ЕХОЛОТИ ТА НАВІГАТОРИ

Ехолоти і навігатори: якісне обладнання для дослідження підводного світу

У міру того як людина, захоплений рибалкою, набирається досвіду і впритул наближається до межі, яка відділяє новачка і любителя від професіонала, він починає серйозно замислюватися про унікальні можливості, наданих використанням сучасної техніки. Звичайно, такі досягнення прогресу як навігатори та ехолоти для човна, наприклад, цікавлять тих, хто віддає перевагу справжньою пошукової риболовлі, а не пасивно сидить на березі і чекає, поки риба сама припливе до нього.

Бажання купити ехолот обґрунтовано потребою досконально досліджувати рельєф дна водойми, виявити зграю риб і простежити за її переміщенням. Вивчення рельєфу обіцяє рибалці величезну перевагу – правильний вибір місця лову, від якого і залежить кінцевий успіх всього процесу. Навігатор gps і ехолот, купити які в нашому інтернет-магазині можна за оптимальними для ринку України цінами, стануть вашими надійними помічниками і орієнтирами, вашими "очима" в підводному світі.

Що таке ехолот і навігатор для риболовлі?

Ехолоти, які як і навігатори, сьогодні широко використовують професійні рибалки, – це прилади, здатні за допомогою звукового променя виявляти об'єкти, приховані товщею води. Хороший якісний (і недешевий) ехолот для човна здатний "побачити" не тільки рельєф дна, але і косяки риб.

Щоб вибрати і купити у надійного виробника саме такий пристрій, необхідно ознайомитися з їхніми видами, а також з низкою параметрів, які впливають на якість робіт з пошуку. До числа цих параметрів належать:

Досить потужний ехолот дозволяє в найдрібніших подробицях дослідити навіть великі глибини. Для посилення слабких сигналів приймача потрібна висока чутливість. Щоб розгледіти дрібні деталі на екрані, слід вибрати багатопіксельний варіант з можливістю регулювання яскравості і контрасту. Додатковим плюсом стане ще й антиблікове покриття.

GPS-навігатор для рибалки – теж прилад вельми корисний. Він необхідний, щоб:

Якщо купити в Одесі чи Києві портативний навігатор з функцією фіксації точки, то без проблем можна залишати снасть в товщі води і відшукувати її пізніше. Навігатор з опцією завантаження карт водойми пропонує ще ширший спектр можливостей – він дозволить легко орієнтуватися в глибинах, відшукувати цікаві затоки або русла річок. Окремі моделі навігаторів мають підвищений рівень захисту від вологи. Водонепроникність з точки зору практичності – дуже важлива характеристика.

Габарити навігатора і ехолота, вигідно купити які в Одесі, Києві та інших регіонах України можна через інтернет-магазин АquaМania, часто мають принципове значення при ловлі риби з човна. Якщо човен невеликий, то для габаритного приладу з великим екраном в ньому просто не знайдеться місця. Дозволити собі купити великий ехолот з безліччю корисних опцій можуть власники просторих човнів, в яких є де розвернутися.

Основні види ехолотів, які можна купити в україні

Все різноманіття ехолотів можна розділити на три групи за призначенням:

Моделі, купити які можна порівняно дешево, мають мінімальну кількість корисних опцій. Головною з них є пошук місць стоянок риби. Купити ехолоти з цією функцією прагнуть досвідчені рибалки в пошуку хорошого улову в незнайомих місцях і мало вивчених водоймах. Правда, працювати з приладом можна лише при повній зупинці, кут огляду становить не більше 50 градусів, а роздільна здатність екрану невелика.

Друга категорія подобається практично всім рибалкам – кілька променів в дорожчому ехолоті дозволяє відмінно переглядати дно. А ще можна вимірювати температуру за бортом і користуватися вбудованими сигналізаторами виявлення косяків риби.

Третя категорія – універсальні ехолоти з ударостійким корпусом – це взагалі мрія. Коштують вони чимало, але функцій у них теж в рази більше, включаючи можливість підключення до GPS-навігатора або комп'ютера і виведення зображення в 3D форматі.

Якщо ви зважитеся купити ехолот і навігатор, то риболовля почне приносити вам незрівнянно більше задоволення, ніж було раніше. У питаннях вибору рекомендуємо спиратися не так на вартість приладів, як на індивідуальні потреби і критерії.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ЕХОЛОТИ ТА НАВІГАТОРИ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою