Намети чотиримісні

Купити чотиримісний намет – подарувати незабутній відпочинок з ночівлею сім'ї або друзям

Більшість любителів свіжого повітря і активного проведення часу з настанням тепла прагнуть вибратися на природу з ночівлею, щоб розчинитися в її красі. Якщо у ваших планах – подібний тип відпочинку, вам доведеться купити намет в інтернет-магазині Aquamania. Під час походу з дітьми або за умови «вилазки» на природу дружною компанією вам варто купити місткий чотиримісний намет. Маючи у своєму розпорядженні достатню кількість місць, він дозволить не тільки комфортно розміститися на нічліг чотирьом-п'ятьом відпочивальникам, але і зручно розташувати всі їхні речі, а також спорядження.

4-х місні намети: які варіанти укриттів можна купити в «Аква Манії»?

Сучасний ринок, включаючи інтернет-магазин Aquamania, пропонує сучасному споживачеві широкий асортимент чотиримісних наметів, які для більшої зручності вибору поділені на кілька категорій, відштовхуючись від:

Що стосується конструкційних особливостей 4-х місних наметів, то сьогодні можна купити:

Втім, яку б з цих версій чотиримісних наметів ви не вибрали для відпочинку на природі з нічлігом, в будь-якому випадку ви виграєте. Оскільки кожна з них має додатковий простір, який можна використати як для зручного розміщення всього туристичного спорядження відпочивальників, так і для обладнання додаткового комфортного місця для сну.

Якщо говорити про призначення 4-х місних наметів, купити які з доставкою в будь-який регіон нашої країни можна прямо зараз, то найбільш популярними є такі моделі:

Беручи до уваги кількість шарів тканини, яка застосовується під час виготовлення 4-х місних наметів, вони можуть бути одношаровими або двошаровими. Перший варіант укриттів виготовляється з міцного матеріалу, що характеризується високими водовідштовхувальними властивостями. Однак є у таких чотиримісних наметів один недолік – всередині їх швидко накопичується конденсат, а особливо в сиру погоду. Тож, якщо не подбати про правильну вентиляції, є ризик прокинутися в них у вологому спальнику. Зовсім по-іншому станеться, якщо купити двошаровий 4-х місний туристичний намет, який має в своїй конструкції зовнішній водонепроникний тент і внутрішній «дихаючий» шар, що забезпечує якісну вентиляцію.

Чотиримісні намети: як купити тимчасове житло з тканини для конкретного сезону?

Залежно від сезонності тимчасові укриття, розраховані на чотирьох і більше відпочивальників, можна розділити на:

Таким чином, купити в інтернет-магазині будь-яку модель чотиримісного намету – значить отримати можливість весело відпочивати з сім'єю або з друзями, незалежно від пори року.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Намети чотиримісні
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Кількість місць:
Ціна, грн
Виробник
По типу
Кількість місць
Кількість Шарів
Матеріал Каркаса
Кількість Входів
Наявність Тамбура
Кількість Тамбурів
Особливості
Матеріал Тенту
Вага Намета
Сезонність
Призначення
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою