Човнові мотори Suzuki (Сузукі)

Мотори для човнів "СУЗУКІ" – вдалий вибір мисливців і рибалок

У це важко повірити, але перший мотор для човна "Сузукі" вже відсвяткував свій 50-річний ювілей. У далекому 1965 році виготовили ​​підвісний мотор для човна Suzuki одноциліндрового зразка. Його потужність становила близько 5 кінських сил, а робочий об'єм – до 98 см³. Ідея створення такого двигуна для човна з'явилася у розробників бренду після виникнення потреби у виготовленні та поліпшенні спеціальних агрегатів, які займалися збором водоростей на озері Хамана. Мотор для човна Suzuki мав одну суттєву перевагу в порівнянні з моделями інших брендів – він охолоджувався водою, а не повітрям.

На сьогодні кожен мотор для човнів "Сузукі" значно змінився. Асортимент даних двигунів складається як з мініатюрних і компактних зразків для надувних човнів, так і з великих моделей з величезним робочим потенціалом, призначених для катерів. Даний бренд вже багато років займає провідні позиції у своєму ринковому секторі. При цьому купівля мотора для човна "Сузукі" цілком доступна для більшості споживачів.

Секрет успіху кожного мотора для човна "СУЗУКІ"

Дуже часто можна почути таку думку завзятих рибалок і мисливців, що випробувавши хоча б раз двигун «Сузукі» на своєму катері або човні, вже неможливо перейти на подібну атрибутику інших торгових марок. Це й не дивно, адже дані підвісні мотори "Сузукі" для човнів мають суттєві переваги, серед яких:

Таким чином, якщо ви шукаєте надійний двигун для човна, «Сузукі» – практично ідеальний варіант для вас! Використовувати подібні мотори не тільки безпечно, але і дуже економічно. До того ж нема потреби щорічно замінювати «серце» вашого човна або катера через несправність будь-яких деталей мотора "Сузукі". Дані двигуни практично не ламаються і не мають заводських браків.

Види підвісних моторів "СУЗУКІ"

Сьогодні відбувається продаж моторів для човнів Suzuki у двох сферах застосування. До першої відносяться двигуни, потужність яких не більша 10 кінських сил. Вони призначені для непрофесійного використання і встановлюються на човни мініатюрних розмірів. Другий тип застосовують на великих яхтах або суднах. Їхня продуктивність – від 15 кінських сил.

Доступні для купівлі в Україні мотори для човнів Suzuki бувають декількох видів:

Двотактні мотори для човнів "Сузукі" працюють за принципом впуску палива і випуску відпрацьованих газів. До переваг даних агрегатів відноситься простота використання, мінімальна вага, лояльна ціна і недороге обслуговування. Такі двигуни користуються великою популярністю у покупців.

Чотиритактні мотори для човнів "Сузукі" працюють по складнішому принципу з додаванням проміжних циклів. Ціна таких двигунів значно вища, ніж у попереднього виду. Однак вона окупається такими перевагами їхнього використання, як великий відсоток економії палива (30%), мінімальний вихлоп токсичних газів і високий рівень продуктивності.

Гребний гвинт – це вид моторів для човнів "Сузукі", ціна яких значно нижча, ніж інших його “побратимів”. В основі конструкції лежить маточина. До неї кріплять лопаті, повернені під одним кутом і рівномірно віддалені один від одної. Встановлюють гвинт на гребному валу. Основний недолік такого двигуна – низький рівень продуктивності навіть в оптимальних умовах.

Перш ніж купити мотор «Сузукі», необхідно визначитися з його типом і ознайомитися з усіма характеристиками. Коректно підібраний двигун зможе прослужити вам протягом довгих років. При цьому ви істотно заощадите річну витрату палива для свого транспортного засобу.

Відгуки покупців про мотори для човнів «СУЗУКІ»

Головним показником надійності і якості підвісних двигунів «Сузукі» є захоплені відгуки покупців, які успішно експлуатують продукцію даного бренду. Багато хто відзначає малу вагу двигунів для невеликих транспортних засобів і легкість його транспортування. Наприклад, модель Suzuki DF 6 S важить всього 25 кг.

За словами користувачів, кожен мотор для човна "Сузукі" відрізняється надійністю і можливістю недорогого обслуговування. Навіть якщо вартість обраної моделі досить висока, цілком реально її можна “повернути” завдяки ощадливій витраті палива (за добу активного пересування витрата палива становить не більше 2 літрів). Придбати продукцію даного бренду радять ті, хто вже знає, як розумно економити.

Мотори для човнів "СУЗУКІ": де найвигідніше купувати?

Інтернет-магазин AQUA MANIA пропонує своїм покупцям найширший асортимент продукції за доступною ціною. Доставка моторів для човнів Suzuki в Київ, Львів чи інше місто України здійснюється максимально швидко прямо з моменту оформлення замовлення. Для постійних покупців діють особливі акційні пропозиції!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Човнові мотори Suzuki (Сузукі)
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою