Експедиційні намети

Як вибрати і купити експедиційний намет

Експедиційні намети – це невеликі, легкі, дуже стійкі портативні будиночки з поліестеру з каркасом, найчастіше, з фібергласу або алюмінію. Вибір матеріалів абсолютно зрозумілий – 3 головні кити, на яких грунтується взагалі весь наш внутрішній алгоритм вибору таких експедиційних наметів, якщо потрібно купити щось для відпочинку або туристичних походів: легкість, міцність і максимальний захист від несприятливих метеоумов. На відміну від багатьох інших типів наметів, купити які ви можете також в нашому інтернет-магазині безпосередньо від оригінального виробника, при виборі експедиційних маленьких наметів воістину велике значення має їхня вага. Подивімось докладніше? 

Скільки можуть важити такі малятка? Трохи менше ніж 2,5, максимум – 4 кг. У нас можна купити дуже рідкісні колекційні намети на три особи, які будуть важити до 5 кг. Але все одно, погодьтеся, це дуже мало. Чому стали можливі такі скромні показники ваги і в яких випадках занадто велика крихкість все-таки повинна насторожити? Сьогодні ми з вами спробуємо відповісти практично на всі питання про намети, купити які ви можете у нас. Професійні та туристичні для любителя, літні та всесезонні, купити можна за найкращою ціною в Києві і по всій Україні тільки в нашому інтернет-магазині!

Експедиційні намети – чому вони так називаються

Експедиційні намети – це спеціальні, так би мовити, виїзні будиночки, які призначені для експлуатації в максимальній неприємних, можна навіть сказати екстремальних погодних умовах. Що і ми маємо на увазі?

Якщо ви хочете купити експедиційний намет для альпіністів або далеких туристичних походів, не розраховуйте на те, що в ньому буде багато місця. Це, зазвичай, ультралегкі варіанти, їхній внутрішній простір розрахований тільки на те, щоб комфортно розташуватися для нічного сну. Для цілої купи дитячих іграшок, величезної сумки дружини і снастей там місця не знайдеться. Але не впадайте у відчай, сімейний тип кемпінгових наметів ви зможете купити в нашому інтернет-магазині, якщо перейдете в інший відповідний підрозділ. Поки ж поговорімо про те, на які особливості каркаса і тканини експедиційних наметів варто звертати увагу при виборі.

Експедиційний намет особливості каркаса і матеріалу верху – що купити

Основна особливість всіх експедиційних наметів – це максимально полегшені конструкції. Але при цьому ми розуміємо, що експлуатуватися такі варіанти будуть в складних умовах. Саме тому каркас, матеріали внутрішнього намету і тенту зроблені за найпередовішими новими формулами. Що купити?

Але, на відміну від верхньої частини, внутрішній намет завжди "дихає".

Надлегкий каркас:

  1. фіберглас;
  2. алюміній;
  3. дюрапол.

Всі три варіанти – це традиційні матеріали, що володіють досить високою міцністю і опірністю механічним впливам, і до того ж важать вони не так багато. Алюмінієвий каркас вважається традиційним. Зазвичай, з такого металу пропонують тримісні намети в середній і високій ціновій категорії. Фіберглас і дюрапол – більш сучасні матеріали. Також, як і алюміній, вони мають високу міцність. Подивімось докладніше, що це за сучасні матеріали?

Експедиційний намет – який каркас краще купити

Якщо ми говоримо про експедиційні намети, то, дійсно, основну увагу все-таки варто приділити каркасу. Чому? Недобросовісні виробники для того, щоб зробити такі виїзні будиночки максимально легкими, допускають використання не зовсім коректних формул для відливання основи.

Ми ж пропонуємо тільки ...

Друзі! У нас ви можете купити експедиційні намети на одне, два або три місця за дуже хорошою ціною! Дивіться каталог, вибирайте потрібні фільтри і купуйте по-справжньому якісний продукт.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Експедиційні намети
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
По типу:
Ціна, грн
Виробник
По типу
Кількість місць
Кількість Шарів
Матеріал Каркаса
Кількість Входів
Наявність Тамбура
Кількість Тамбурів
Особливості
Матеріал Тенту
Вага Намета
Сезонність
Призначення
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою