 150 кілограмів. Однак перевантажувати їх категорично не рекомендується. Якщо ви маєте огрядну статуру, краще навіть не розглядати такий варіант судна.

Двомісний надувний човен для риболовлі – відмінний варіант мінімум для двох пасажирів. Такі вироби можна укомплектувати жорсткою підлогою, надійним транцем, зручними сидіннями. Вибираючи такий варіант плавзасобу, необхідно звернути увагу на його бренд. Наприклад, двомісні човни для риболовлі «Акваманія» відрізняються збільшеним балоном, який становить 36 сантиметрів, надійно закріпленим транцем і мобільністю сидінь. Завдяки цьому даний виріб стає ще безпечнішим і комфортабельнішим під час використання.

Купити човен для риболовлі та не прогадати: слушні поради

Щоб придбати кращий варіант такого плавзасобу, необхідно звернути увагу на:

Про особливості матеріалів, з яких виготовляють човни для риболовлі, ми вже говорили раніше. Варто тільки додати, що деколи краще трохи переплатити за дійсно якісний виріб, який прослужить вам багато років, ніж регулярно викидати гроші на ремонт свого плавзасобу.

Не купуйте човни для риболовлі, які вже були у використанні. Цілком ймовірно, що вам намагаються продати плавзасіб, у якого вже присутні певні вади. Краще купити човен для риболовлі в Україні відомого виробника, такого як «Акваманія». Тоді ви заощадите на послугах посередників і зможете придбати якісний надійний товар.

Балони в таких човнах виготовляються методом подвійної герметизації. За якістю цей шов вважається найміцнішим з'єднанням тканини ПВХ.

Ваш плавзасіб обов'язково має бути обладнаний спеціальними ручками, які значно спрощують його транспортування. 

Те ж саме стосується і клапанів. Дані комплектуючі надувного човна повинні бути досить надійними. Саме від них залежить безпека на воді.

Для риболовлі найкраще підійдуть плавзасоби білого або сірого кольору. Вони не привертають надмірної уваги і не нагріваються на сонці.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Човен ПВХ для риболовлі надувний
Показувати:
Сортувати: