Човни надувні гребні з транцем і без транца

Гребні човни (з та без транцю) – для рибалок, мисливців та поціновувачів відпочинку на природі 

Думаєте, який саме купити човен, – з транцем або без нього? В такому випадку важливо дотримуватися вимог практичності. Якщо хочете використовувати мотор, вибирайте модель з вбудованим транцем, завтовшки 25 мм і більше. Завдяки такій конструкції можна підключати потужні мотори (до 5-6 к.с.). Транець додатково обрамляється пластиковою або гумовою планкою, запобігаючи деформуванню. Гребні човни з навісним транцем відрізняються від стандартних гребних. Ця відмінність полягає в тому, що, крім розташованого перпендикулярно до днища балона, встановлюються ще 4 рими під кріплення транця або 2 рими і ручки. До речі, транець фіксується ще до накачування човна. Потім він остаточно закріплюється.

Врахуйте ці параметри, якщо хочете купити відмінний човен з транцем або без нього.

Рекомендуємо враховувати кілька правил у виборі човна. І перший критерій – це місткість. Придивляйтеся до їхніх розмірів уважніше, навіть якщо збираєтеся плавати поодинці. Ви можете купити човен з транцем різної місткості:

Будь-яка, навіть найбільш габаритна модель, легко складається в спеціальний рюкзак, і її зручно нести за плечима. Вона займе менше місця в багажнику автомобіля, ніж ви допускаєте.

Другий критерій, який потрібно враховувати, щоб купити хороший човен з транцем – це зручність. Завдяки стійкій конструкції надувної підлоги ви можете класти всередину важкі предмети. Зазвичай, така підлога є на маленьких судах. Деякі моделі мають надувний кіль, що полегшує управління, вони м'якше проходять хвилю. Надувне дно має гарну теплоізоляцію. Хоча безпечніше все-таки стояти на колінах. Помітно покращує ходові властивості човна тверде дно, особливо при пересуванні з мотором. Виконується воно в вигляді рейкового настилу з великих дерев'яних або металевих пластин.

Ще один момент, на який важливо звертати увагу, якщо ви вирішили купити човен з транцем, – додаткові аксесуари. Так, під час риболовлі, зазвичай доводиться переїжджати, особливо при лові на спінінг. Щоб зупинитися на певному місці, знадобиться якірний рим. Цей девайс закріплює якір. У тих ділянках, де мотузка стикається з бортом, присутній захист від стирання. На поверхні човнів є запаяні кільця, які витримують значні навантаження. Корисні застосунки надувного човна – рухомі сидіння. Якщо ви ловите рибу, припустимо, удвох, обов'язково будете стикатися колінами або упиратися ручками весел в напарника – це незручно.

У гребних човнах на 2-3 людини передбачено кілька автономних надувних відсіків. Найбільш оптимальними є моделі з бортами середніх габаритів. Через занадто вузькі борти ви точно зачерпнете воду, а надто широкі мають велику парусність та забезпечують помітний опір вітру і воді. Існує кілька варіантів бортів:

  1. Замкнуті – у вигляді цілісного овалу. Такі човни призначені для невеликих водойм. Вони зазвичай належать до категорії гребних, адже на них не можна встановити мотор. Хоча в деяких моделях передбачений танець для малопотужних двигунів до 1,5 к.с.
  2. U-подібний – поділений на кілька відділів. Для такого човна можна купити навісний мотор, оскільки передбачено жорсткий транець. Подібні моделі проходять тривалі відстані при більших хвилях.

Потрібно відзначити, що ніс човна повинен бути злегка піднятий. Це допомагає «гасити» хвилю, запобігає потраплянню води всередину. Ще більше цьому перешкоджає гумовий обхват. Хоча здебільшого рибалки застосовують його для навішування різних снастей. На гребному човні передбачено менше герметичних відсіків, ніж на моторці. Хоча щільність тканини практично одинакова.

Човен з транцем: колір має значення

Перш ніж вибрати і купити човен з армованого ПВХ з транцем, подумайте, де ви будете його використовувати. Якщо віддаєте перевагу озеру з заболоченим берегом, зверніть увагу на моделі з глибокими, насиченими відтінками – на них менше помітний бруд. Світлі човни практично не нагріваються в спеку, та й риба їх гірше бачить в сонячний день. Камуфляжні моделі більше підходять для мисливців, на них простіше непомітно підібратися до здобичі.

Купити човен з транцем: легко і доступно 

У каталозі інтернет-магазину ви знайдете гребні та моторні човни. Замовити їх можна з доставкою по Україні. До того ж купити човен з транцем і без нього, обраний в нашому каталозі, вдасться за дуже привабливою ціною. Ми самі є виробниками, що виключає довгий ланцюг посередників. Всі моделі човнів з транцем і без нього в наявності, не потрібно чекати поставки на склад. Тобто за кілька днів ваше замовлення буде в Харкові або Дніпрі.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
По типу:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Човни надувні гребні з транцем і без транца
Показувати:
Сортувати: