Кільові човни надувні ПВХ

Моторний кільовий човен від виробника 

Завдяки своїм високим технічним характеристикам кільові човни-ПВХ під мотор протягом багатьох років зберігають лідируючі позиції на ринку рибальських споряджень. Кіль дозволяє швидко виходити на глісування, знижує водний опір, покращує гідродинамічні показники судна, а також дозволяє розвивати високу швидкість і забезпечує стабільність при русі. Моторний кільовий човен призначений для переміщення на малих і великих водосховищах в прибережній зоні акваторії. Оснащується судно двигуном потужністю не менше 5 к. с. Також надувне судно, залежно від моделі, може доповнюватися твердою підлогою (пайолом), стрінгерами, короткими або подовженими колами.

Надувні кільові човни – особливості та переваги 

Кільові човни ПВХ оснащуються фіксованим транцем, на який монтується двигун, що відносить їх до класу моторних. Моделі з плоским дном не мають такого діапазону можливостей і можуть випускатися зі стаціонарним транцем і без нього, а також можуть мати в комплектації навісний транець.

Головні переваги виробів:

Обираючи такий човен, ви купуєте невелике судно для комфортного переміщення одного, двох, трьох, а також від чотирьох до шести рибалок.

Моторні кільові човни: матеріали виготовлення

Моторний кільовий човен виготовляється з пятишарової особливо міцної ПВХ-тканини. Такий матеріал дуже стійкий до агресивного середовища, витримує великі навантаження. Кільові човни довговічні, надійні. Моделі, оснащені днищем "слань-книга", відрізняються стійкістю навіть на неспокійних водах. Глісуючі властивості судна залежать від потужності двигуна і кута кілеватості. Жорсткий настил човна зазвичай створюється зі спеціальної фанери, просоченої високоякісними водостійкими смолами, рідше – з алюмінієвих пластин. Така конструкція дозволяє ходити по судну, сидіти та стояти, не побоюючись, що воно перекинеться. Крім того, моторний кільовий човен легко вміщує складаний стілець, матрац або надувне крісло.

Надувний човен під мотор з кілем – як обрати оптимальну модель?

Рішення про купівлю такого човна виправдане, якщо ви плануєте встановити на судно мотор потужністю 5-30 к. с. Якщо ж пріоритети на стороні пересування по воді за допомогою весел або електромотора, купівля дорогої моделі буде недоцільною. Оптимальна довжина моторного кільового човна – понад 3 м. В іншому випадку пересуватися по водній поверхні на судні, оснащеному потужним мотором, буде небезпечно через погане управління на швидкості. Невеликий кільовий човен підходить як для водних прогулянок, туризму, так і для риболовлі та полювання. У здутому вигляді виріб компактний і зручний для транспортування та зберігання. Він поміститься навіть в багажнику автомобіля. Моторні човни з кілем відмінно підходять для риболовлі, туристичних водних прогулянок або полювання на середніх і великих водоймах. Вони здатні витримати жорсткі умови експлуатації та прослужать досить довго.

Кільовий човен від виробника

Моторний кільовий човен – це сучасний комфортабельний транспортний засіб, який підходить для активного відпочинку на річках, озерах і водоймах іншого типу. Суднобудівна компанія «АКВА МАНІЯ» представляє широкий асортимент продукції власного виробництва. Кільові човни-ПВХ реалізуються за ціною виробника. Продаж продукції здійснюється, минаючи ланцюг посередників. Доставка товарів можлива в Київ, Харків та інші міста України.

Маючи досвід створення надувних човнів понад 16 років, наша компанія робить все, щоб запропонувати вам кращий вибір виробів бездоганної якості з тривалою гарантією. Стандартна комплектація надувного судна – це сумка, весла, помпа, якірний рим-ролик, 2 сидіння, настил «слань-книга», ремкомплект, інструкція. Вся продукція сертифікована і відповідає загальноприйнятим нормам. Ви без будь-яких труднощів зможете купити кільовий човен-ПВХ з оптимальними характеристиками в нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо вам вибрати найбільш оптимальну модель, залежно від умов її використання.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
По типу:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Кільові човни надувні ПВХ
Показувати:
Сортувати: